2009 Ekim Anneleri

Kızlar slmopuyorumnanaktan
Biz geldik doktordan, 2 kez nstye bağlandım sancı çıktı biraz, ama açılmam yokmuş:kedi:
Yarın sabah 7.30da yatışım yapılıyo suni sancı vercekler onla olmassa sezercik olcam...
Nolur dua edin bana sağlıklı bi şekilde kızıma kavuşayımj:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

hadi Allah kolaylik versin canim dualarimiz seninle...
hic acilmanda yokmus?doktor zor olur dogumun epey sanc cekersin vs.. birseyler soyledimi?

Biz geldik doktordan, 2 kez nstye bağlandım sancı çıktı biraz, ama açılmam yokmuş:kedi:
Yarın sabah 7.30da yatışım yapılıyo suni sancı vercekler onla olmassa sezercik olcam...
Nolur dua edin bana sağlıklı bi şekilde kızıma kavuşayımj:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

hoşgeldin bitanemmm..
hadi Allah yardımcın olsun cnm bak geldi işte o gün yarın bebişin Allahın izniyle kollarında olucaakkkk.. Allah bi avazda kurtarsın inş. hemen açılman olur... off ya ben çok heyecanlanıyorummm gittikçe azalıyoruzz...sır bizede gelir inş..Şeniz

benimde annem dün geldi yarın da kayınvalidem geliyo bikaaç gün sonrada görümcem gelecekmiş.. göya doğuma gelecekti ama annem gelşirken ona da istersen sen de gel demiş oda kalabalık olmasın demiş. annemde birbirimşize arkadaş oluruz edmiş... ama eşime öyle bi anlatmışki annem illa gelmesi içinona ısrar etmiş gibi... annem illa gel birbirimize arkadaş oluruz demiş sanki. bide görümcen elefonda diyoki sen şimdi psikolojik olarak zor durumdasın seni anlıyoruz o yüzden annem annenden bikaç gün sonra gelir bikaç gün sonrada ben gelirim demişti. oysaki annemle aynı güne bilet almış.. kocam aradı sen 2 gün sonra gel dedi. babamla kardeşim dönüyo bu gece oda ordan biniyo... annem şimdşden telkişnlere başladı.kızım sakın kalbini kırma. bak ben yabancı değilim bişeye alınmam ama onu hoş tut diye.. inşallah bi sorun çıkmaz. bizimki çok iyi niyetli bi insan ama çok konuşuyo çok panik ve hep olumsuz şyeler konuşabiliyo... umarım bi sıkıntı yaşamam

valla hem aybikeye hem sana üzüldüm canım ya.. kıyamam sizlere... benim kayınvalidem de görümcem de yok ... annem gelecek inş. yanıma... doğumu adanada yapıp ordan kadirliye geçeriz kısmetse diye düşünüyoruz. Eve yeni taşındım tam düzen oturmadı annem kendi evinde daha rahat bakar. bi kendi bi de kız kardeşim var zaten.

babaanne oldukları için sizinkiler o anı kaçırmak istemiyorlrdır. onları da anlamak lazım aslında..zemuszemus

Canım Allah yardımcın olsun. :Saruboceq:
Ben de yarın sabah gitcem hastaneye belki hemen yatırcak belki pzt.sini beklicek. Hakkımızda hayırlısı olsun.
Bak Zuzum sabah 5.30 da gtimiş 12:00 gibi daha doğum olmamış diye yazmışlar. Normal sancısı olmasına rağmen sunni sancı biras uzun sürdü galiba. Benimde gözüm korktu, yarın yatırırsa beni oğlum daha kanala bile girmedi. Nasıl olcak kafam çok karışık yaaa. Üstelik ben de daha hiç sancı da olmadı
Senin ne alemde aşağı inmiş mi biras. Yada rahim ağzında açılma olmasa da yumuşamadan falan sözettimi

Ben de yarın sabah gitcem hastaneye belki hemen yatırcak belki pzt.sini beklicek. Hakkımızda hayırlısı olsun.
Bak Zuzum sabah 5.30 da gtimiş 12:00 gibi daha doğum olmamış diye yazmışlar. Normal sancısı olmasına rağmen sunni sancı biras uzun sürdü galiba. Benimde gözüm korktu, yarın yatırırsa beni oğlum daha kanala bile girmedi. Nasıl olcak kafam çok karışık yaaa. Üstelik ben de daha hiç sancı da olmadı
Senin ne alemde aşağı inmiş mi biras. Yada rahim ağzında açılma olmasa da yumuşamadan falan sözettimi

cm Rabbim seninde yardımcıun olsun. keşke kendiliğinden açılma olsa ama olmuyosada diretmenin bi anlamı yok. sezercik olursunuz.. Allah bi avazda kurtarsın gülicancım senide
benimde bu gidişle açılma olmıcak sanırım açılmada yok bu haftada gelmez dedi beklemedeyiz. haftaya bende duruma göre kaarr vericemm suni sancıdan bende tırsıyorumm.

hadi Allah kolaylik versin canim dualarimiz seninle...
hic acilmanda yokmus?doktor zor olur dogumun epey sanc cekersin vs.. birseyler soyledimi?

sağol nurefsancımŞeniz
yok cnm öle bişeyler sölemedi dr. yaşayıp göreceğiz hakkımızda hayırlısı:Saruboceq:

hoşgeldin bitanemmm..
hadi Allah yardımcın olsun cnm bak geldi işte o gün yarın bebişin Allahın izniyle kollarında olucaakkkk.. Allah bi avazda kurtarsın inş. hemen açılman olur... off ya ben çok heyecanlanıyorummm gittikçe azalıyoruzz...sır bizede gelir inş..Şeniz

sağol esmacımm:Saruboceq:
inşallah dediğin gibi yarın kızım kollarımda olur:Saruboceq:
Güzel duaların için binlerce kez AMİN:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

Sağol gülim:Saruboceq:
seninde hakkında hayırlısı olsun cnm:Saruboceq:
yumuuşamaa falan demedi cnm dr:1no2:

Kızlar zuzum sabah msj atmıştı banada, gerçi haberiniz var sanırımzemuszemus
açılmaa kontrolündee odaa kol etkisi hissetmişkaydirigubbakcemile3 dualarınızı bekliyor:Saruboceq:
öğlende aradım 12 gibi eşi açtı normal sancısı gelmiş birazda suni sancı vermişler beklemedeydi:kedi:

kızlarr dualarınızda nolur bizide unutmayın, inanılmaz yorgun ve tedirginlik var üstümde biraz uzanıcam, görüşürüz

Selam kızlarr Allah doğumda olan arkadaşlarımızın hepsine kolaylık versin sağ salim kucaklarına alsınlar yavrularına....

Bizimde günümüz belli oldu pazartesi sabah epidural anestezi ile sezeryana alıyor doktorum son 5 günümüz kaldı allah hepimizi kurtarsın...:Saruboceq:
opuyorumnanaktan

Allah doğumdaki arkadaşlarımıza güç kuvvet ve kolaylık versin inş. sağlıcakla bebişlerini alsınlar kucaklarına... biz bekleyenlerede bizim için en uygun vakitte en sağlıklı şekilde kolaylıkla doğum nasip eder inş.

Kızlar zuzum sabah msj atmıştı banada, gerçi haberiniz var sanırımzemuszemus
açılmaa kontrolündee odaa kol etkisi hissetmişkaydirigubbakcemile3 dualarınızı bekliyor:Saruboceq:
öğlende aradım 12 gibi eşi açtı normal sancısı gelmiş birazda suni sancı vermişler beklemedeydi:kedi:

evet cnm haberimiz oldu...biz altdan alıştık artıkkk.... dualarımız onunlaaa güzel haberini bekliyoruzzz...

kızlarr dualarınızda nolur bizide unutmayın, inanılmaz yorgun ve tedirginlik var üstümde biraz uzanıcam, görüşürüz

dinlen cnm görüşürüzz..

Selam kızlarr Allah doğumda olan arkadaşlarımızın hepsine kolaylık versin sağ salim kucaklarına alsınlar yavrularına....

Bizimde günümüz belli oldu pazartesi sabah epidural anestezi ile sezeryana alıyor doktorum son 5 günümüz kaldı allah hepimizi kurtarsın...:Saruboceq:
opuyorumnanaktan

hayırlı olsun cnm sizinde gününüz belli oldu haaa.. geri sayım başladı desene. hadi bakalım şafak 5 :teytey:

Allah doğumdaki arkadaşlarımıza güç kuvvet ve kolaylık versin inş. sağlıcakla bebişlerini alsınlar kucaklarına... biz bekleyenlerede bizim için en uygun vakitte en sağlıklı şekilde kolaylıkla doğum nasip eder inş.

AMİNNNNN:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

herkese merhaba. kislar ben dogurdum.cok mesakatliydi :gitme:
ptesi doktora gittim aksam 17 gibi.doktorum bakti hic bisi yok daha dedi.ne kanala inmis ne sanci ne acilma...sadece rutin bel agrim vardi.ptesi aksam saat 20.30 sularinda karnimin altina acaip sancilar girmeye basladi.bu sancilar 5 dk da 1 e dustu.doktorumu aradim.dogum belirtisi olmaz hic biseyin yoktu dedi.agri kesici al dusa gir dedi.beledim gece 12 ye kadar.baktim gecmio agrilar dayanilacak gibi deil esimle acile gittik.dogum sancisiymis ve 3 cm acilmam olmus.:gitme:doktorumu aradim.oda hemen sezeryana alin bebek iriydi normal zor olur dediler.ama benim sezeryana girmem gece 03.00 buldu.yani aksam 20.30 dan gece 03 e kadar normal dogum sancisi cektim.cokm kotuydu.sonra spinal sezeryan oldum gece 3.21 de kizim dunyaya geldi.cok felaket bisi.ama sutum yok maalesef:gitme:

ayy canim cok sevindim Allah anali babali buyutsun...yani dun dogum yaptin dimi?
kac gram dogdu ve ismini ne koydunuz sekerim?

ptesi doktora gittim aksam 17 gibi.doktorum bakti hic bisi yok daha dedi.ne kanala inmis ne sanci ne acilma...sadece rutin bel agrim vardi.ptesi aksam saat 20.30 sularinda karnimin altina acaip sancilar girmeye basladi.bu sancilar 5 dk da 1 e dustu.doktorumu aradim.dogum belirtisi olmaz hic biseyin yoktu dedi.agri kesici al dusa gir dedi.beledim gece 12 ye kadar.baktim gecmio agrilar dayanilacak gibi deil esimle acile gittik.dogum sancisiymis ve 3 cm acilmam olmus.:gitme:doktorumu aradim.oda hemen sezeryana alin bebek iriydi normal zor olur dediler.ama benim sezeryana girmem gece 03.00 buldu.yani aksam 20.30 dan gece 03 e kadar normal dogum sancisi cektim.cokm kotuydu.sonra spinal sezeryan oldum gece 3.21 de kizim dunyaya geldi.cok felaket bisi.ama sutum yok maalesef:gitme:

öncelikle gözünaydın cnm. :nazar: ne ara yaşadın bunları anlamadığım nasıl birden açılman oldu kanala bebek inmemiş bile.... hem o kadar açılmaya dayanmışsın keşke normal olsaymış.hem normal sancıyı yaşamışsın hemde sezeryanı... hakkında hayırlısı tabikii....önemli olan meleğine kavuşman...inşallah sütünde olur stres yapma cnm.... peki meleğin nasıllll...kaç kilo doğdu

kızlar nerdesiniz bugünnn kimseden ses çıkmıyooo
zuzudanda haber yok keremimdende ne yaptılar acaba?????

kızlar nerdesiniz bugünnn kimseden ses çıkmıyooo
zuzudanda haber yok keremimdende ne yaptılar acaba?????

slm kızlar biz geldık oğlumla bişey sorucam ssezeryanla dogum yapanlar sırt agrısı ceken varmı yarın oğlum 1 haftalık olacak ama benım sırtım cok kötu odun gıbı resmen......

kızlarrrrrrrrr
zuzudan haber getirdim yinee
maalesef bunca saat çekilen sunni sancının sonucunda zuzuyu sezeryana almışlar :KK43:
bebeği babasına vermişler bebek iyiymiş çok şükür zuzu da yarım saate kadar çıkarmış sezeryandan..
kıyamam yaa saatlerce sancı çekti :KK43:

X