2009 Ekim Anneleri

AHH canim yaaa okadar sanci cekti sonra sezeryan mi oldu ...neyse cok sukur bebegine kavusmus Allah hayirli omurler versin insaallah...

kızlarrrrrrrrr
zuzudan haber getirdim yinee
maalesef bunca saat çekilen sunni sancının sonucunda zuzuyu sezeryana almışlar :KK43:
bebeği babasına vermişler bebek iyiymiş çok şükür zuzu da yarım saate kadar çıkarmış sezeryandan..
kıyamam yaa saatlerce sancı çekti :KK43:

kızlarrrrrrrrr
maalesef bunca saat çekilen sunni sancının sonucunda zuzuyu sezeryana almışlar :KK43:
bebeği babasına vermişler bebek iyiymiş çok şükür zuzu da yarım saate kadar çıkarmış sezeryandan..

ay allahım ya tüylerim diken diken olduuu :gitme:
Allah analı babalı büyütür inş... sonunda kızına kavuştu canım ya o kadarda sancı çekti.hayırlısıyla kavuştu yaaa olsunnn....kısmet böyleymişşş...

bize haberlerini getirdiğin için sağol cnm. ikisininde bian önce gelmesini bekliyoruz...

nihancım pamuğun nasılopuyorumnanaktan

iyi tahamcım napsın günbegün büyüyor kuzucukk :emir_bebek::emir_bebek:

Kızlar slmopuyorumnanaktan
Biz geldik doktordan, 2 kez nstye bağlandım sancı çıktı biraz, ama açılmam yokmuş:kedi:
Yarın sabah 7.30da yatışım yapılıyo suni sancı vercekler onla olmassa sezercik olcam...
Nolur dua edin bana sağlıklı bi şekilde kızıma kavuşayımj:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

ayy eloşumm yarın kavuşuyorsun meleğine hayırlısıyla, inşallah kolay bir doğum olur ikiniz için de canım. allah yardımcın olsun.. Şeniz

slm kızlar biz geldık oğlumla bişey sorucam ssezeryanla dogum yapanlar sırt agrısı ceken varmı yarın oğlum 1 haftalık olacak ama benım sırtım cok kötu odun gıbı resmen......

nisancım ben de var sıt ağrısı. sırtımı desteklemeden oturursam ağrıyor, kambur durunca falan. ama her geçen gün daha azalıyor..

kızlarrrrrrrrr

ayy canım yaaa kıyamam zor bi doğum oldu saat kaçtan beri sancı çekiyor .. neyse çok şükür kavuştu meleğine, allah ayırmasın maşallah.. :nazar:

ay canım yaa okadar sancı çekip saatlerce sonrada sezeryana almışlar..
olsun..
allah analı babalı büyütsün mis kokulusunu...

selamlar fıstıklar
canım yaa zuzumm o kadar cok istiyorki normal dogumu hakkında hayırlısı olsun sonunda kavustu

demek berrasınaa Allahım korusun onlarıı darısı bizim basımızaa:nazar::nazar:

kac gundur badana boya işlerinde bende heLak oldum kızlar ya cok sukur bugun bittiiiiiiiiiiiiiiiiii sukurrr

ama temizlik devam ediyor :KK43:((((((((((((

herkese merhaba. kislar ben dogurdum.cok mesakatliydi :gitme:
ptesi doktora gittim aksam 17 gibi.doktorum bakti hic bisi yok daha dedi.ne kanala inmis ne sanci ne acilma...sadece rutin bel agrim vardi.ptesi aksam saat 20.30 sularinda karnimin altina acaip sancilar girmeye basladi.bu sancilar 5 dk da 1 e dustu.doktorumu aradim.dogum belirtisi olmaz hic biseyin yoktu dedi.agri kesici al dusa gir dedi.beledim gece 12 ye kadar.baktim gecmio agrilar dayanilacak gibi deil esimle acile gittik.dogum sancisiymis ve 3 cm acilmam olmus.:gitme:doktorumu aradim.oda hemen sezeryana alin bebek iriydi normal zor olur dediler.ama benim sezeryana girmem gece 03.00 buldu.yani aksam 20.30 dan gece 03 e kadar normal dogum sancisi cektim.cokm kotuydu.sonra spinal sezeryan oldum gece 3.21 de kizim dunyaya geldi.cok felaket bisi.ama sutum yok maalesef:gitme:

Buketim Allah analı babalı buyutsun inşallahh bol boll sutunuz olur inşallah moralini yuksek tut melegini kucagına almıoşsın ne guzel

ayy canim benim onca agridan sonra sezeryanlada olsa kavustu berrosa.. Allah anali babali büyütsün insallah.. cok sevindim zuzunun kurtulduguna.. darisi 40i doldurup bekleyenlere insallah..

buarada handan ne yapti bilen varmi?

bu arada kızlar bizde doktora gittik bugün kızım hayat 3376 gram olmuş..
çatı muayeneside yapıldı çatım normal doğum için uygunmuş kanamam olabilirmiş.. kanamam artarsa ve suyum gelirse hemen gelmemi söyledi..
ve az da olsa sancım olursa hemen gelmemi söyledi..
bizden bu kadar..

zuzucum yaaa opuyorumnanaktan
en sonunda kavuştu demek berrasına rabbim hayırlı evlat etsin
o kadar sancıyı çekip sezeryan olmak zorunda kalmaktan çok korkuyodu hayırlısı böyleymiş demek:ecrin_bebek:

buketçim canım allah analı babalı büyütsün.....
zuzum daha gelmemeişmi kendine ay çok duygulandım ya. amazıonum doğurdu zuzum doğurdu ben de istiyorum nilimi kucağıma almak..... allah özdemle berrama sağlıklı hayırlı ömür versinn....

hoşgeldin nalancım nasılsın...

bu arada kızlar bizde doktora gittik bugün kızım hayat 3376 gram olmuş..
çatı muayeneside yapıldı çatım normal doğum için uygunmuş kanamam olabilirmiş.. kanamam artarsa ve suyum gelirse hemen gelmemi söyledi..
ve az da olsa sancım olursa hemen gelmemi söyledi..
bizden bu kadar..

maşallah kızına cnm:nazar:

merhaba kızlar bizde doktordan geldik.hiç açılmamız yok.kendiliğinden gelme ihtimali çok düşük. o yüzden yarın sabah hastaneye yatıyoruz.akşama kadar suni sancı verecekler.olursa normal doğum olacak suni sancıyla.açılma olmazsada akşama doğru sezaryene gircez.dualarınızı bekliyorum inşallah suni sancı işe yarar.

allah hayırlısıyla elacıkla mustafaynın sağlıkla dün yaya gelmesini nasip etsin.... onların 40 hafatsı dolduğu için onları söyledim... yoksa tüm bebeişlerimiz hayırlısıyla zamanı gelince sağlıkla gelsinler dünyaya

merhaba kızlar bizde doktordan geldik.hiç açılmamız yok.kendiliğinden gelme ihtimali çok düşük. o yüzden yarın sabah hastaneye yatıyoruz.akşama kadar suni sancı verecekler.olursa normal doğum olacak suni sancıyla.açılma olmazsada akşama doğru sezaryene gircez.dualarınızı bekliyorum inşallah suni sancı işe yarar.

sibelcim hadi bakalım sende hayırlısıyla bi doğur bakalım.... inşallah allah gönlüne göre versin... ay helecanlandım yaaaaa

ihşallah canım sancı işe yararda normal doğurursun
sende zuzu gibi sancıyı çekip sezeryana mecbur kalmazsın inş. :Saruboceq:rabbim kolay doğumlar nasip etsin

hoşgeldiiz cnm.. yarın sende gidiyosun demek hakkında hayırlısı
ela gülican ve sen suni sancı alıcaksınız yarına . Allah yardımcınız olsun. inşallah açılmalarınız olur normal normal doğurursunuz...dualarımız sizinle olucak haberdar edersiniz biziii ,
bakalım lal ne yaptı bugün doktordaaa

sibelcim hadi bakalım sende hayırlısıyla bi doğur bakalım.... inşallah allah gönlüne göre versin... ay helecanlandım yaaaaa

canım ya çok korkuyorum aslında.doktor seçimi bana bıraktı istersen suni sancıyı deneyelim şansın %50 dedi.istersen direk sezaryenle alalım dedi.ben denemek istedim suni sancıyı.doktorla oturup konuştuk artılarını eksilerini bende kararımı bu şekilde verdim.sonuçta %50 şansım varsa denemeye değer dedim.çevremdeki herkes kararımın yanlış olduğunu söylüyor. direk sezaryenle aldır diyor ama ben denemek istiyorum.yarın sabah saat 7:30 da yatıyoruz hastaneye.bakalım ne olacak ne kadar acı çekeceğiz.

X