2009 Ekim Anneleri

inşallah :Saruboceq:sağol canımmmmopuyorumnanaktan

allah kolay doğumlar nasip etsin canım sanadaaa...sağlıkla bebişine kavuşursun inşallahhh:Saruboceq:

llallım senı çok ıyı anlıyorum tatlım benım öğlumda aynen öyle yaptı yanlız en son suni sancıylada çatıya yerleşmedı mecbur sezaryen oldu. pekı hayatım senın doktorun nedıyo ?

gizemde muradına erdi. Allah analı babalı büyütsün...:nazar:darısı bizim başımızaaa.. ,

gizemde muradına erdi. Allah analı babalı büyütsün...:nazar:darısı bizim başımızaaa.. ,

amin canım darsısı başımıza.gizemede hayırlı olsun oda kavuştu bebişine.
bizde şimdi çıkıyoruz hastaneye gidip rapor yazdırıcaz.ordan ssk ya gidicez malum maaşı artık ssk dan alıcaz.raporumuzu vericez bakalım.

llallım senı çok ıyı anlıyorum tatlım benım öğlumda aynen öyle yaptı yanlız en son suni sancıylada çatıya yerleşmedı mecbur sezaryen oldu. pekı hayatım senın doktorun nedıyo ?

canım çarşamba randevum var ...suni sancı olmazsa sezeryan ama sezeyan olacaksa suni sancıyı çekmenin bi mantığı yok...çok karışığım şuan...allah hakkımızda hayırlıısnı varsin.....kafamçokkarıştı...bebiş aslında aşağı inmiş ama gelmemekde direniooo:1rolleyes:

kızlar merhaba benim gibi doğurmayan herkese kaydirigubbakcemile3 hayırlısıyla biz de kavuşsaydık kuzularımıza :Saruboceq: ben de merdiven inip çıkıyorum, 5. katta evim. geziyorum tozuyorum saatlerce ama kızımın keyfi yerinde, inmeye niyeti yok opuyorumnanaktan
gizoş' ta haber aldım, sizlere de ileteyim dedim. 12.25 dedi eşi yanılmıyorsam doğum saati için. ikisi de sağlıklıymış :nazar:. kuzusunu emziriyordu taze anne opuyorumnanaktan uğramaya çalışacağım ben bugün hastaneye.. gelişmeleri aktarırım sizlere de.. inşallah diğer arkadaşlarımızın da sağlık haberlerini alırız..

oh ne güsel allah analı babalı büyütsün :nazar::nazar::nazar: kıskandımmm:kedi::kedi::kedi::kedi:

canım çarşamba randevum var ...suni sancı olmazsa sezeryan ama sezeyan olacaksa suni sancıyı çekmenin bi mantığı yok...çok karışığım şuan...allah hakkımızda hayırlıısnı varsin.....kafamçokkarıştı...bebiş aslında aşağı inmiş ama gelmemekde direniooo:1rolleyes:

ben sana yakınlarda yasadığımız bir olaya dayanarak derimki eğer bebiş gelmiosa genel anestezi altında sezeryanla aldır sancı mancı epidural falan olaylarına sakın girmme ne oldu die sorma sölememmmkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

doğru canım ama benımkı hiç inmemiştı zaten sunı sancıden bebek morardı ve kaka yapmiştı canım allahtan sezaryene aldılar tatlım doktorun onu bılır tabı benı çatım darmiş hayatım.

ben sana yakınlarda yasadığımız bir olaya dayanarak derimki eğer bebiş gelmiosa genel anestezi altında sezeryanla aldır sancı mancı epidural falan olaylarına sakın girmme ne oldu die sorma sölememmmkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

bu kızda alemm....delikafadulden
ne ooldu die sormaymış...sorcam işte anlat çabuk ne olduuuu:1rolleyes:

doğru canım ama benımkı hiç inmemiştı zaten sunı sancıden bebek morardı ve kaka yapmiştı canım allahtan sezaryene aldılar tatlım doktorun onu bılır tabı benı çatım darmiş hayatım.

canım benim ilki normal doğum çatıyla ilgili bi sorun yok ya bilmiom canım dediğim gibi çok karışığım şuannnnmafoldumben

Szeryan olmıyalım diye bekleyip duruyoruz, bi de ikincide sezeryana mecbur kalmak var dimi. :gitme:

canım ılkını 20 yaşindaydım yınede normal doğrdum çokta zor olmadı ıkıncıyı yaş geçtıkça çatımı küçüldu ne anlıyamadımkaydirigubbakcemile3 doğmadı yıne 40 hafta bekledık sonra sunı sancıyı da 4 saat çektım ama açılma olmadı apar topar sezaryene alındım oğlum morarmiştı 3 saat kuvezde kaldı kakada yapmiştı.

şeytan dio zaten çarşamba günü giidince dr. sezaryan için gün al...:1closedeyes:

Benim şeytan demiyo kocik diyo. :umursamaz: Bu çocuğun geleceği yok on da sende sıkıldınız, sezeryan günü alalım diyo. Sıkcam boğazını akşam :mymeka:

valla şimdi acayip bi kasılma başladı dün yaptığım işler işemi yarayacak acabazemuszemus
ayyyy oğlumu almaya gidicem bide okula

Ayyyh Allah korusun yaa. Acaba normal doğum yapcam diye diretmekle hata mı yapıyoruz. Son anda bi şey olmasından çok korkuyorum :1no2:

X