2009 Ekim Anneleri

merhaba kizlar iyi geceler umarim herkes iyidir

artik vakit buldukca göz atayim diyorum ama vakit nasil geciyor anlamiyorum bir bakmisiz gün bitmis haliyle bizide yoruyor

nurefsann tatlim ALLAH im bagislasin minigini saglikla büyütmek nasip olsun anne ve babasiyla insallah

hay allahım bu gazdan yaaa,
çocuk ıkına ıkına mosmor oluyor,ince ince inleyip,benzetmek gibi olmasın sanki kişniyor yazık
doktor bitkisel bi şurup verdi ama işe yaramıyor:1no2:,
bi de bunu deniycem canım,sağollŞeniz

Iyi akşamlar..esma memo çok üzüldüm canım inşş en kısa zamanda düzelir annelik çok zor insanın bi an aklından çıkmıyor kendını çok yıpratma herşey düzelicek inan buna..

selam annişler
esma canım çok geçmiş olsun rabbim şifa versin inş.

hepinize teşekkür ederim canlarım içimi dökmek istedm insanlara anlattım mı ağlıyorum dayanamıyorum bu sefer sütüm kesilir diye korkuyorum. Allaha kesinlikle isyan etmiyorum benim sınavımda buymuş diyorum. şükrediyorum ama üzülmedende kendimi alamıyorum onun o masum çaresiz acı içinde görünce içim parçalanıyo bu bi sene zorlu bi süreç olucak ama Allahın izniyle inş. atlatıcaz.2 ay sonrada dudak ameliyatı olucaz. çok zor çokkk:gitme:

gaz için adını unuttum metsil değil ama eczacıya ithal bi gaz ilacı varmıs derseniz onlar biliolar ah adı gelmio akıma cok etkili ondan alıp kullanın adını öğrenmeye calıscamŞeniz

yediğim bişy dokunuyor olmasın?

yok tatlım alakası yok olabiliomus öle bende doktoruma sormustum bişe olmaz demişti rahat ollll bu arada gaz ilacının adını buldum sab simplex adı bu ilaç çok etkili bilginiz olsun ben gaz sorunu yasamıom henüz ama kuzenimn kızının fena gaz sorunu vardı bu cok etkili bilginiz olsun zemuszemus

kızlar benim kızımın yüzünde yanaklarında yani mini mini sivilceler çıktı varmı böle bi durum yaşayan:sinifsinif:

Aynı şey benim oğlumda da var canım. Göbek bağı bugün düştüğü için daha banyo yaptıramadım ben acaba ondan mı oluyo diye düşünmüştüm. Annem de yok dünyaya uyum sağlamaya başladı bundan sonra daha çabuk kilo alıp toparlanır diyo kafamçokkarıştı

Sağolasın canım. Şimdi zincoyu deniyoruz o olmazsa nurse harveys o da olmazsa bunu denerim artık. Çok fena bişeymiş bu gaz. Çıkartmakla da bitmiyo. Kolik mi nedir ondanmış bizim oğlan müzik dinleyince sakinleşiyo biras :gitme:

banyoyla alakası yok bence bizimki 2 güne bi cıbı yapıyo çünkü
hatta size komik bişi anlatıcam annem bizi beraber yıkıyo minnoşla
dün banyoya soktu bizi benim kucağıma verdi su deyince bizimki çırpınmaya başladı derken benim memişle gözgöze geldi hoop diye bi tuttu yarıldık annemle gülmekten banyodan çıkana kadar emdi annemin onu köpüklemesi fln vız geldi hatunakaydirigubbakcemile3

aybik bendede var cnm minik minik sivilce :) oğlumun ergenlik sivilceleri
normalmiş dr dedi...
ayrıca kontrolüm vardı dün ... kendi dr olmadığı için başka dr baktı korse giyimmi diye sordum gerek yok kanrın gayet güzel dedi :)) göbükte çatlak yok sarkmadı ama büyük tani :) korse karın akslarını gevşetir dedi...
sonra çıktım kendi dr gelmişti birde onun yanına uğradım oda takabilirsin dedi... AYRICA ÇOK ıYı ŞEKıLDE KORUNUN DEDı ıKı DR DA
ACABA SıZLER NE YAPACAKSINIZ ?? ılaç kullanma dedi emziriyosun dedin

uff yağmurum dünden beri araştırıyorum korunma yöntemlerini
annem spiral taktır 10 sene rahat et diyo ama cesaretim yok
ben aylık iğne düşünüyorum oda can yakıyormuş baya ağrı fln oluyomuş her ay çekilir şey mi
prezervatife karşı benim fobim var düşünmek bile istemiyorum
hap bünyeme ağır geliyor napsam bilemiyorum
kafam çok karışık

ayenn aybik ya bende prezervatiff ıyy arada sanki birşey var gibi :) zaten bize yetmezde :)) ayıptır sölemesi erken gelioda :) yetmez..
sanırım spiral en iyi yöntem uff uff
bunca sene hiç korunma derdim olmadı çocuğum olmuyor diye 4.5 sene düşünmedik hiç

Ayyyy çok hoş yaaaa
bende biran önce dogurmak istiyorum.... dünyanın en tatlı şeyi bu bücürükler...
Allah analı babalı büyütsün bu arada

uf nolucak peki ben çatı muayenesinde bile öldüm bunu nası taktırcaz
Ayyyy çok hoş yaaaa
bende biran önce dogurmak istiyorum.... dünyanın en tatlı şeyi bu bücürükler...
Allah analı babalı büyütsün bu arada

inş hayırlısıyla kucağına alırsın canım sende

ben korkmuyoomm bana neler yapılmadı ki tabi kolay hamile kalanlar bilemz... aşılama yumurta toplama rahim filmi tüp bebek 11 gün arayla normal doğum şimdi sezeryan
o yüzden korkmuyorum :))
ama kim uğraşcak onla oda ya kayarsa falan

aybike cım senın bebiş kaç gunluk oldu canım benım kayınvalıde banyoda yıkamamı musade etmıyo hoş ben çocuklarımı yıkamiştım ama ne bılılm böyle yapınca korkutuyalar benıde.

gaz için adını unuttum metsil değil ama eczacıya ithal bi gaz ilacı varmıs derseniz onlar biliolar ah adı gelmio akıma cok etkili ondan alıp kullanın adını öğrenmeye calıscamŞeniz

hayatım adı SAB galıba guzel bı ilaç bende çok memnundum oğlumda kullanmiştım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…