2009 Ekim Anneleri

Allah korumuş canım ya..Allah bir daha yaşatmasın:Saruboceq::Saruboceq:

ah gülüm benim bir kaybım var Allah bir daha yaşatmasın..o yüzden biraz da bu gerginliğim...Rabbim bu kuzuma ömür versin..inşallah üzmez bizi..hiçbirimizin kuzusu üzmesin annelerini inşallah:Saruboceq:

amin canım hiç endişe etme.herşey Allah tan.sağlıkla alırız inşallah bebeişerimizi kucaklarımıza.

waaaw nurefsancım hadi gözün aydın
ne kadar kolay doğurmuşsun bu arada maşallah
ee bebişten de bahset biraz sevindirik olduk anammmopuyorumnanaktan

bu arada mehaycım canı isterse 10 ekimde alınacak
yani bizimki sezeryanla çıkıcak

kız nurefşanAllah iyiliğine versin bir an için sen doğurdun sandım heyecan yaptım kızkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

nurefsancim bende diyorum bu kiz ne diyor :)))
sonradan anladim....ne guzel kolay gecmis dogumu Allah bizede kolay dogum nasip etsin insallah....

kız nurefşan herkes sen doğurdun sanmış bakkaydirigubbakcemile3

:roflol::roflol: valla bende oyle sandim kiz herkes nurefsan dogurdu sanmis bir ben degilim demekki..hehehhesırnaşık şey
aybikcim belki beklemez 10 ekimi...
kuzenime sezeryan demislerdi bebisi donmemisti gecen persembe randevusu vardi 3-4 cm acilmis demis doktoru hemen kizi apar topar doguma almislar sok olmus....kontrele gitmis dogurmus...kafamçokkarıştı

Kizlar bende dusa gidiyorum kasilmalar basladi belki karnim biraz rahatlar sonrada uzanirim belki..optum sizi iyi sohbetler...

nurefsan hikaye için tşk.ler.
çok heyecan yapıyorum okuduğudumda bu hikayeleri...

bu arada biz de yuruyuse hız verelim bari...
işe yarar belkim..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…