2009 Ekim Anneleri

ayy benim meleğime banyo yasak kaç gündür cıbcıbı yapamıyo hafta sonu ancak dr amcamız öle dedii ama neyseki kardeşleri mis kokmuş doramada bulaşır mis kokularr :emir_bebek:

kurban olurumm oyy miss kokuyordur annesi doram iyileşsin yeterkii gene yaparr :asigim:

kalemiti çook teşkkr ederz..hepmz melekleri sağlıkla büyür inşllhh,
bu arada bebişinin ismi çook güzel,ismiyle yaşasın,ismi gibi bir yaşam sürsün nşllhhh

opuyorumnanaktan

naloşumm sorcam sorcam hep unutuyomm kısss karnında uzun zamn kız sevdikten sonra oğlan olması nasıl bi duygu oğluşu ilk kucağına aldığında ne hiseettin

kalemiti çook teşkkr ederz..hepmz melekleri sağlıkla büyür inşllhh,
bu arada bebişinin ismi çook güzel,ismiyle yaşasın,ismi gibi bir yaşam sürsün nşllhhh

tşk canımm Allah razı olsun inş. bizde o niyetle ismini koydukk ilk zamanlar yadırgamıstım ama simdi cok hosuma gidiyr

gizoşum opuyorumnanaktan

özgeeee super bizim yerimizede gezseydinn ohhhh bizim burası cok esiyor carsıda ruzgar yoktur simdi demiii

ben kucağıma alıyorum annem öyle yıkıyor suya bayılıyor bazen mememi yakalıyor cuk cuk emiyorkaydirigubbakcemile3
bizimki banyodan çıkarıyosunuz diye yırtıyo kendini:ecrin_bebek:

maşallahh alya duaya...şu memeni yakalama olayı çok komik:))) kaydirigubbakcemile3

tşk canımm Allah razı olsun inş. bizde o niyetle ismini koydukk ilk zamanlar yadırgamıstım ama simdi cok hosuma gidiyr

gizoşum opuyorumnanaktan

özgeeee super bizim yerimizede gezseydinn ohhhh bizim burası cok esiyor carsıda ruzgar yoktur simdi demiii[/QUOTE
gerçi alışmışsnz ama bence hiiç yadırgama kulağa da çok hoş geliyo....

gizoşum opuyorumnanaktan

özgeeee super bizim yerimizede gezseydinn ohhhh bizim burası cok esiyor carsıda ruzgar yoktur simdi demiii

gezerim canımmm bidakinee senin yerinede gezerim oğlum hızlı büyüyo maşallah üstüne basına giyecek bişesi kalmadı 15 günde 860 gr aldı 55 cm oldu tabi bu 2 hafta önceydi sanırım şimdi dahada büyüdü kıyafet kalmadı bi arada cıkıp onları halletmem lazımm :) evet buraları esmiodu ama şimdi serinlemeye basladıııııı canımmopuyorumnanaktan

mhrmh hoşgeldn cnm sağlıkla büyt meleğini :))

bizde bıcı yapk oğlumun huyu değişti tamamen ağlamayan çocuk artık bıcıda yırtıyo kendini giyinene kadar ilk 2 banyosunda ağlamamıştı :KK43:( acayi gazlı olduk bütn gün ıhh mıhh yaa off gaz ilaçları iyi eliyomu ıkınmaktan uyuyamıyoda kuzum çabuk kalkıo :KK43:

emziğede alıştıramadı yaww siz nasıl tutturdunuz v<r mı emziren ben verice itiyo midesi bulanoyo öğğ öğğ yapıyo

dscn6081.jpg

bu da benim kelebeğim teyzeleriii:))

benim 40 ım tam bayramın birinci gunune denk geliyor o zaman gezerim buyuk ihtimal :)))) daha cok var ama yaa

tşk mhrmhcım babamız baya ısrarlı olunca banada sevdirdi :))

41 kere masallahhh fıstıgaa cok tatlıııı annesi ALlah bagıslasın

ben yerim onu prenses olmuş annesi maşallahh
boşuna dememişler anasına bak kıznı al diye demiopuyorumnanaktan
Rabbim nazarlardan saklasın bahtınıda kendi gibi güzel eylesin inş.

yağmırımm ağlatmayın oğluşu kıyamammmŞeniz
bende emzik verine öğrüyo
annem verince kapıyo cukcuk emio bayılıyorum emerken çıkardığı sese

mhrmh hoşgeldn cnm sağlıkla büyt meleğini :))

bizde bıcı yapk oğlumun huyu değişti tamamen ağlamayan çocuk artık bıcıda yırtıyo kendini giyinene kadar ilk 2 banyosunda ağlamamıştı :KK43:( acayi gazlı olduk bütn gün ıhh mıhh yaa off gaz ilaçları iyi eliyomu ıkınmaktan uyuyamıyoda kuzum çabuk kalkıo :KK43:

emziğede alıştıramadı yaww siz nasıl tutturdunuz v<r mı emziren ben verice itiyo midesi bulanoyo öğğ öğğ yapıyo

teşekkür ederim anılcım..senın de paşan uğurlu olsun,sen de huzurla,sağlıkla büyüt inşllhh..
benimki alıştı emziğe...ama karnı tokken verme,bizimki de sütünü içdikten hemen sonra almıo,midesi bulanıyo,uykuya dalmaya yakın verdik,öyle alıştı,yoksa göğsümü emzik yerine koymuştu iice...

maşallah mhrmhhh maşallahh
biz yarı kırkımızı çıkrıp çıkıcaz cumrtesi dışarı başkada yapmıcaz 40 bayramdan sonrada mevlüt inşallah

X