2009 Ekim Anneleri

bilmiyorum ki canım idarın kanlı gelmesi idrar yolu enfeksiyonudur benim bildiğim.peki normalde kanama oluyomu.bi doktorunu arayıp sorsana boşu boşuna endişelenme bi sor istersen.

oylede canim insan yinede takiyor kafasina..bende bu 2 gundur takmaya basladim artik..merakla bekliyorum...

kizlar sabah uyandim ilk is 5/6 tane hurma yemek oldu sonra biraz is yaptim..sonraa sicak suyla guzel bir banyo..biraz oncede tam 1 saat yuruyus yapip geldim:)
yururken kutumda acayip bi baski hissettim suyum mu gelecek yoksa diye sevinmeye basladim bir yandan dua ediyorum bir yandan yuruyorum:)
ne gelen varrr ne giden...
sanci namina hicbirseyde yok ...
hayirlisi bakalim...

canim doktorunu ara sor bencede...

:roflol: kiz eve gelince dua etseydin bari sokakta suyun gelirse gorursun yururken...aceleci seni :jeyyar:

merhaba kızlarbugün hiç olmadığım kadar kötü hissediyorum kendimi
bulantı kusma başdönmsi ve abuk bi uğultu var kafamın içinde
birisi beni döndürüyormuş gibi dönüyor başım sabahtan beri geçmedi mafoldumben

sanırım haklısınız sibelcim,mehaycımhaftasonu da çalışmıyo adam inşallah cebinden ulaşabilirim...ööf ya nerden çıktı bu anlamadım ki moralimi bozdu:uhm:

canım benimde idrarım sarı değil turuncuya dönük gibi ama ben ilaç içiyorum ona bağladım yoksa ilaçtan önce rengi böyle değildi...

canim banada oyle oluyor arada hayirdir insallah dogummu yapicaksin yoksa??yat dinlen biraz...

kardeşim ya sıvı az tüketiyosundur ya da allah korusun iltihap enfeksiyon falan olabilir. ama yanma yoksa o da değildir.
benim de aynı bu aralar ama su fazla içmiyorum ona verdim ben.
eğer ondan değilse durumumuzla falan alakalıdır ?

evet hurmanin dogum sancisi yaptigini ve dogumu kolaylaastirdigini bende dün ögrendim. ve hemen yemeye basladim. acaba ne kadar yemeliyiz. cok yiyincede siseriz bebekte bizde öyle degilmi

dün ben de senin gibiydim canım..nst yi bile yarım bırakmak zorunda kaldım..söylemesi ayıp kustum:sinifsinif:Allah tan yanımda poşet vardı...yatağı falan batırdım:kedi:
ben de gripten şüpheleniyorum..yüzdük yüzdük kuyruğuna geldik,inşallah hasta olmayız ya:gitme:

canım ne bu acele daha 38 haftalıksın dur hele acele etme önce bi biz doğuralım sıra sanada gelir elbet.

yok canim yaa sokakta falan olsunda macerali olsunkaydirigubbakcemile3
hani arkdasin birinin mangonun kabininde suyu gelmis yaa tam benlik macera iste:)

:roflol: kiz eve gelince dua etseydin bari sokakta suyun gelirse gorursun yururken...aceleci seni :jeyyar:

gecmis olsun canim tansiyonunu olctur mutlaka..

sanırım haklısınız sibelcim,mehaycımhaftasonu da çalışmıyo adam inşallah cebinden ulaşabilirim...ööf ya nerden çıktı bu anlamadım ki moralimi bozdu:uhm:

ya gecen gittigimde benimde karnima cok bastirdi kadin cok fena canim yandi bagira bagira aglayacaktim nerdeyse o anda...goremiyormus o yuzden bastiriyormus..esime soyledim sonradan delimisin aciyinca soyleyeceksin hemen diyor..karnimi patlatacakti nerdeyse salak kadin

malesef canim sabirsizlik gibi bir ozelligim var..ebeden de heran dogum olabilir ve dogarsada bi problem olmaz laflarini duyunca iyice yerimde duramaz oldum..

canım ne bu acele daha 38 haftalıksın dur hele acele etme önce bi biz doğuralım sıra sanada gelir elbet.

canım hiç moralini bozma bebişler annenin her duygusundan etkileniyolar.sonuçta bebişin kocaman oldu.artık doğsa bile sağlıklı bir bebek o.o yüzden hiç bişeye moralini bozma.

canım benimde idrarım sarı değil turuncuya dönük gibi ama ben ilaç içiyorum ona bağladım yoksa ilaçtan önce rengi böyle değildi...

üşengeçlikten kan hapımı bile almıyorum bu aralar canım..hiç bi ilaç almıyorum..
zeynocanadaşım hafif yanma da var..dün çok kustum,midem bulandığı için su içmeye korktum,pek su içmedim,haklısın ondan olabilir ama bugün içiyorum yine de açılmadı rengi:sm_confused:hayır olsun inşallah...

yok canim yaa sokakta falan olsunda macerali olsunkaydirigubbakcemile3
hani arkdasin birinin mangonun kabininde suyu gelmis yaa tam benlik macera iste:)

gecmis olsun canim tansiyonunu olctur mutlaka..

ayy anammmm:1shok:
hic benlik degillkafamçokkarıştı
benimde en korktugum sey vallahi Allah korusun disari cikamiyorum suyum gelir falan diye...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…