2009 Ekim Anneleri

bakın birden ortalık karıştı.gidenler reddedilenler.neyse bayanlar boşverin kocaları şimdi sohbete devam.bizim bebişler kendiliğinden gelir elbet.

ay yok anam benimki gelmez.... ama gelse iyi olur artıkın sağlıkla inşallah

heee reddedildim. uyukladı kocişim yorgun kaç gündür bi de tedirgin korkuyooo

evet canım ya bizimkide çok korkuyo bebeğe zarar vericem diye.bende azgın konumuna düşmemek için sesimi çıkarmıyorum.bazen kendiliğinden oluyo o kadar işte.napsın kocişler bizi düşünüyo onlarda.yoksa 1 dakka dururlarmı anacım.

zaten bi biz kaldık elalım sen ben bahar baksana gitti herkes hemencik.nurefsan bile kendi söyledi kendi gitti.

kızlar benim baya sancım var biraz uzanayım kocam kızıyooo. öpüyorum hepiniziii.... yarın görüşürüzzz

herkes gitmiş tam geldim sanırım bu gece uzun olacak herkese ama benim adamda yanaşmıyor birşey olursa diye..kendi bilir napalım..baktım benim oğlan hala gelmedi yapıcaz artık bişiler..haydin iyi geceler..dikkat edin haa aman diyim..kaydirigubbakcemile3

ben burdayım bernacım.herkes gitti kocişinin yanına.nurefsan herkesi harekete geçirdi.

ii geceler kıslarr biz geldik geçmi kaldık muhabbete doğuran falan varmı bu arada acaba

günaydın şekerler, boğazım çok fena bi de öksürük başladı, ballı limonlu ıhlamur yaptım içiyorum yumuşasın diye. doğuran var mı acaba?
böyle de fena oldu, kendi doğum heyecanımız bi yana hergün bisürü heyecan yaşıyoruz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…