2009 Ekim Anneleri

KIZLAR dr gittim çatlak dr suyu yeterli dedi Allah ' ım ya kafayı yicem neyse hayırlısı neyse o olsunda haftaya perşembe dedi yani benim oğlış 15 EKıME biletiniz kesmiş geliyor :))
dr bir aksilik olursa haberim olsun dedi yani aırı kasılma sancı bebek hareketlerinde azalma falan onun hatricinde herey böyle giderse 15 ekimde kucağımda inşallahhhhhhhh
Rabbim herkese nasip etsinnn

zuzuyu aradımmm, eşi açtı telefonu hala sunni sancı çekiyormuş yaa, allah yardımcısı olsunnn
hadi berraaaaaaaa doğ artıkkk opuyorumnanaktan

hay allahım kurtar arkadaşımızı br an evvel kavuştur yavrusunaaaa :ecrin_bebek:

Amazoncum bebişin nasıl? Kocaman olmuştur maaşallah ne güzel opuyorumnanaktan

büyüyor teyzesi, uyuyor, uyanıyor :emir_bebek: anne de fırsat buldukça size yetişmeye çalışıyor.. :eek:

KIZLAR dr gittim çatlak dr suyu yeterli dedi Allah ' ım ya kafayı yicem neyse hayırlısı neyse o olsunda haftaya perşembe dedi yani benim oğlış 15 EKİME biletiniz kesmiş geliyor :))
dr bir aksilik olursa haberim olsun dedi yani aırı kasılma sancı bebek hareketlerinde azalma falan onun hatricinde herey böyle giderse 15 ekimde kucağımda inşallahhhhhhhh
Rabbim herkese nasip etsinnn

yeme kafayı kuşum sağlıkla gelsin yavruşun gerisi önemli değil, her geçen gün daha da yaklaşıyosun kuzuna annesi, 9 ayı devirdin 1 hafta da geçecek çabucak allahın izniyle Şeniz maşallah oğluşuna :nazar:

doktora gidenler gelmedi sanırımmmm ealam lal sibelim onlarda bian önce doğurur inş..

valla benim nilimin hiç gelmeye niyeti yok. ne sancım var ne bişey pek de hareketli...

valla benim nilimin hiç gelmeye niyeti yok. ne sancım var ne bişey pek de hareketli...

aynen ya baharcım doktor bide sordu hareketleri nasıl diye bende geçen haftalara göre azaldı dedim.. sanki beni yalancı çıkarır diye nasıl oynuyo takip edemediii doktorda bu azalmış haliyse diye güldüüü:))))) niye biz doğuramıyoruz yaaa

aynen canim benim kizinda niyeti yok
anasla kusburnuda fayda etmedikaydirigubbakcemile3
bir ara sancim vardi odA gitti bacaklarim agriyor o kadar
ben bugum itibriyle umudumu kestim en az 15 gun bu kizin gelecegi yok :umursamaz:
dun esim diyorki babasina cektiyse ozel bir tarihte dogar 10.10..09 u bekliyormus kizi
pek bi iddiali bakalim tahmini tutturacakmi ama ben bi ihtimal vermiyorum...

valla benim nilimin hiç gelmeye niyeti yok. ne sancım var ne bişey pek de hareketli...[/QUOTE

ben bugum itibriyle umudumu kestim en az 15 gun bu kizin gelecegi yok :umursamaz:
dun esim diyorki babasina cektiyse ozel bir tarihte dogar 10.10..09 u bekliyormus kizi

bizede bu hafta gelicek gibi değil dedi. gününü tamamlayacak dedi.. ama benim kafam çok karışık normal doğumun zor olur diyo 3 675 bebişin kilosu ve kanla inememiş. ben korkuyorum falan diyince istersen sezeryanlada alırım dedi. haftaya kadar bekliyelim bi bakalım gelişme yoksa karar verirsin dedi.... benimde caım tatlı nasıl olucak niye karar verim bilmiyorum beklemekdende sıkıldım sadece belim ağrıyo arada bi o başkada bişey yokkk

kızlar dr gittim çatlak dr suyu yeterli dedi allah ' ım ya kafayı yicem neyse hayırlısı neyse o olsunda haftaya perşembe dedi yani benim oğlış 15 ekime biletiniz kesmiş geliyor :))
rabbim herkese nasip etsinnn

sağlıkcakla alırsın inş. Bebişini kucağına canım...

bence bebeginin kilosu normal dogum icin cok fazla degil canin cok tatliysa epi.normal dogm yap ama bence sezeryan olma...hakkinizda hayirlisi olsun...

bizede bu hafta gelicek gibi değil dedi. gününü tamamlayacak dedi.. ama benim kafam çok karışık normal doğumun zor olur diyo 3 675 bebişin kilosu ve kanla inememiş. ben korkuyorum falan diyince istersen sezeryanlada alırım dedi. haftaya kadar bekliyelim bi bakalım gelişme yoksa karar verirsin dedi.... benimde caım tatlı nasıl olucak niye karar verim bilmiyorum beklemekdende sıkıldım sadece belim ağrıyo arada bi o başkada bişey yokkk

keremimden bi haber yok ...
keremim gece sancılanıodu ne olduki aceppp

aynen ya baharcım doktor bide sordu hareketleri nasıl diye bende geçen haftalara göre azaldı dedim.. sanki beni yalancı çıkarır diye nasıl oynuyo takip edemediii doktorda bu azalmış haliyse diye güldüüü:))))) niye biz doğuramıyoruz yaaa
benimki de esmacım doktora gitmeden ağrılarım oluyo kasıklarımda baskı oluyo doktora gideceğim gün herşey normal. bakalım yarın gene gidecem doktora gelmeye niyeti yoksa sezeryan için tarih bile alabilirim...

ay tutsun yeterki ayın 10 una şurda kaldı 3 gün... keşke nilde 10 unda gelse... ki banim içime sanki 7 ekimde doğacakmış gibi doğuyodu aha 7 ekim bugün ama doğuma dair hiçbi belirti yok... -annem diyoki doğumun yaklaşması şçin göbeğinin iyice nmsi lazım... daha baya bi zaman var galiba

X