2009 Ekim Anneleri

kizlar kk da bir kac yazida spermin dogumu baslatma etkisi oldugunu okudum duyurulur:)

evet canım bende duydum onu hormanları etkiliyomuş.ama insan yapamıyoki kıyamıyo yavrucuğa bişey olacak diye.valla aklıma bile gelmiyo.kocişde zaten bebeğe bişey olur korkusuyla oda yaklaşmıyo.

amin cnm:Saruboceq:
hoşgeldin aramızaa.s.

çok da diil aslında da ii yordu koca göbüknen..4 km filan yürüdümm

4mü:1shok: bende 1,5km yürüyünce iyi yürüdüm diyodum:kedi:
bende artık 2 tur atimda 3km olsun barii, yoksa doğmucak bu kızz:hulya:

biz de en başından beri sperm bebeğe zararlı kasılmasına neden oluyo diye korunuyoruz... artık koyverelim ki o da gelsin o zaman

kaydirigubbakcemile3bencede hemen kaldir ..
ilkayda deniyordu bu yontemi:) oda yazmisti buraya..ben agustos annelrinde okumustum
doktoru soylemis arkdaslardan birine..sperm dogumu baslatabilir falan diye tam aklimda kalmadi

aaaaaaaaaaa hemenn kocişi uyandırayım bennn:roflol::roflol:

biz de en başından beri sperm bebeğe zararlı kasılmasına neden oluyo diye korunuyoruz... artık koyverelim ki o da gelsin o zaman

alkisalkisalkis

kaydirigubbakcemile3bencede hemen kaldir ..
ilkayda deniyordu bu yontemi:) oda yazmisti buraya..ben agustos annelrinde okumustum
doktoru soylemis arkdaslardan birine..sperm dogumu baslatabilir falan diye tam aklimda kalmadi

anammm doğruu şimdi hatırladımm ilkay hakketen diyodu böle bişilerrsositososito
amaa bu zamandan sonrada biraz cesaret işii, biz sanırım 41. güne kadar beklemeye devam ederiz

kızlar uykum geldi, zaten sitede sorunlu fenalık geldi-tatlicadiarzu- iyi geceler herkeseopuyorumnanaktan

kizlar bana da musaade iyi geceler hepinize...
hee birde ebe dedi ki dogumlarin cogu GECELERI baslar hazirlik li ol
insaallah bu gece surpriz yasayanlar olur:)

bu gece herkes iş başında olacak nurefsan naptın sen kuzum.

yokk anamm benim kociş bu horultuylaa hiçbişii yapmazzkaydirigubbakcemile3

ben olamam kocam çok yorgun((((( zaten dün akşam şansımı deneyim dedim avcumu yaaladım. 2. reddi bünyem kaldırmayabilir:))))))

vayyy sende az yere bakan yürek yakan değelmişin haaakaydirigubbakcemile3 reddedildin hemi kuzumm:teselli:

herkese iyi geceler kızlar..bizde kocişimle oğluma 2. isim bulmaya çalıştık ama olmadı üff

vayyy sende az yere bakan yürek yakan değelmişin haaakaydirigubbakcemile3 reddedildin hemi kuzumm:teselli:

heee reddedildim. uyukladı kocişim yorgun kaç gündür bi de tedirgin korkuyooo

kizlar bana da musaade iyi geceler hepinize...
hee birde ebe dedi ki dogumlarin cogu GECELERI baslar hazirlik li ol
insaallah bu gece surpriz yasayanlar olur:)

inşallahh:Saruboceq: inşallah:Saruboceq: inşallah:Saruboceq:

bakın birden ortalık karıştı.gidenler reddedilenler.neyse bayanlar boşverin kocaları şimdi sohbete devam.bizim bebişler kendiliğinden gelir elbet.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…