2009 Ekim Anneleri

kızlar iyi geceler..baya doğuran olmuş bugün maşallah bebişlerimize annişlerimize..bizde görücez bugünleri inşallah..:Saruboceq:

anammm..fatoşşşş..yafrumm gözün aydıınnnn

çatlak insann nası bi anlatış nan o..delüm benimmm özlemişimmmm

maşallah cnm nile..wah yafrum kanala inme ağrıs diilmiymiş onlar..geçemicenmi annem sen beniii

maşallah cnm oğluna

maşallahh nisanada oğluna da

[B]ooh gözünaydınn..çok bekletmes iişallah kızın seni annesi[/B]

[I]sizede maşallah hazirancım..
[/I]

zilli fatoşun nie bukadar çabuk we hızlı doğurduğunu tahmin etmek zor olmasa gerenk elaamm laelaelaelaelae kaydirigubbakcemile3

off dogumla ılgılı kafamdaki soru işaretleri bitmek tükenmek bılmıyor ama emınımkı umdugumdan cok daha kolay olacak insaalah... sonda falan acıtmaz.. agrımız cok olmaz.v.s.v.s.

canım suni sancı verince açılma oldumu nasıl oldu anlatsana.bende aynı durumdayım bir hafta daha bekleyip suni sancı verecekler.suni sancıyla normal doğum olurmu.açılma oluyomu.
suni sancıyla olmazsa sezeryana alacaklar.

kızlar iyi geceler..baya doğuran olmuş bugün maşallah bebişlerimize annişlerimize..bizde görücez bugünleri inşallah..:Saruboceq:

ahhhhh ahhhhhh ben kafamı hangi dağa taşaa vuramm, karıı 9 ay hem sefaa sürdü hemde kızcene kavuştu erkendenakannehir keşkee bendee kutuyu mühürlemeseydimmkaydirigubbakcemile3

sırtüstü yat dedi, nst de o şekilde oluyor ya.
suni sancı bana ilkinde verdiler, işe yaramadı, kestiler sonra odaya aldılar birkaç saat sonra normal sancım başladı, ama suni sancı da öyle çok can yakıcı bişey değildi. bence sezaryenden önce suni sancı denemeye değer.

ahhhhh ahhhhhh ben kafamı hangi dağa taşaa vuramm, karıı 9 ay hem sefaa sürdü hemde kızcene kavuştu erkendenakannehir keşkee bendee kutuyu mühürlemeseydimmkaydirigubbakcemile3

ee warmış bi bildiği iswiçre alplerindeki köylü kızınınnn :jeyyar:kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

yok gülüm beni nstde sol yana yatırıyolarr
ayy suni sancıylaa ilgili iyi şeyler duymak rahatlatıyo insanızemuszemus
inşallah hiçbirimize suni sancı gerek olmadan normal sancıyla beraber gelirler yavrularımız:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

kızlarrr yaaa benim çok bilmiş komşularımdan biri dediki, normal doğum için bekliyosun amaa aniden suyun falan gelsee mecbur normal doğum yapmak zorundasın ne olursa olsun, ters giden bişiler olsa bileymiş...
su geldikten sonra sezeryan olmuyomu? bileniniz varmı?
ben normal istiyorum sezeryan olma gibi bi isteğim yok amaa hani aksi giden bişeyler olursa, suda gelirse sezeryana yönelinmezmi? kafama takıldı?

ben kaçıyorum kızım kasılıp duruyor karnım taş gibi oldu raat oturamıyorum ben kaçar öpüldünüz
Zuzuuuu elalım yarın sizi buralarda görmiyeyim doğru doğuma zemuszemus

sibelcim bende 2-3 cm açılma kendiliğinden olmuştu, hastaneye gittim biraz daha açılma oldu sonra ilerlemedi. onu devam ettirmek için verdiler ama dediğim gibi suni sancı işe yaramadı bende. kestiler odaya aldılar tekrar, bi süre sonra kendiliğinden açılma ve sancım başladı. suyu falan patlamadı ama. bu arada epidural yapıldı. 10 cm olunca doğumhaneye aldılar, suyumu da orada dr patlattı. işin garibi bebek hala kanala inmemişti. ıkınarak kendim indirdim.
uzun lafın kısası, her şartta normal doğum olabiliyor, hiç endişelenme.

elalım benim ablamın suyu geldi hastaneye gittti bebişi ters diye sezeryan oldu suyla sezeryanın ne alakası varki anlamadım benn

ben kaçıyorum kızım kasılıp duruyor karnım taş gibi oldu raat oturamıyorum ben kaçar öpüldünüz
Zuzuuuu elalım yarın sizi buralarda görmiyeyim doğru doğuma zemuszemus

tamam cnm hadi kasma zilloşunu git dinlennŞeniz
ayyy ne güzel olur kıss mübarek günde doğururz inşallah:Saruboceq:

yoo hiç öyle bişey yok, komşun uydurmuş onu, benim arkadaşımın suyu patladı evde, hastaneye gitti sezeryana aldılar direk.

elalım benim ablamın suyu geldi hastaneye gittti bebişi ters diye sezeryan oldu suyla sezeryanın ne alakası varki anlamadım benn

canancım bilmiyom walla herkes başımıza dr. kesilmiş, 2 çocuk doğurdular diyee:umursamaz:
banada saçma geldi amaa soramadan edemedim, bunu duyduma sevindi ajkımmmŞeniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…