2009 Ekim Anneleri

ağlatmamaya çalışıyrum bağıra bağıra gidiriyorum bvazen sesime susuyo :)) yok emziğe alışmıcak heralde tokkendw açkende atıyo :KK43: bi kere tuttu 2 dkj geçti attı velet iişini biliyo biberonla mamayı yiyor ama

kızlar yani kararlaştırsak bu kadar olmazdı,bütün bebişler yıkanmış nerdeysee....ohhhh maşallhh burnuma mis gibi kokular gelmeye başladıııı..

ağlatmamaya çalışıyrum bağıra bağıra gidiriyorum bvazen sesime susuyo :)) yok emziğe alışmıcak heralde tokkendw açkende atıyo :KK43: bi kere tuttu 2 dkj geçti attı velet iişini biliyo biberonla mamayı yiyor ama

anılcım atmıyodur ,düşürüyordur belki de,daha küçükler taşıyamıyorlar emziği,,,gerçi hiiçç de yakışmıo ama üzerini giydirirken ya da uykuya dalarken çok ii oluo..benim kuzum da attı ilk başlarda ,biz öyle sandık,aslında tutamıyormuş,bir iki kere ben tuttum o emdi şimdi de alıştı...
benim ki emzik ,meme,biberon,silikon göğüs ucu ne varsa hepsini alıo:) emme içgüdüsü fazlasıyla gelişmiş:)))

o maşallah vallahi :I) ben tutturıyorum çok dayayınca öğürüyp :)) yoksa bibronu a nında cukcuk göğsüde

dün gece rüyamda bebeğim mememe saldırıoduu kacamıodum çaki gibi olmustuu biberonlar mamalar memeler hepsi üstüme üstüme geliodu eşim sayıklamalarımı duyup yanıma geldiğinde gözümü acıp bebek bana saldırıo demişimmmmmmmmmmm :))))))))))))))))))))))))))) rüyalarım bile bi tuhaff iice kafayı yedim meme biberon bebek ücgenindeee

heheheh ozge Allah iyiligini versin canım yaa kıyamam

bizimki mıkırdanmaya basladııııı :))))))) uyanıyo galiba

valla yaa acaip korkunctuu dün gece bi ara benim oğlanı göğsümden ayıramadım ayırırken de canım cok yandı sanırsam ondan gördüm böle bişee benim bebeişte kımıldanıo bakem bende öpüom sizi canımm

kızlar..mama takwiyesi yapanlar..pre aptamille aptamil 1 arasında ne fark war ;?? pre almıştık doğumdan sonra..4 hafta soora kullanamıyosun ya..mama al dedim kocime aptamil 1 almış..arkalarınıı okuduk aynı..bilen bişiy sölesin please....

dscn6081.jpg

bu da benim kelebeğim teyzeleriii:))

ayy yerim ben bu kelebeği çok tatlısınn allah nazarlardan saklasın minnoşunu opuyorumnanaktan

cnm pre prematüre bebekler için aptamil 1 iste yeni doğan bebekler için bizim bebek prematüre olduğu için ilk önce pre kullandık şimdi aptamil 1 kullanıyoruz

Ahh sağol gizemcim iyi sayılır ama dün gece 3'te kalktı düşünün bak saat 23 hala toplasan 4 saat uyumamıştır onu uyutmaya çalışıyorum oynatmaya az kaldııı

selam kızlar malesef ben anladım kş artık sütüm yetmiyor :KK43:( dün yarım saatte en fazla bir saatte meme aradı bide sinirlendi ıkına sıkıla :KK43: arkadaşımdan hatırlıyorum göğsünden süt fışkırıyodu sıkınca benim az geliyo sıkınca sizin nasıl ya mecbur 2 öğün mama verik :KK43: vicdanım el vermiyor mama verince kendimi kötü hissediyorum pff nasıl alışıcam
ayrıca aldığım mama aptamil 1... ve 900 gram 4 hafta içinde bitmesi lazımmış ben bitiremem ki yazık o mama ya ne yapıcam şimdi ben günah 38 tl para verildi :KK43:

bu arada gece 12 de emzirdim yattım sonra 2 de uyanmış annem mama vermiş 90 ml silip süpürmüş sonra uyudu emmeye 4 kalktı o kadar yediği halde mama o aradaki 4 saat içinde göğsüm dolmuş emzirecekken aktı ucundan kendiliğinden ve bitince yine saatte bir emiyoruz :KK43: hiç uykusu 2 saati geçmedi o da en fazla ya annem gidince ne yapıcam

kıs uykusu 2 saati hiç geçmedi dio bi de bis onu bulsak öpüp başımıza koycaz:) dün gündüz 15 er dakika uyudu toplamda 1,5 saat anca..o da hep kucağımda...tuwalete bile gidemedim dooru dürüst..mama olayına gelince..kendini üzüp iyice azaltma sütünü..napalım ya hiç gelmeseydi..arada takwiye yap ki göğüslerin dolcak zamanı bulsun..ben de mecburen akşamları weriyorum..saat başı emmekten ende de olmuyo akşam artık süt..saat 5ten soora boşalıo iice..akşam 6 gibi de bizim huzursuzluklarımız başlıo açlıktan..istedii gibi süt gelmiyince kuduruyo..ii kötü idare edip 9 da filan mama werip uyutuyorum..gerçi dün 2 kez werdik bi 12,5ta uyudu...

X