2009 Ekim Anneleri

kızlaaaarrr
bluflower da meleğine kavuşmuş..
kuzumuz spinal sezaryenle 51 cm. 3800 gr. dünyaya gelmiş. ikisi de çok iyiymiş..
maşallah ikisine de allah bağışlasın..

maşallahhh paşamıza ve annişimize...
allah anneli babalı büyütsünn...:Saruboceq:

allah nazarlardan korusunn

oh oh maşallah allah tamamına erdisin doğum yapanlar her geçen gün artıyo darısı geride kalanlara hayırlısıyla...

oh oh maşallah allah tamamına erdisin doğum yapanlar her geçen gün artıyo darısı geride kalanlara hayırlısıyla...

yeni kuzular gelmişşş..hayırlı uzun ömürlü olsunlarr...kızlarr ben pompa almamıştım..ama acilinden edinmem gerenk bi tene...hemen tawsiyeleri alıym...chicco manuel nasıl.wee gördüm bi de çok ucuz anlamadımnası oluo..turk firması die herhal..çok acıyo göğüslerim iltihap olcak die korkuyorummmm

cnm çok kustuğu için miniğim az emzir dedi dr..ööle oluncak ta memkler boşalmadı akşamdan beri çok acıo patlıcak gibi..boşalmassa iltihap olurmuş,taşlaşırmış ameliyat bile gerekebilirmiş ozaman...sizin de aklınızda olsun yanimmm

arkadaşlar mrh nasılsınız.çok sık gıremıyorum ama hepınızıde özledım.ben tıckerımı nasıl değişrım anlatırmısınız?

selamm kızlar oglusum sezeryanla 18 ekim dogdu 12,38 de 52 cm 3,800 gr ikimizde iyiyizz :asigim:cok ozledim sizii herkes iyidir inş.

selamm kızlar oglusum sezeryanla 18 ekim dogdu 12,38 de 52 cm 3,800 gr ikimizde iyiyizz :asigim:cok ozledim sizii herkes iyidir inş.

aman canım...gözün aydınopuyorumnanaktanAllah bağışlasın:Saruboceq::Saruboceq: Rabbim analı babalı büyütsün inşallahopuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…