2009 Ekim Anneleri

belli bır buyuklukten sonra mecbur sezeryan a alıyolar dıye bılıyom üzülme cnm:1hug:

benim kociste simdi tavuk pasta ne bulduysa getirmis herseyi yiyesim geliyor amaaaan nolursa olsun artik düsünemiycem ben biraz atistiriyim artik birazmi olur hepsini mideye indiriirmiyim bilmiyorum. herkes icin hayirlisi. öptüm canim sora görüsürüz ben acik daha sismeye giidyim kaydirigubbakcemile3

benim dr.um 4 ve üzeri bi bebek doğurabilirsin dedi ama hiç sezeryan falan bahsetmedi nasıl doğurcam ben o bebği dedim, doğurursun merak etme dedi.Gerçi ben hiç sezeryan istemiyorum dr.umda biliyo bunu..

burda bı komsuyu yanıltmıs doktoru yanlıs olcmus kıloyu ve sezeryan a almıs kadın mahvoldu. valla 4 te doğuran tanıyorum ama zor olur gıbı gelıyo bana da. sanırım bı de annenın kılosuna da bağlı. sonucta herkesın vücut yapısı farklı.

SAO LKUŞUM DARISI SİZLERE HAYIRLI SAGLIKLI DOGARLAR İNŞ KIŞ AYI BEBEK İÇİN KÖTÜ YA BİDAHA KALIRSAM YAZA DOGUMU AYARLICAM HASTALANMASIN Dİkaydirigubbakcemile3E

nst ye girdinmi peki? sancı cıkınca baktı çünkü bnmkı

hayır canım geçen kontrolde sordum nst ye gircemmi diye, gerek yok dedi.Nst bebğin kalp atımı ile ilgili biz burda doplerden daha teferruatlı bakıyoruz bu sistem daha iyiy dedi peki sancı için o senin ne zaman doğum yapacağını göstermez dedi doğumla alakası yok dedi nst istemedi salı tekrar randevum var bakalım ne diycek...

EVET ASLINDA AÇILSA ÇOK İYİ OLUR AMA BEN ÖYLE AMAN AMAN GEÇEMİYORUM BİLGİSAYAR BAŞINA MİNNOŞUM BIRAKMIYO BENİ

iidir cnm .. sen kurtuldun ne güzel Allah analı babalı büyütsün cnm. bizde düşünüyoruz nasıl olcak ne olcak dıye... hayırlısı

ay bende kara kara düşünüyodum ama bak 1 haftamız bitti bile nasıl geçti hiç anlamadım..darısı başınıza...

aynen kuşum dahada tombik olcak resimde öyle çıkıyo zayıfta yanakları tombik bi kürdan bacaklım obenim

canım ya çok geçmiş olsun benimde aklım gidiyo hasta olacak diye

aburcubur yeme kızlmaz: :) bn kerevız salatası yedım valla sağlıklı dıye kılo almak ıstemyom daha fazla ...10 gundur de almamısım cok sukur bebiş almıs. hayırlısı olsun cnm pozitif düşün bosver taktıkca bıilerleme olmuyo çünkü. hoscakal cnm

bu mesele beni de mavediyo.
minik kelebeğimiz dedik bizim kelebek kız oldu bir tosuncuk galiba delikafadulden
doktor anne zayıf ama bebek pek değil dedidelikafadulden
3700 olmuş maşallah.
Daha da beklemek iistemiyorum o yzden...

saol cnm benim aynen ya okadar sakınıyom yine hasta oluyolar anlamıyomm

Allah allah bnm doktorda 36 hafta dolunca gırcen dedı kı dun girdim sancım cıktı o yuzden de alttan baktı 1cm acılma varmıs şok oldum bn daha beklemıyodum cunku heran acılma artabılır yada 15 gunde surebılır dedı. demekkı doktordan doktora fark var. hayırlısı olsun tatlım hepimiz için:1hug:

SAO LKUŞUM DARISI SİZLERE HAYIRLI SAGLIKLI DOGARLAR İNŞ KIŞ AYI BEBEK İÇİN KÖTÜ YA BİDAHA KALIRSAM YAZA DOGUMU AYARLICAM HASTALANMASIN Dİkaydirigubbakcemile3E

kısss musyasss bu ne hızzz iyi simdiden korkularını atmıssın yada hiç olmamıs :))))
Bana diyorlar ikinciyide 1 2 yıl sonra yap cok ara verme dusunmem lazım diyorum :)))))))))
hele bu cıksında 1 yeterli :)) 2. bebişimin durumunA baglı olarak dusunebiliriz

bende dr.la konuştum bizim kzın 38 haftada gelme ihtimali varmı diye var dedi salı günü 38 bitcek, gelen giden yok ben 40 ı bulmak istemiyorum kilosundan korkuyorum dedim..Acaba sıcak suya falan otursam mı kasları gevşetiyo doğumu hızlandırıyo diyolar ya sonuçta suda doğum diye bişey de var zararı olmaz gibime geliyo bu yöntemi uygulayan veya uygulamış bi tanıdığınız varmı..

valla heracıdan düşünüyo ınsan gun ilerdikçe :bbo: doğurursun cnm ya hayırlısıyla .çatın acılır ıns. Allah verır bı kolaylık

kaderdaşım benim:teselli:
gülicim bu sıpalar içimizde kalmıcakya öle yada böle çıkcaklar elbet

cnm walla bende sizlerde aynı durumda olduğunuz için bi nebzede olsa kendimi rahatlatıyom, yalnız değilim diyeekaydirigubbakcemile3

hemen gelmedı bnm de aradan 4-5 saat gectığınde geldı. ve hala geliyo dun aksamüstünden berı kaverengı lekeler. bnde acılma varmıs 1cm o yuzden mı dedıki bana suyun gelebılır kanama falan dıye ???

cnm lekelenmen devam ederse bence git doktora, ne güzel açılmanda varmış maşallah

erkek bebekler dolduruyosa benim kız ne bekliyo pekii:kedi:

gülican canım sende kasılma ve toplanma varmı ve oğluşunun hareketleri nasıl....
kasılma toplanma dediğim karnın bi tarafada sertleşioo ve belli bi süre öle kalıoooo

lalim o kasılmaa ve toplanma bende iyice artmaya başladı ve 2-3dk. sürüyo:hulya:

bnce kendıiğinden olsun. sıcak dus alma dedı bnm dr. ılık al.bnm okuduğum bır kitapta göğüs ucuyla bellı bır dakıka oynamak doğumu hızlandırır dıyordu ama tehlıkelerı varmıs. oyuzden zamanın gelınce doğar cnm. acele etme bnce gıderek sıkıntılar artıyo ama napalım

geçen çitos arkadaşımın bebeğinin kaybettiğini okudum sağ salim kucağıma almak istiyorum içim doğurana kadar rahat etmiycek sanırım.kordona dolanırmı suyumu bitermi, solunumu nasıl hep aklım bebeğimde napim...

sen cok stres yapmıssın. bu kadar takma cnm.olumlu düşün biraz

iyi fikir aslında.. ben de hurma poşetiyle dolaşıyorum. bir de egzrsize yürüyüşe ağırlık vereyim diyorum...
valla heracıdan düşünüyo ınsan gun ilerdikçe :bbo: doğurursun cnm ya hayırlısıyla .çatın acılır ıns. Allah verır bı kolaylık
amiinnnn sağol kardeşim duan için.
lalim o kasılmaa ve toplanma bende iyice artmaya başladı ve 2-3dk. sürüyo:hulya:

bende çok uzun zamandır oluyo aslında ama ne sancı var ne nişan hiiiççç...

hurma poşetiyle mı dolasıyonkaydirigubbakcemile3 güldürdün bnı zeynocan.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…