2009 Ekim Anneleri

gizem almış demek dorasını memişine..darısı başımızaopuyorumnanaktan

aybikim günün belli olmuş seninde..hayırlı olsun şimcikten..ozaman doğururmuyum acep CADIARZU
bisaat önce karnımın alttaraına adet ağrısı gibi bi ağı girdi..şimdi tekrar..nolur nolur sıklaşsınnn...:Saruboceq:

hadi zuzuuu gorelim seni :lepi:

hadi inşallah bakalımdelikafaduldendelikafadulden

Gelmemekte ısrar ediyo canım. :umursamaz: Ben de perşembe gidince karar vercek dr. Belki cumaya sezeryan olurum. Bilemiyorum çok karışığım kafamçokkarıştı

arkadaşlar ntsye girdim az önce hiç kasılma yok, kalp atışlarıda 140-150 arası . haftaya yine gel dediler... hayırlısı bakalım... ne zaman doğacak bi bilsem....

Hadi canım inşallahh :Saruboceq:

Kızlarrr Gizemden mesaj var

Dora bebek 3600 gr 53 cm doğmuş ikiside çok sağlıklıymış hepimize hayırlı doğumlar diliyor ve öpüyor opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

Allah sağlıcakla kavuştursun canım ya, ne güzel günün belliiii... senin adına çokkkkkk sevindim..

off off içim sıkıldı artık,başım ağrıyor..elim hiç bir işe ermiyor..karnımda kasılmalarım ağrılarım var ama başka bişi yok..lmaz:
gizem dorasını almış kucağına maşallah onlara

Ben kalkayımda ılık duş olayına gireyim bari belkim sancıları filan tetikler zemuszemus

Dora bebek 3600 gr 53 cm doğmuş ikiside çok sağlıklıymış hepimize hayırlı doğumlar diliyor ve öpüyor opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

Maşallah Dora'ya da Gizeme de... Darısı bekleyenlerin başına :Saruboceq:

maşallahhhhhhhh maşalllahhhhhh Allan nazarlardan sakalsın.. darısı bizlerin başına inş.

amazonn, aybike_zehra, brnklc, esma_memo_12, gulican, hoho, mgulec, october34, solstice, SZN_58, zeytinn79 nerdesinizzzzzzzzzzz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…