2009 Ekim Anneleri

kilo nasil verilecek kafamçokkarıştı
kis zuzu napiosun kizinla?alistiniz mi birbirinize? zaten azicik kilo almistin onlarda gitmistir zannimca :mymeka:

napalım buketcim tutkulu bi aşk yaşıyoruss opuyorumnanaktan

şeyy iwiitt gitti kilomlarım :kedi:

selamm herkeze
kızlar ben çok kötüyüm. mafoldumben kızımın damağı yarıktı bugün doktora götürdük. geçici damak yaptı. ve normal biberonla vermemizi söyledi ama kızım emmemiyo aç kalıyo alışamadı sürekli ağlıyo açlığı dayanamıyo öyle aç aç yattı.her ay damağı değişicek 1 sene sonrada ameliyat olucak ama biz bu süreci nasıl atlatıcaz bilmiyorum çok üzüüyorum kıyamıyorum psikolojim bozuldu ne yapıcağımızı şaşırdık. sürekli aklımda yatamıyorum kalkamıyorum. Annelik ne zor görevmiş. insanın canından öte oluyor. ne olur bana yardım edin yoksa kafayı yiyicem..

Iyi akşamlar..esma memo çok üzüldüm canım inşş en kısa zamanda düzelir annelik çok zor insanın bi an aklından çıkmıyor kendını çok yıpratma herşey düzelicek inan buna..

canım evt ya annelik gerçkten zor benimki ilk tıkandı hava verdiler nasıl mahvaldum ağla ağla... Rabbim sağlık versin yavrularımıza... ınşallah düzelecek yavrunun damağı sabret annesi Allah başka rahatsızlıklar vermesin

çok geçmiş olsun cnaım kolay bi durum değil ama inanki bu günler geçiçek
sen güçlü ol ve inan kucağına aldığında endişe olmasın içinde bak ben denedim bebeğim deli gibi ağlıyodu napcamı bilemedim hiç susmadı sarılıp onu sevdimi söyledim komik gelicke belki ama çaresizce ona sevgimi anlattım ve sustu uyudu sende bebeğine sevgini hissettir bu zor günleri daha kolay atlatırsınız emin ol

lütfen kendinizi hemen koyvermeyin kızlar
anne olmak zor evet ama en başlı kural sağlam durmak,durabilmek
tabiki yaşadığın şeyler kolay değil esmacım rabbim yardımcınız olsun ama şükredelim nefes aldıklarına
kucağımızda olduklarına varlıklarına..
şükredelim ana olduğumza olabildiğimize..
bunlar hep geçici unutma Rabbim kalıcı kederler vermesin
tüm bebeklere ve annelere sağlıklı mutlu süreçler diliyorum

Canım Allah yardımcın olsun, sabrınız ve gayretinizl Rabbim bu skıntılı günler çok hızlı bir şekilde geçirtir inş. hemencecik bebişiniz sağlığına kavuşur ve bugünleri unutursunuz ... dualarım seninle ve bebişinle cnm

arkadaşlar bugün kızımla hastaneden çıktık... Rabbim bu çokkkkkkkk özel duyguyu dileyen herkese yaşatmasını isterim...

Canından bir canı Allahın lütfuyla kucağımıza almak... o cennet kokusunu içine çekmek... daha güzel bir koku dukmadık hiçbirimiz değil mi... o uyurken onu seyretmek... ağlarken ağlamak... gaz sancılarını onun yerine ben çeksem diye istemek yinede bu ağrıların onun sağlığı için olduğunu bilip güçlü olmaya çalışmak... Rabbimize sonsuz hamd ve şükürler olsun ki bize de anne olmayı nasip ederken bu eşsiz duyguyu yaşattı bebişlerimizle sağlıcakla mutluluk ve huzurla dolu bir hayat nasip eder inş. hepimize..

kızım 40+6 da 21 ekim çarşamba günü 09: 30 da epidural sezeryanla dünyaya geldi. 3350 gr 50 cm.

selam kizlar ...
dogum yaptigimdan beri topige gelemez oldum..
gunler ne cabuk geciyor anlamiyorum ...
ozledim sizleri ...

alkisalkisalkis :gitme:
selam kizlar ...
dogum yaptigimdan beri topige gelemez oldum..
gunler ne cabuk geciyor anlamiyorum ...
ozledim sizleri ...

selam canım aynen..

kızlaaar
gülefsan 20 Ekim'de normal doğumla kızı Züleyha Eslem'i kucağına almış. kuzumuz 3550 gr. doğmuş.
maşallah ikisine de , allah bağışlasın yavrumuzu..

kızlar bebeğiniz gaz sancısı çekiyorsa milupanın rezene çayını tavsiye ederim. çok iyi geliyor. benim kız bugün bayağı bir kıvrandı sancıdan. çaydan içirdim yavrum mışıl mışıl uyudu maşallah.
aklınızda ve evinizde bulunsun derim..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…