2009 Ekim Anneleri

nasılsınız kızlar
sabahtan beri üyelik formu dolduruyorum:roflol: bebiş için bir sürü numuneler gelecek milupa nivea hero baby evy baby aklımda kalanlar.. hepsi ücretsiz sizde deneyin:jeyyar:

ben hepsine yaptım bi halt gelmedi aha doğuruom daha gık yok lmaz:lmaz:
nehircim geldide ben geri gönderdim oğluşuuumu......-tatlicadiarzu-
alam ya ağlamak istiom bennnnnmafoldumben

ay kıyamam şaka yaptım kıs bana kalırsa bu gece doğurcan opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

yok canıms benim bir belirtim sanırım bende bekliyorum banada geçmiyor günler bu 12 gün gelmez gibi geliyor

Canım heralde en zor olan 38 den sonra beklemek. Şimdi düşününce 9 ayı nasıl bekledim diyorum. Ama işte 40 a geldik bi şekilde :lepi:

herkese merhaba
konunuz ile alakası yok sanırım ama çalışan ssk lı arkadaşlar varsa doğum prodedürleri hk bişeyler sormam gerekiyor. yardımcı olabilirmiziniz.

evet canım stres sulu gözlülük uykusuzluk hepsi var şuan bende...akannehir
yazık kojamda ne yapacağını nasıl davranacağını şaşırdıııı:asigim:

canım aynen yaa ne neye gülüp neye ağlayacağım belli diil. elektrik kesildi diye bile ağladım bugün kaydirigubbakcemile3

canım yaa inşallah sende artık beklemeden kavuşursun berrana ..çünkü çok tatlılar yanından ayrılasım gelmiyo kuzumun..

anlat anlat zeynepcimm süper geliooo....opuyorumnanaktanben oğluşumdan ayrılmak istiom ama teysesi bak o bana sıkıca tutunmuş bırakmıo beni....ayrılmıo bendennn....:1rolleyes:

ay kıyamam şaka yaptım kıs bana kalırsa bu gece doğurcan opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

canım bende hergece doğurucam diom ama olmmuo....:1no2:

olur olur hep orda kalmayacak ya hayırlısı olsun canım kaydirigubbakcemile3
akannehirakannehiryaaa en geç 1 hafta içinde yolluyolarmış diye duydum :hulya::hulya:uyuşuk şeyler sıraylamı yolluyolar acabakafamçokkarıştı

he ozaman benimki 30 hafta kadar gecikti :roflol::roflol::roflol::roflol:

kızlar merhaba benim gibi doğurmayan herkese kaydirigubbakcemile3 hayırlısıyla biz de kavuşsaydık kuzularımıza :Saruboceq: ben de merdiven inip çıkıyorum, 5. katta evim. geziyorum tozuyorum saatlerce ama kızımın keyfi yerinde, inmeye niyeti yok opuyorumnanaktan
gizoş' ta haber aldım, sizlere de ileteyim dedim. 12.25 dedi eşi yanılmıyorsam doğum saati için. ikisi de sağlıklıymış . kuzusunu emziriyordu taze anne opuyorumnanaktan uğramaya çalışacağım ben bugün hastaneye.. gelişmeleri aktarırım sizlere de.. inşallah diğer arkadaşlarımızın da sağlık haberlerini alırız..

Kızlarr kanalturkte ben bir anneyim diye program var birsürü şey anlatıyor izleyin....

kızlar allahtan ben cumartesı doğrcam sızın yazdıklarınızı okudukça fenlık bastı allah yardımcımız olsun

kızlar allahtan ben cumartesı doğrcam sızın yazdıklarınızı okudukça fenlık bastı allah yardımcımız olsun

inşallah :Saruboceq:sağol canımmmmopuyorumnanaktan

allah kolay doğumlar nasip etsin canım sanadaaa...sağlıkla bebişine kavuşursun inşallahhh:Saruboceq:

maşşallah dorayada gizeede darısı diğer bekleyenlerin başına

canım bende aynen öyle merdıven deyınce çıldırıyorum bıde gunde ıkı defe sadece oğlumu okulu goturıp getırıyorum ama neyse cumartesı gunu alacaz artık.GİZOŞUN da gözu aydın allah analı babalı bumesını nesıp etsın inşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…