2009 Ekim Anneleri

sallamış o kaydirigubbakcemile
ben kaçıyorum kızım kasılıp duruyor karnım taş gibi oldu raat oturamıyorum ben kaçar öpüldünüz
Zuzuuuu elalım yarın sizi buralarda görmiyeyim doğru doğuma zemuszemus

oluurrr zemuszemus memnuniyetle zemuszemus

amin canım inşallah

bugün yürüdüm yürüdüm yürüdümm.kızımda içerde yürümeye başladı herhal:))) bişiler yapıo içerde canımı yakıo çıkcak sanki:)) gel annem gell seni beklorusss

bugün yürüdüm yürüdüm yürüdümm.kızımda içerde yürümeye başladı herhal:))) bişiler yapıo içerde canımı yakıo çıkcak sanki:)) gel annem gell seni beklorusss

zuzumm maşallah berranaa
benim kızın hareketleri çok yavaşladı artık:kedi:

Şeniz
zuzumm anacın geldi demii, öpüşüp koklaştınız mı? hadi gözün aydınyerimseniben
nasıl geçmiş yolculuğu?

geldi kuzuumm opuyorumnanaktan uyuyo şimcik içerde..yafrum nası heycanlı..aşkım benimmmopuyorumnanaktan

ben de çok gezdim bugün ama yine sonuç yok, acaba tersini mi yapsak biraz, sabahtan akşama yatsak, kuzular sıkılıp çıkar mı?delikafadulden

kaydirigubbakcemile3kac km yurudun ??masallah canim hayirli olan en kisa zamanda:) yavrunu kucagina alirsin insaallah sekerimturkbayragi

geldi kuzuumm opuyorumnanaktan uyuyo şimcik içerde..yafrum nası heycanlı..aşkım benimmmopuyorumnanaktan

ahhh anamm anammmmopuyorumnanaktan
benimkide çok heycanlıı her arayışımdaaa heycanlanıyomuş artıkopuyorumnanaktan

ben de çok gezdim bugün ama yine sonuç yok, acaba tersini mi yapsak biraz, sabahtan akşama yatsak, kuzular sıkılıp çıkar mı?delikafadulden

bende gene bugün yürüdüm tık yok, evdede birsürü iş yemek falan yaptım bişii yok:sinifsinif:
bigün denesekmi söledini acaba, belki çıkarlar ozamankaydirigubbakcemile2

kafa atıyo kıs şeyime başka bi numara yokkaydirigubbakcemile3

kafaa ata ataa çıkcak ordan annesii yolunu açıyo dahaa ne istiyonzemuszemus

merhaba arkadaşlar,

ben de 38+1 deyim. normal doğum istiyorum kısmetse.. inş. bizimde bir prensesimiz olacak... sizlerin yazdıklarını okudukça heycanım daha da artıyor.. Rabbim hepimize sağlıcakla meleklerimizi nasip eder inş.

kız zuzuz bende de bi numara yok doktora gittim bugün en sancı ne kanala giriş hiç bişey yok. e pardonda benim kaç gün şeyim neden ağrıdı durdu acaba??????? bu arada salı günü annem geliyo kızlar...

canim benimde seyimde agri vardi ama benim kizim iyice inmis asagiya agri ondanmis ..

kız zuzuz bende de bi numara yok doktora gittim bugün en sancı ne kanala giriş hiç bişey yok. e pardonda benim kaç gün şeyim neden ağrıdı durdu acaba??????? bu arada salı günü annem geliyo kızlar...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…