2009 Ekim Anneleri

kızlar dün dr gittim geçen hafta 3100 gr olan yavrum bu hafta 2800 gr çıktı moralim bozuldu zilli kızım doğmadan rejime girdi

hayatım banada aynen yöyle oldu nasıl oluyosa önce 3100gr sonra 2900 dedı dun yıe3200 dedı hıç bişey anlamadım.

hayatım banada aynen yöyle oldu nasıl oluyosa önce 3100gr sonra 2900 dedı dun yıe3200 dedı hıç bişey anlamadım.

off yaaa kafaya takmayım dedim ama elde değil haftaya salı yine çağırdı gitmicem bu sefer:umursamaz: sancım gelince giderim 2 gündür sancım var nstde bi halt çıkmıyoo
idrar testi yaptırdı enfeksiyon çıktımafoldumbenrahatsız değilsen ilaç vermiyorum dedi
rahimde açılma yok ama yumuşama var valla dua ediyorum biran önce gelsin diye:Saruboceq:

off yaaa kafaya takmayım dedim ama elde değil haftaya salı yine çağırdı gitmicem bu sefer:umursamaz: sancım gelince giderim 2 gündür sancım var nstde bi halt çıkmıyoo
idrar testi yaptırdı enfeksiyon çıktımafoldumbenrahatsız değilsen ilaç vermiyorum dedi
rahimde açılma yok ama yumuşama var valla dua ediyorum biran önce gelsin diye:Saruboceq:

ay hayatım aynen bende öyle canım sancım vardı su gıbı bişey gelıyodu dr gıttım idrar yolu ıltıhabı vardı ama ilaç kullanmadım bıde cumartesı gunu sezaryen olacam canım.

kıslarrrrrrrrrrrrrrrrr
size zuzu dan haber getirdimmmmmmmmmmmmm
sunni sancı vermişlerr
5:30 gibi hastaneye gelmişşş. meleğini bekliyormuş şuannnnnnn
hepinizden dua istediiiiiiii
kıyamam sesi yorgun gelioduuuu

rabbim bir nefeste bian önce doğurur inşallah sağ salimmmmmm opuyorumnanaktan

ay hayatım aynen bende öyle canım sancım vardı su gıbı bişey gelıyodu dr gıttım idrar yolu ıltıhabı vardı ama ilaç kullanmadım bıde cumartesı gunu sezaryen olacam canım.

bizim günümüz aynı sen ne güzel kavuşuyosunzemuszemus
darısı benim başımaa valla günler geçmek bilmiooooo
senağlama

kıslarrrrrrrrrrrrrrrrr
sunni sancı vermişlerr
5:30 gibi hastaneye gelmişşş. meleğini bekliyormuş şuannnnnnn

dualarım onunle allahım bı avazda kurtarr ınşallah bebişini kavuşsun.

inşallah kıslarrrrrr
ne güsel yaa zaman çabuk geçsin bende kavuşayım oğluşumaa:emir_bebek:
geçmiyor günler yaaaaaaa
size de böyle oluyormuyduu??
günler çuvala girdi sanki geçmiyorrrrkaydirigubbakcemile3

ayyyy canım benim BERRAsına kavuşur inş. tez zamanda
allahımm yardımcısı olsun:Saruboceq:

kızlar dün dr gittim geçen hafta 3100 gr olan yavrum bu hafta 2800 gr çıktı moralim bozuldu zilli kızım doğmadan rejime girdi

moralini bozma sakın çünkü su seviyesi çocuğun kilosunu etkiliyormuş, benim doktorum hem kafa hem karın çapına göre hesalıyıp ortalama kilo söylüyor. Aman ha doğum üstü canını sıkma sakın

inşallah kıslarrrrrr
ne güsel yaa zaman çabuk geçsin bende kavuşayım oğluşumaa:emir_bebek:
geçmiyor günler yaaaaaaa
size de böyle oluyormuyduu??
günler çuvala girdi sanki geçmiyorrrrkaydirigubbakcemile3

aynen öyle canım.. günler hiçççççç geçmiyor..sabaha kadar uyuyamadım yine...:emir_bebek:

kıslarrrrrrrrrrrrrrrrr
sunni sancı vermişlerr
5:30 gibi hastaneye gelmişşş. Meleğini bekliyormuş şuannnnnnn

anam çok sevindim. Inşallah allahın izniyle hayırlısıyla ALIR kuzusunu kucağına.. Dualarımız onunla....ay çok duygulandım gözlerim doldu resmen. Alışmışım zuzuzyu hergün burda görmeye

o ölçümler net değil canım, karın çevresini ölçerken bir milim oynatsa fark ediyor,
aynı gün iki doktora gittim biri 2.750 dedi diğeri 2.675 ... 3 saat içinde bu kadar fark etmeyeceğine göre ölçerken aldıkları karın çapından fark ediyor... hiç canını sıkma, asıl ölçü doğduğunda çıkıyor...:ecrin_bebek:

TAHAM saime doğru söylüyo.. benimki normalde 1 hafta önden gidiyodu. doktorum gitti başka doktora gittim 2 hafta geriden gelmeye başladı ölçümler...ve 3 hafta önce 2391 ken 3 hafta sonra 3171 çıktı ki 3 haftada bu kadar kşlo alımı biraz zor... o yüzden canını sıkma zaten zayflama diye bişey olsa bebeğini sezeryanla doğurturlardı..

kızlaaaaarrrr kaydirigubbakcemile
zuzu hastaneye yatmış, kuzusu bugün geliyormuş allahın izniyle, dua edelim hep beraber bir an önce kavuşsun Berra'sına...
:nazar:

Merhaba Kıslar opuyorumnanaktan

Herkes doğuma gitti galiba artık kalabalık olmuyoruz kaydirigubbakcemile3

Allahım tüm doğuracak arkadaşlarımıza yardım etsin inşallah darısı başımıza :Saruboceq:

zuzumm sağlıkla bir nefeste kavuşur kuzusuna inş.,
elalım lall ve sibelden de güzel haberler alırız inş.

zuzuyu aradımmm, eşi açtı telefonu hala sunni sancı çekiyormuş yaa, allah yardımcısı olsunnn
hadi berraaaaaaaa doğ artıkkk opuyorumnanaktan

X