2009 Ekim Anneleri

elacım hoşgeldin ajkım......bilmiomki senin cadı niye neyi beklioooo:1rolleyes:

zeynepcim oğluşuna grip aşısı yaptır benceyerimsenibenyazık berroşa hastalanmasınnnnn:asigim:
ben 2 yaşından beri cadıya yaptırıom ve çok işe yarıo....bu yıl yine yaptıracağım...zaten şuanda okulda nezle grip salgını var ve benim cadıda hastaydı düzeldi allahdan üzerinden geçsin bi kaç gün daha hemen aşısını yaptıracağım yoksa kış boyu ailecek grip oluruzzz:bbo:

aburcubur yeme kız:eek:lmaz: :) bn kerevız salatası yedım valla sağlıklı dıye kılo almak ıstemyom daha fazla ...10 gundur de almamısım cok sukur bebiş almıs. hayırlısı olsun cnm pozitif düşün bosver taktıkca bıilerleme olmuyo çünkü. hoscakal cnm

yedim geldim canim pastalarada karsi koyamiyorum ya. yedikten sonra birde tur attim söyle eritiyim diye heralde ise yaramistir.

hosbulduk canim nasilsin bebis nasil???

iim cnm bugun netteydım sureklı:) dun doktordaydım nst zımbırtısına girdim sonunda sancım cıktı kız. çatı muaynesı oldum 1cm acılmısdelikafadulden bebek heranda gelebılır acılma 15 gunde surebılır dedı.hayırlısı bakalım ... sen neler yaptın cnm ?nasılsın?

merhaba kızlar ben geldim nasılsınız.bizim bekleyiş aynen devam ediyor.hiç gelmeye niyeti yok bizimkinin.

iim cnm bugun netteydım sureklı:) dun doktordaydım nst zımbırtısına girdim sonunda sancım cıktı kız. çatı muaynesı oldum 1cm acılmısdelikafadulden bebek heranda gelebılır acılma 15 gunde surebılır dedı.hayırlısı bakalım ... sen neler yaptın cnm ?nasılsın?

ben ne yapayim canim aynen devam kasilmalar ara ara giren sancilar tam gaz devam ama beni nsts ye falan sokmadilar..sadece acilma varmi diye bakti cuma gunu kafasi hala assagida fakat acilma yok dedi...21 ekime kadar suyum gelmesse veya sancilanmassam sunni sanciyla dogum yaptiracaklarmis...

ben ne yapayim canim aynen devam kasilmalar ara ara giren sancilar tam gaz devam ama beni nsts ye falan sokmadilar..sadece acilma varmi diye bakti cuma gunu kafasi hala assagida fakat acilma yok dedi...21 ekime kadar suyum gelmesse veya sancilanmassam sunni sanciyla dogum yaptiracaklarmis...

hayırlısı olsun cnm. Allah kurtarsın..

selam kizlar ben geldimmmmm :)))

merhaba kızlar ben geldim nasılsınız.bizim bekleyiş aynen devam ediyor.hiç gelmeye niyeti yok bizimkinin.
hoşgeldiniz kızlar.
bizimkiler de içerde keyfediyo hala.
biz de çareler arıyoruz süreci hızlandırmak için...
benim bu hafa doğurmam lazım yoksa sezaryen olabilir mazallah.
bebek hızlı büyüyomuş da maşallah...
akannehir

kızlar bn cıkıyom kocısle sitelere gıdıyoz. öptum kendınıze ıı bakın.

hoşgeldiniz kızlar.
bizimkiler de içerde keyfediyo hala.
biz de çareler arıyoruz süreci hızlandırmak için...
benim bu hafa doğurmam lazım yoksa sezaryen olabilir mazallah.
bebek hızlı büyüyomuş da maşallah...
akannehir

canım bizim bebeğinde suyu yeterli olursa 1 hafta daha beklicez 1 hafta sonra suni sancı verecekler olmadı sezeryan olacak zaten.bende karmakarışığım neden gelmek istemiyo anlamadım.bizi böyle sıkıntıya sokuyo.

Kizlar benim moralim bozulmaya basladi cevremde iki kisi vardi benimla ayni haftada olan ikiside dogum yapti bende hala tik yok..korkmaya basladim ne zaman gelicek bu bebeksenağlama

tekrar selam hanımlar candyelif, lllalll, naz06, saime77, sibelsvs, Zeynocan siz burdasınız size sorim..dün geceden beri söylemesi ayıp idrarım turuncu renkte..korkmaya başladım,neden böyle?su içiyorum yine de rengi açılmıyo:çok üzgünüm:dün doktor ultrasonu çok bastırdı eski sezeryan yerim çok ağrıdı..ondan olabilir mi acaba,yoksa kan geliyo da ben mi anlamıyom,benim gibi olna var mı nolur sölesin:çok üzgünüm:

Kizlar benim moralim bozulmaya basladi cevremde iki kisi vardi benimla ayni haftada olan ikiside dogum yapti bende hala tik yok..korkmaya basladim ne zaman gelicek bu bebeksenağlama

mehaycım öyle söyleme ben napim bak 40 haftada bitiyo yarın daha tık yok bizimkindende bu gidişle bizede sezeryan yolu görünüyo galiba.hiç istemiyorum ama mecburen öyle olacak herhalde. ne açılma var daha ne bi hareket.

X