2009 Ekim Anneleri

arkadaslar bebeyinin kalbi delik olarak dogan varmi??? benim dogum oncesi hicbirsey yok dediler ama dogumdan sonra anladikki kalbinde 2 kucuk delik var Dr lar sorun olmaz iyilesebilir dediler bana ama ben cok tedirginim bu durumda olan varmi acaba bana bilgi verebilirmisiniz????

canım geçmiş olsun...inşlah bebişin en kısa zamanda düzelir canımmm...dr .nuza güven ve içini ferah tut benceeopuyorumnanaktan

lal işitme testini nerde yaptırcaksın cücümm..iki aylıkkenmi yapılıomuş..

bitanem ufuk üniversitesinde yaptırıyorum hepsini...işitme testini her perşembe yapıyorlar ama gün almak gerekiyor...dr.ikiisnide aynı güne alın git gel yapmayın dedi....bizde öle yaptık..hem işitme testi hemde kalça usg sini 10 aralıkda yaptıracağız...
kalp için hastane.kendi arayıp 18 kasımda gelin dedi...yerimseniben

bitanem ufuk üniversitesinde yaptırıyorum hepsini...işitme testini her perşembe yapıyorlar ama gün almak gerekiyor...dr.ikiisnide aynı güne alın git gel yapmayın dedi....bizde öle yaptık..hem işitme testi hemde kalça usg sini 10 aralıkda yaptıracağız...
kalp için hastane.kendi arayıp 18 kasımda gelin dedi...yerimseniben

okiş cicimm..işitmeyi akay yapmıo da ondan sordum..

kamille geçmiş olsunnn..Allh şifa wersinn..düzelir iişallah,içini ferah tut

slm annecikler nasılsınız? biz bugün 1 aylık olduk, 15 günlükken işitme, bugün de kalça usgsini yaptırdık, allaha şükür bi sorun çıkmadı. kızlar dün hariç son 3 haftadır gaz sancısından kaka sancısından çekmediğimiz kalmadı. bizimki kakayı da sancıyla yapıyor hem de masaj yaptığımız halde. zaten gaz sancımız da sizin anlattığınız gibi kıvranarak kızarak oluyordu. 3 gündür rezene anason ve ısırgan otunu karıştırıp demleyip öğlen 1 akşam 2 olmak üzere içiyorum ve allaha şükür dün ve bugün gayet iyiydik, sancı oldu tabi yine ama ne bagırdı ne kıvrandı,uykuya daha rahat dalıyor kuzum artık. dr yediklerine dikkat etsen de etmesen de bu gaz sancısı 60 günlük olana kadar sürecek dedi.Allah hepimizin yardımcısı olsun. umarım sizlerin bebişleri de iyidir,test sonuçlarınız temiz çıkar insallah.
bu arada bizde de yüzümüzde sivilceler çıktı, dr ılık temiz suyla tampon yaparak silin dedi, 1 kere yaptım geçti sayılır çok az kaldı.gaz içinse ek olarak sab samplex kullanıyorum memeden sonra çok rahat çıkarıyor gazımızı. zinco,metsil bi işe yaramadı bizde. umarım hepimiz burada birbirimize destek oluruz, hepinizi sevgiyle kucaklıyorum iyi akşamlar kızlar

bugun kuzum gene kustu ya deli olcam baya cok kusuyor fıskırıyor agzından
daha yemekte yapamadım offff

selam kızlar uzun zamandır giremedim siteye...umarım hepiniz iyisinizdir.
ya bazen bana bi fenalıllar basıyo bi ruhum sıkılıyo lohusa psikolojisindenmidir acaba? yoksa tek yaşayan benmiyim?

selam kızlar uzun zamandır giremedim siteye...umarım hepiniz iyisinizdir.
ya bazen bana bi fenalıllar basıyo bi ruhum sıkılıyo lohusa psikolojisindenmidir acaba? yoksa tek yaşayan benmiyim?

yalnız değilsin canımmafoldumben..bugün kızım gece 2 buçuktan akşam 4 e kadar uyumadısenağlama...ağlamaktan gözümde yaş kalmadı niye uyumuyo bu çocuk diye..bi ara sinirden kahkahalarla gülmeye başladım..sonra kendimden korktum Allahım aklıma mukayyet ol diye...ve bir günü böyle geçirdik..1 haftadır evden çıkmadım,çok bunaldım..sadece doktora gidersek bebişle,o zman dışarı çıkıyoz,korkuyorum kızımı üşütcem diye napim..

Allahım şöyle bi 3 aylık olsak hayırlısıyla inşallah:Saruboceq:

selamalr bugun benım içimde baya yorucu bı gündü mevlütümüz vardı bitti bu streste şükür bebek şekerlerimiz çok beyenıldı herkes 2 şer tane hatta abartarak 4 tane alan bıle oldu allahtan fazla yapmıştım kendıme ayırmışım yoksa onlarda gidecekti :))))))))) kerem baya gelen hediyeleri kıskandı gitti bebeğin şeylerinihep giydii bugun baya bebği ağlattı napıcam ben nasıl zaptedicem bilmem

bugun kuzum gene kustu ya deli olcam baya cok kusuyor fıskırıyor agzından
daha yemekte yapamadım offff

canım bana doktor tavsiye etti bende öyle yapıyorum bebeğini besledikten sonra dik tut 5 dk falan yedikleri midesine otursun ondan sonra gazını çıkar görürsün kusması azalır
hemen yer yemez gazını çıkartma a.s.

selam kızlar,
şeymacım geçmiş olsun canım..

bahaircim yalnız değilsin canım arada bana da geliyolar, soora gidiyolar tabii..:)))annelik böle bişey alışıcazz..

musyasçım maşallah bebişine tatlım :nazar:

yağmurcum allah sabır versin sana, şu kaynana durumuna uyuz oluyorum zaten.. hele şu dönemde hiçç çekemem..

kalça usgsi ben 15 günlükken çektirmiştim.. dün de tekrar kontrolümüz vardı, işitme testi istedi doktorumuz. bidahaki gidişimde yaptırıp gidicem.. kızı kontrole götürmüşken ben de kadın doğumcuma göründüm, 40 ın dolunca gel rahime bakalım demişti. rahim toparlanmış herhangi bir sorun yok çok şükür.. naısl korunmayı düşünüyorsunuz dedi, siz ne tavsiye edersiniz dedim,doğum kontrol hapı kullanabilirsin ama uzun süreli kullanımlarda yumurta üretimini devamlı baskıladığı için tekrar hamile kalmak istediğinde hemen kalamayabilirsin ; 3 aylık iğneler var ama ondan da memnun olan çok az , yan etkisi biraz fazla, adet düzenini bozuyor; spiral olabilir bi de dedi.. spirali de ben istemiyorum dedim.. eşin korunsun o zaman dedi; vücuduna kimyasal alman bence de iyi değil dedi..
böyle işte kızlar..

ıyı geceler kızlar.. en son dün yazılmıs bugun kıms egırmemeıs dıyecektım kı..saat 12yı gecmıs yanı3 saat once yazılmıs..ben ıyıc eşaştım bugun gunelrden ben neyım ne yedım ne içtim.kac saat uyudum ssat kac hıc bılmıyorum suan cok uykum var benımkı kucakda yada memed euyuyor sımdı uyudu degısıklık olsun dıye gıreyım dedım.kızla rne yapıyor. herkes benım gıbımı? lelegıme sınırlnıyorum bazen bu seferde vıcdan azabı cekıyorum. offfffffffffffff..
herkese guzel günler........

canım ii geceler benimkide demin yattı ama birazdan kalkar geceleri çok huysuz oluyo dün babamız yatamadıı ndan dur dedim biraz ben ıyalanayımm nette de o uyusun yazık yatakta rahat rahat bu gece neden ona acıdıysam halbuki ona gıcığıma ama neyse meleğim sepette yatmaktansa pusette yatmasını daha çok seviyor galiba :))) ben hiç memede yatırmıyorum ya alışırsa diye !!!

X