2009 Ekim Anneleri

Arkadaşlar benim karnım öyle çok aşağılarda değil, ama oturunca kasıklarımda bişiler hissediyorum bebiş inmiş olabilir mi?

gece bi tarafta bi tarafa dönerkende ağrım oluyor..

aybikim 2 gün kaldı doğumuna normaldşr uyuyamaman... ben de olsam uyuyamam. ay zuzu inşallah bebeiğini kolaylıkla alır kucağına yaaaaaaaaa.... of szlerinki yaklaştıkça ben heyecan yapıyorum..

hic sorma oyle gerginim ki esim benden iyice cekinir oldu:kedi:
gece 6da bi uyandim nedense birdaha uyuyamadim bende stres yapmaya basladim sanirsam halbuki hic gerek yok bu kadar dusunmeye ama sabirsizlandim iyice...

senin ne guzel dogum tarihin belli ohhh surda ne kaldi alya duayi kucaklamaya ...
son 2 gunun tadini cikar...

rabbim yardımcısı olsun kıyamam:Saruboceq:
bende çok gerginim bugün sabaha kadar gözümü 5 dk olsun kırpmadım stess tavan yaptı
:sinifsinif:

Arkadaşlar benim karnım öyle çok aşağılarda değil, ama oturunca kasıklarımda bişiler hissediyorum bebiş inmiş olabilir mi?

canım bu belirtiler 2 haftadır var ama inmemişti doktora gittiğimde

bence bebeginin kilosu normal dogum icin cok fazla degil canin cok tatliysa epi.normal dogm yap ama bence sezeryan olma...hakkinizda hayirlisi olsun...

ya buradada epi. pek güvenmiyorum cnm ya felç durumu olur falan diye işte eğer sezeryanda olursam genel istiyorum hiç bişey görmeden olup bitsin istiyorum ama bu hafta baya kafamı karıştırdı benim yok ilk doğumun açılman hemen olmaz zor olur doğumun ondan sonra yaşın genç sezeryanda yapmak isteiyorum seni diyooo off offf Allahım hakkımda hayırlısı hangisiyse o olsun yaaaa...

benimki de esmacım doktora gitmeden ağrılarım oluyo kasıklarımda baskı oluyo doktora gideceğim gün herşey normal. bakalım yarın gene gidecem doktora gelmeye niyeti yoksa sezeryan için tarih bile alabilirim...

zilliler oyun oynuyo bizimle inatçı çıktılar valla. hayırlısı cnm bakalım sana ne diyicek yarın doktorrr. opuyorumnanaktan

bendede oluyo canım kalçalarım uyuşuyo hattaa sordum normal dedi bebişde aşağıda değil henüzz

kızlar bugün pazar günüm 3 haftadır gitmedim kaç kilo birşey taşırsam kızım gelir acaba:))naniknanik

kızlar bugün pazar günüm 3 haftadır gitmedim kaç kilo birşey taşırsam kızım gelir acaba:))naniknanik

bence kendini yorma :).. valla ben doğru düzgün yürüyemiyorum bile, eşim dışarı çıkarken 2 dk da yoruluyorum diye çıkarmıyor beni yanında:)...

eğilmek sakıncalımı? bebiş karnımın hepsini kapladığı için ben eğilemiyorum.. evi alan süpüremiyorum.. siz eğilemibiliyormusunuz.

aybikim 2 gün kaldı doğumuna normaldşr uyuyamaman... ben de olsam uyuyamam. ay zuzu inşallah bebeiğini kolaylıkla alır kucağına yaaaaaaaaa.... of szlerinki yaklaştıkça ben heyecan yapıyorum..

sana bişi diymmi ondan değil ne yazıkki mafoldumben
dün annem geldi annemin geldiğini duyunca kayınvalidem aradı bende gelcem bende diye
zahmet etmeyin bebek gelsin gelirsiniz dedim 5 dk sonra oğlunu arayıp doldurmuş kocikte surat yapıp durdu yetemzmiş gibi annemi aradı bende gelmek istiorum bende istenmiorum ama diye..
annem ben ne diyebilirim dedi sustu..
biliorum yarın damlayacak buraya ben öle gümbür cemaat doğuma gitmek istemediom heleki onu ogün görmek hiç..
annemi çekim konuştum şimdi alınma darılma meselem senle değil
ama bu kez bana emri vaki yapamıycak siz evde kalıcaksınız doğumdan sonra gelirsiniz ben biraz kızım ve kocamla başbaşa kalayım dedim
annem gayet olgun bi şekilde kabul etti zaten en mantıklısı bu dedi
ama bu karara varabilmek için sabahı sabah ettim off öncesi derin ve uzun olan mevzular kısacası bu iştekötükedihüso
inanın doğum hevesimi kavuşma heycanımı kaçırtacak kadar kabus bi kadın bu:eek:klava:

bence kendini yorma :).. valla ben doğru düzgün yürüyemiyorum bile, eşim dışarı çıkarken 2 dk da yoruluyorum diye çıkarmıyor beni yanında:)...

eğilmek sakıncalımı? bebiş karnımın hepsini kapladığı için ben eğilemiyorum.. evi alan süpüremiyorum.. siz eğilemibiliyormusunuz.[/

bende canım ya yürüyemiyorum ama bugün çıkıp iyi bir yürüyüş yapmak istiyorum belki doğumu hızlandırır.
pazara gidicem ordanda oğlumu almaya okula gidicem :eek: aslında yeterli değil bide bikaç kilo bişey taşısam belki gelir kızım kaydirigubbakcemile
dayanamıyorum kokusunu duymak istiyorumm:asigim:

eğilmek sakıncalımı? bebiş karnımın hepsini kapladığı için ben eğilemiyorum.. evi alan süpüremiyorum.. siz eğilemibiliyormusunuz.[/QUOTE]

cnm ben makina çıyorum viladayla siliyorum falan benim kociş pek yanaşmıyoo sevmiyoo bende bu zamana kadar makinayı ben açabiliyorum...:hulya:

aybikecim valla bunlar bi alemmm
ama şimdi bişey dicem ama kızma sakın:kedi:
sen anneni çağırdın en özel gününde yanında olsun diye belki eşinde ister annesi yanında olsun
bak sakın kızma valla ben ilk doğumda doğumhanenin kapısında 10 kişi vardı abartısız öyle mutlu oldum ki hepsi beni ve oğlumu ışıldayan gözlerle bekliyodu
gerçi senin kvaliden biraz acayip ama eşin için gelmek istemiştir belki
hani yavrumun yavrusu hesabı:))))a.s.

aybikecimm bu aralar o kadar psikolojimiz bozukki bende istemediğim kişileri görmeğe tahammül edemiyorum. belki iyi niyetliler ama batıyo işte banada. kayınvalidende annen senin yanında oda oğlunun yanında olmak için heveslenmiştir. kıskançlık var gibi.. evde bi sinirli dolaşıyorumm ayy ben niye böyle oldum diyorum..off şu dönemler bi geçse. bide lohusalık var dimi..

sana bişi diymmi ondan değil ne yazıkki mafoldumben
dün annem geldi annemin geldiğini duyunca kayınvalidem aradı bende gelcem bende diye
zahmet etmeyin bebek gelsin gelirsiniz dedim 5 dk sonra oğlunu arayıp doldurmuş kocikte surat yapıp durdu yetemzmiş gibi annemi aradı bende gelmek istiorum bende istenmiorum ama diye..
annem ben ne diyebilirim dedi sustu..
biliorum yarın damlayacak buraya ben öle gümbür cemaat doğuma gitmek istemediom heleki onu ogün görmek hiç..
annemi çekim konuştum şimdi alınma darılma meselem senle değil
ama bu kez bana emri vaki yapamıycak siz evde kalıcaksınız doğumdan sonra gelirsiniz ben biraz kızım ve kocamla başbaşa kalayım dedim
annem gayet olgun bi şekilde kabul etti zaten en mantıklısı bu dedi
ama bu karara varabilmek için sabahı sabah ettim off öncesi derin ve uzun olan mevzular kısacası bu iştekötükedihüso
inanın doğum hevesimi kavuşma heycanımı kaçırtacak kadar kabus bi kadın bu:eek:klava:

benimde annem dün geldi yarın da kayınvalidem geliyo bikaaç gün sonrada görümcem gelecekmiş.. göya doğuma gelecekti ama annem gelşirken ona da istersen sen de gel demiş oda kalabalık olmasın demiş. annemde birbirimşize arkadaş oluruz edmiş... ama eşime öyle bi anlatmışki annem illa gelmesi içinona ısrar etmiş gibi... annem illa gel birbirimize arkadaş oluruz demiş sanki. bide görümcen elefonda diyoki sen şimdi psikolojik olarak zor durumdasın seni anlıyoruz o yüzden annem annenden bikaç gün sonra gelir bikaç gün sonrada ben gelirim demişti. oysaki annemle aynı güne bilet almış.. kocam aradı sen 2 gün sonra gel dedi. babamla kardeşim dönüyo bu gece oda ordan biniyo... annem şimdşden telkişnlere başladı.kızım sakın kalbini kırma. bak ben yabancı değilim bişeye alınmam ama onu hoş tut diye.. inşallah bi sorun çıkmaz. bizimki çok iyi niyetli bi insan ama çok konuşuyo çok panik ve hep olumsuz şyeler konuşabiliyo... umarım bi sıkıntı yaşamam

aybikecim aynısı banada oldu bende kimseyi istemedim çocuğumu ilk ben görmek istedim ama ne mümkün bütün herkes oradaydı ben kendime geldim bebek yanıma gelince kaynanam başladı ağlamaya o yavrumun yavrusu diye daha bebeğimi kucağıma almamışım ne sinir oldum anlatamam daha sonra eve geldik sadece eşim kırılmasın diye gün benle kadı deliriyordum resmen çocuk acıkmışmı diye parmağını ağzına soktu bebeği yıkadılar musluk suyuna tuz koyup bebeğin ağzına sürdüler resmen boğacaktım kadını ama mecbur olunca çekiliyor işte sen hiç sıkma canını sadece bebeğini düşün ve birde tabiki evde eşinle yaşayacağın sorunu hiç bozma canım moralini sadece bebeğini düşün bu günler geri gelmeyecek çünkü

bende birkac gundur bu meseleyi dusunuyordum doguma gidecegimizde sadece esim ve benmi olalim yoksa ailelere haber verelim mi diye...aslina bakarsaniz benim hic kimseye haber veresim yok doguma gidiyorum falan diye ...ama ailelerimiz dua ederiz senin icin bizi haberdar et diyorlar...dogum anida duaya en cok ihtiyac zaman heleki anne baba duasi ama biryandan da akillari surekli bende olacak..
dogurup geleyim evime sonrada dogum yaptim evdeyim diyeyim diyorum ama ayip mi olur ki??
kafam karisti yineeee....

X