2009 Ekim Anneleri

valla şimdi acayip bi kasılma başladı dün yaptığım işler işemi yarayacak acabazemuszemus
ayyyy oğlumu almaya gidicem bide okula

hadı bakalım senınkı acelecımı çıkacak bızım gunumuz bır canım ama ben cumartesı alıyorum inşallah.allahım hepımızın mınnoşlarını sapa sağlam kucağımıza almaya nesıp etsın ınşallah.

gülicancım ciddi ciddi gelmio yalnız sıpalar napaıcazzz....kafamçokkarıştı
ben şimdi kendimi bi alışveriş merkezine atıcam başımda kötü ama belkim ii gelir alışveriş yapmakk:çok üzgünüm:

Aminn canım. Benim dr. rahimde hiç bi gelişme yoksa sunni sancı vermem diyo. Kararı ona bırakmak en iyisi bence de kaydirigubbakcemile5

hayırlı haberlerınızı 4 gözle beklıyorum dualarım sızınle arkadaşlar benden önce doğrunda sıra bozulmasın.kaydirigubbakcemile

ayse_on, bukett, esma_memo_12, gulican, hoho, kuzularim, lllalll, mgulec, nurefsann, zeytinn79, zynp.ZEYNEP
selam millet,geçmişi okudum de herkes doğuramamaktan yakınıyokaydirigubbakcemile3bizi biraz nette okuduklarımız etkiliyo sanırım..38.haftadan sonra her an gelebilir diye diye heyecanlandırdılar bizi...doktorlar bi yandan,netteki bilgiler bi yandan...stres üstüne stres...

bol bol dua etmekten başka yapcak bişi yok..40. haftayı geçenlerin işi daha zor Allah yardımcıları olsun...Allah sağ salim kurtarsın..

ben dün 5 te uyanıktım kızlar ya...sancı mı ne anlıyamadım..dün biraz yürüdümdü,gece,kukuma ara ara bıçak saplanıp durdu,çok korktum:sinifsinif:bizimkileir de telaşlandırmak istemedim..Allah tan geçti sabah ezanıyla uyuyabildim:sinifsinif:

ben sizin gibi uzun süre yürüryemiyom,kasıklarıma elektik çarpıyo sanki,yol ortasında kala kalıyommafoldumbenmediven çıkmak heleakannehir

hayırlı haberlerınızı 4 gözle beklıyorum dualarım sızınle arkadaşlar benden önce doğrunda sıra bozulmasın.kaydirigubbakcemile

inşallah canım....:Saruboceq:hayırlısıyla sağlıkla sıhhatle bebişlerimiizi bir kucağımıza alsaydıkkkk...inanki ozaman içim daha rahat olacakkkk....

Ayyyh Allah korusun yaa. Acaba normal doğum yapcam diye diretmekle hata mı yapıyoruz. Son anda bi şey olmasından çok korkuyorum :1no2:

canım ya...allah korusun aklına kötü şeyler getirme..hayırlısını dile..

bugün sabah 7:10 da eşimi geçiriim diye balkona çıktım...tabak gibi koca biş dolunayla karşılaştım,çok güzel görünüyodu:asigim:bugün doğan bebişlerimiz de ay gibi parlasınlar,ay yüzlü olsunlar inşallah dedim içimdenopuyorumnanaktan

lal senin yanında yakınmaya hiç yüzüm yok valla:) ama rüyamda 5 ekimde doğdugunu gormuştum o yuzden sabırsızlıgım tavan yaptı. bugun 12ye kadar vakit var gerçi ya sabırlaraa ve kolay doğum dilemelere devam cümlemiz için opuyorumnanaktan

fıstıklar biz geldik
beryal ve gizemden haber varmı?
biz bugün son muayenemize gittik suyumuz iyi kalp ritmi iyi herşey yolunda
kesin günümüzü de belirledik bu cuma kavuşuyoruz ALLAHın izniyle
09.10.09 da minik prensese kavuşuyoruzhihoyyyt

Yalnız mı gitceksin canım. Ben geçenlerde gittim de, suyum gelir mi paranoyası rahat bırakmadı beni

İnşallah canım :Saruboceq:

aybike cok sevindim canim hayirli olsun tarihiniz ben 10ekim diye biliyodum

Amin canım. Hepimizin hakkında hayırlısı olur inşallah :Saruboceq:

oh maşallah 1 gün daha önce kavuşuyosun kuzunaopuyorumnanaktanbenim doktor da bekle deyip duruyo:mymeka:

herkese merhaba :hulya:
tablo yapmayi bilen birileri yeni bi topik acsa da doguma baslanan kilo, toplam alinan kilo, dogumdan cikildigindaki kilo, hedef kilo vs..yapsalar ne gusel olurdu :kedi:

beklerim beklemesine sorun değil de...sonunda sezeryan olacağımı bilmek sinir ediyo beniÇok üzgünüm çoook

Hadi canım gözün aydın. Çok az kaldı kızını kucağına almaya.
Bakalım benim de randevum perşembe belki cumaya sezeryan ya da sunni sancı olabilir.

herkese merhaba :hulya:
tablo yapmayi bilen birileri yeni bi topik acsa da doguma baslanan kilo, toplam alinan kilo, dogumdan cikildigindaki kilo, hedef kilo vs..yapsalar ne gusel olurdu :kedi:

Buket canım nasılsın. Ne zamandır karşılaşamadık. Randevun ne zaman ne dedi dr. Normal doğumu mu bekliyosun

barby_zennureburda olduğuna göre senin kuzu da gelmedi dahakaydirigubbakcemile3

sezencim doktor 8-9-10 bunlardan hangisi olsun dedi bugün
geçen hafta 10 demişti bgün sorunca bende 9 dedim cuma mübarek gün diye ne bilim öle geçti içimden :)

Buket canım nasılsın. Ne zamandır karşılaşamadık. Randevun ne zaman ne dedi dr. Normal doğumu mu bekliyosun

canim 5 te randevum var.normali bekliorum ama bebiste hic bi gelisme yok.bugun bakacak dr eger yine bisey yoksa sezeryan olucam.doktorum haftasonu yurtdisina gidio.bide zaten bebegin kafasi buyuk 3600-3700 gibi olursa normal dogumun zor olur sezeryan yapariz diodu.yani bugun hersey belli olacak. sen nasilsin? senin afacanda gelmio anlasilan kaydirigubbakcemile2

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…