2009 Ekim Anneleri

gizem almış demek dorasını memişine..darısı başımızaopuyorumnanaktan

aybikim günün belli olmuş seninde..hayırlı olsun şimcikten..ozaman doğururmuyum acep CADIARZU
bisaat önce karnımın alttaraına adet ağrısı gibi bi ağı girdi..şimdi tekrar..nolur nolur sıklaşsınnn...:Saruboceq:

aybikim günün belli olmuş seninde..hayırlı olsun şimcikten..ozaman doğururmuyum acep CADIARZU
bisaat önce karnımın alttaraına adet ağrısı gibi bi ağı girdi..şimdi tekrar..nolur nolur sıklaşsınnn...:Saruboceq:

hadi zuzuuu gorelim seni :lepi:

hadi inşallah bakalımdelikafaduldendelikafadulden

canim 5 te randevum var.normali bekliorum ama bebiste hic bi gelisme yok.bugun bakacak dr eger yine bisey yoksa sezeryan olucam.doktorum haftasonu yurtdisina gidio.bide zaten bebegin kafasi buyuk 3600-3700 gibi olursa normal dogumun zor olur sezeryan yapariz diodu.yani bugun hersey belli olacak. sen nasilsin? senin afacanda gelmio anlasilan kaydirigubbakcemile2

Gelmemekte ısrar ediyo canım. :umursamaz: Ben de perşembe gidince karar vercek dr. Belki cumaya sezeryan olurum. Bilemiyorum çok karışığım kafamçokkarıştı

arkadaşlar ntsye girdim az önce hiç kasılma yok, kalp atışlarıda 140-150 arası . haftaya yine gel dediler:KK43:... hayırlısı bakalım... ne zaman doğacak bi bilsem....

Hadi canım inşallahh :Saruboceq:

Kızlarrr Gizemden mesaj var

Dora bebek 3600 gr 53 cm doğmuş ikiside çok sağlıklıymış hepimize hayırlı doğumlar diliyor ve öpüyor opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan:nazar::nazar:

fıstıklar biz geldik
beryal ve gizemden haber varmı?
biz bugün son muayenemize gittik suyumuz iyi kalp ritmi iyi herşey yolunda
kesin günümüzü de belirledik bu cuma kavuşuyoruz ALLAHın izniyle
09.10.09 da minik prensese kavuşuyoruzhihoyyyt

Allah sağlıcakla kavuştursun canım ya, ne güzel günün belliiii... senin adına çokkkkkk sevindim..

off off içim sıkıldı artık,başım ağrıyor..elim hiç bir işe ermiyor..karnımda kasılmalarım ağrılarım var ama başka bişi yok..:eek:lmaz:
gizem dorasını almış kucağına maşallah onlara :nazar:

Ben kalkayımda ılık duş olayına gireyim bari belkim sancıları filan tetikler zemuszemus

Dora bebek 3600 gr 53 cm doğmuş ikiside çok sağlıklıymış hepimize hayırlı doğumlar diliyor ve öpüyor opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan:nazar::nazar:

Maşallah Dora'ya da Gizeme de... Darısı bekleyenlerin başına :Saruboceq:

maşallahhhhhhhh maşalllahhhhhh Allan nazarlardan sakalsın.. darısı bizlerin başına inş.:nazar:

amazonn, aybike_zehra, brnklc, esma_memo_12, gulican, hoho, mgulec, october34, solstice, SZN_58, zeytinn79 nerdesinizzzzzzzzzzz

X