2009 Ekim Anneleri

ya eczaneden alıp taktırısan öle kayma fln olmuyormuş
o daha minik işeymiş
ben korkuyorum nasıl yenerim bu korkumu hiç bilemiyorum

kızlar merhaba herkes doğurunca kimse kalmamış buralarda.tabi herkes bebişlerle meşgul.bende ara ara giriyorum ama kimse olmuyo.bütün annelere ve bebişlerine sağlıklı günler diliyorum.
bizim bebiş hasta biraz.gerçi yavrum doğduğu günden beri antibiyotik kullanıyo.doğmadan tanıştı ilaçlarla.burnu çok dolu nefesi zor alıyo.çok hırıltı yapıyo.

Çok gecmiş olsun cnm ya kıyamam daha minicikler Allah tez sifa versin:Saruboceq:

geçmiş olsun sıbelsvs umarım çabuk atlatrsınız

sağol canım.bizim bebiş karnımdayken kakasını yapmış.onuda yutmuş.o yüzden doğduğu günden beri antibiyotik kullanıyoruz.sonra ben çok kötü hasta oldum.bütün önlemleri aldım ama bebişede bulaştı.boğazları kızarmış.şimdi yeni bir antibiyotik kullanıyoruz.henüz iyileşmedi yavrum.Allah hepimizin bebişlerini korusun.

sibelcim merhaba, çok geçmiş olsun, benim kızım da hasta canım ablasından bulaştı aynen burnu tıkalı, serum fizyolojikle açmaya çalışıyorum, aspiratörle çekiyorum arada, çok şükür ateş falan yok ama moralim çok bozuk yeni doğmuş çocuğu hasta ettik diye. zavallım derdini de anlatamıyor.:senağlama

yediğim bişy dokunuyor olmasın?

mrb bende aralıkda doğum yapıcam Allah izin verirse.ikinci olcak benim.oğlumdan biliyorum bebekler toparlanmaya kilo almaya başladıklarında oluyo o mink sivilceler.korkma önemli bişey değil.hepinize kuzucuklarınızla sağlıklı mutlu huzurlu biirrr ömür diliyorum..

ayy kızlar rabbim tez şifa versin çok geçmiş olsun.
allah muhafaza etsin yavrularımızı..

inşş aybıkım nasıl tutucam bakalım eşim ben tutarım dedi ama hiç sanmıyorum..bıttı benımkı dımı zaten bebeğin yok antıbıyotık çoktan bıttı ama bana söylemediler görüyomusun

beni aramışlardı hastaneden çıktıktan sonra antibiyotiğiniz bitsin 3 gün sonra gelin diğer türlü topuk kanı alınsa bile gerçek sonuçlar çıkmayabiliyormuş
benim annem tuttu zaten maşallahı var bizim kızın iğnede hiç ağlamıyor yüzü ekşiyor sadece

canım yeni okudum:sinifsinif:Allah yardımcın olsun..üzülürsün tabi ama kafana çok takma...sağlıklı olsun yeterki..çaresi varmış bak..inşallah atlatırsınız bu zor günleri:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:sütün bari keslimesin canım..o zman daha çok üzülürsün...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…