2009 Ekim Anneleri

kızlar ben mama veriyorum sütüm yok günde 2-3 kere emiyor o kadar onun dışında hep mama içim elvermiyor ama napıyım aç kalmasından iyidir ne yaptıysam sütüm çoğalmadı zaten tem göğüsümü emiyor sadece sağı karnı aç kalmasında oda yeter bize napalım

zuzumm canım aynen akşam 6 dan sonra hepten sinileniyor hep kucakta demekki tek ben değilim ( 2 saat nasıl uyuyor bi kere her 5 dk bi ıhh mıhh sıkıyo kendini gaz heralde üzülüyorum deliksiz uyuduğu en fazla yarım saat .. demek tek biz değiliz bende korkuyorum bişey mi var. ben ilk defa çocuğum oluyo kvalideye de uyuz oluyorum sanırım stresten hepten gidecek sütüm sanki hiç çocuk doğurmamış gibi davranıyor kombi yanıyo oda 24 derece ayy ayakları buz gibi olmuş alakası yok ayy üşüttümü ay grip mi oldu fenalık geçiriyorum ben lohusayım bana moral vereceğine iyice gıcık ediyo karışma ağlatma ıyyy hepten kafayı yicem dün kocam da odadan çıkacakken karanlık ya kvalide çıkarma 40 lı çocuk bismillah de dedi kocikte sinirlendi çocuk huysuzduda dedi tamam ya herkes karışıyo bi susun dedi bende onu onayladım sinirli bi tavırla evt ya dedim.. ondan sonra sinirlendi benimki onayladım ya anasına kızdım uyuz oluyorum anası iyice kıymete bindi aramız çok kötü... kendi annemde bazen yapıyor ben kendi annemi susuturyorum benim annem çok anlayışlı tamam kızım diyor ki annem bana daha faydalı yanımda ev işi gücü yapıyor gece 5 dk fazla uyuyaım diye çocuk pış pış kucağında ahh anacım ahh iyiki var

yolla kaynananı yafrumm..ama bi tek onun gitmesi göze batıcağından annende gitsin...kalın kocinle başbaşa..zorlancaksın ama daha ii olcak inan..gece gündüz berabersiniz dimi..yoksa gündüzlerimi gelio kaynanancın..

zaten anneme söyledim annem yakın istediğim zaman gelebilir :)) dedim 40 dan sonra bana bırakın oda demiş kvalideme artık alışsınlar biz gidelim 40 sonra :))
40 dan sonra tek kalıcaz ben uykusuz kalınca 1 gün gelicek annem 1 gün gidecek

ayyy bende 40imin cikmasini dört gözle bekliyorum. yanindaki insanlar destekten cok köstek oluyo. insanin sinir sistemi altüst oluyo zaten zor zaman geciriyorsun ama anlayan kim herkes bildigini okuycak.......

kisslar bebegime dün salincak aldim. Ama henüz daha denemedik umarim begenir yoksa kahvalti bile yapamiyorum. bazen tuvalete zor gidiyorum beeeee. Emzik zar zor aliyor onuda boyna agzindan düsürüyor basinda durup sürekli vericeksin teyzeleri yani cocuk benimlen ilgilen anne diyorrrrr :ecrin_bebek:

daha 22 günlk cnm çekicem neyse yarın gidiyo kvalide 1 hafta sonra gelcek o zamasn da 30 günlk olcak 1 haftada daha çekicem :))
zennurenn dediğigibi köstek :))
benmde bebek öyle zennure aynen

selam kızlar evde net olmadığı için giremedim.21 ekimde sezeryanla doğum yaptım.3 kilo 450 gram 52 cm boyunda çok tatlı bir kızım oldu

selam kızlarrr ben doğumdan 9 gün sonra yalnız kaldım bebişimle halada yalnızızzz insan alısıoooo ben ilk günden beri bebeğimin bütün bakımını kendim yapıodum zaten :)

slm kızlar . bı kac kez bıseyler yazdım gercı fırsat buldukca gırmeye calısıyorum net e. 21 ekım de oğlum ozan 3310 gr epidural sezeryanla dunyaya geldı. sezeryandan önce ıkı gun suni yedım olmadı bnm sezercık baya ağır gectı neyse sağlıklıyız bebişimle ıkımızde cok sükür.

kızlar bugun annemle bebeği tuzladık baska tuzlayan var mı? ve şekerlı su , bazı bıtkı caylarından verın dedı eve gelen mısafırlerden neler yapıyonuz? valla bn sasırdım kaldım her kafadan bır ses cıkıyor gercı dınlemıyorum ama...

selam kuzularopuyorumnanaktan keyifler nasılzemuszemus ben uykusuzummirmirmirmir

yaa seydahancer pre aptamil prematüre bebekler için demiş, bizim aldığımız mamada pre aptamil ve arada veriyoruz ama benim kızım prematüre doğmadıkifisfisfis vermemin bi zararı olurmu? o kadarda para verdikakannehir

mrb elalı nasılsın? valla bn mama vermıyorum cnm nette bı arastır ıstersen.

arkadaşlar mrh.bende ekim annesim.size sorum olacaktı.ilk zaman oldukça bol sütüm vardı,akıyordu hep .kayınvalidem yüzünden sütüm azaldı.çok kötü şeyler yaşattı bana .şimdi evden gitti ama benim sütümde azaldı.tekrar çoğalırmı acaba*

bende 5 ekimde dogum yaptim ve hic sutum yok hastanede Preaptamil verdiler ve hala onu kullaniyorum oglumda premature dogmadi 40+5 gunluk dogdu ve 3850 kilo dogdu...benim bildigim yeni doganlara veriliyor bu mama sende rahatlikla kullanabilirsin....kaydirigubbakcemile5

Merhaba,bence pompa dene,sütünü sağarsan çoğalıyor,bende öyle oldu...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…