2009 Ekim Anneleri

bugün bende bi okuma bozukluğu var offf ya...kafam çok karışık ondanmıdır nedirrr...(((

haklısın canımm..

bugün bende bi okuma bozukluğu var offf ya...kafam çok karışık ondanmıdır nedirrr...(((

hayırdırr..oğluş nazlanıyo diyemi???

off nesi war bu pcninn..pembiş yapcam yazılarımı abuk subuk şeyler çıkıo..deli oldummm

haydi artık gelsin meleğin canımallah sağlıkla kucağına almak nasip etsin .
benimde belli oldu pazartesi sezeryan olucam .senin normal olcak sanırım dikkatli olcanım her an herşey olabilir

zuzu hadi gozun aydin canim...heran hersey olabilir yani amaninnn ne heyecanlidelikafaduldendelikafadulden
canim nasil hissetmistin bi tarif etsene gerci yarin benimde kontrolum var ama cok merak ediyorum bebek asagi indimi acaba??
2gun once bayagi kasiklarim agridi belim falan da ama dun ve bugun tik yok:) hic bir agrim kalmadi acaba bebek asagi indimi ki:sm_confused:

haydi artık gelsin meleğin canımallah sağlıkla kucağına almak nasip etsin .
benimde belli oldu pazartesi sezeryan olucam .senin normal olcak sanırım dikkatli olcanım her an herşey olabilir

canımm saol..hepimize nasip etsin iişalahh..senin de accık kalmışş ne güsell..benim iişallah normal olucak bi aksilik olmassa..yani çok istiyorum ööle olmasını

çitosa ne oldu kızlar..
merhaba bu arada bugün yordum kendımı bıraz.. beryalim spinalmi genelmi olacaksın ..benım günümde haftaya persembe :)

ben geldim kıslarr doğuran falan yok değilmii :)) bulcuk doğurmad demi daha delikafadulden

kıslarr dora beyynasipse 5 ekimde geliyorr allahın izniyle bakalımm sezeryanla olacak sabah 9 da

slm kıslar ben geldim yine ne var ne yok son hbrler nasıl .....doguran varmı??

ben geldim kıslarr doğuran falan yok değilmii :)) bulcuk doğurmad demi daha delikafadulden

kıslarr dora beyynasipse 5 ekimde geliyorr allahın izniyle bakalımm sezeryanla olacak sabah 9 da

hayırlı olsun gizemcim. almışın gününü bende senden 3 gün sonrayımd oktor neye göre sezaryana karar verdi? genelmı spinalmi düşünüyorsun? kavusacaksın kelebeğine hayırlısıyla

canımm saol..hepimize nasip etsin iişalahh..senin de accık kalmışş ne güsell..benim iişallah normal olucak bi aksilik olmassa..yani çok istiyorum ööle olmasını
hayırlısı olsun canım
normal en iyisi aslında ama benim mecburen sezeryan
çitosa ne oldu kızlar..
merhaba bu arada bugün yordum kendımı bıraz.. beryalim spinalmi genelmi olacaksın ..benım günümde haftaya persembe :)
çitos 38 haftada bebğini kaybetmiş canım mafoldumben
genel olacak benim seeryanım canım

canımmmmmmmmmmm
aynı gün doğum yapıcaz rabbim izin verirse

çitosun nedenı neymiş? kacıncı sayfada yazmıs? copk üzüldüm ya allah sabır versin

hayırlı olsun gizemcim. almışın gününü bende senden 3 gün sonrayımd oktor neye göre sezaryana karar verdi? genelmı spinalmi düşünüyorsun? kavusacaksın kelebeğine hayırlısıyla

bebeğim dönmediği için normal doğum olamayacak benimki canımm genel istemiyorumm da sizce spinalmi epiduralmi ne fark var bana bi açıklasanızda ona göre bende bi düşünsemm pazartesiye kadarr :uhm:

hayırlısı olsun canım
normal en iyisi aslında ama benim mecburen sezeryan

canımmmmmmmmmmm
aynı gün doğum yapıcaz rabbim izin verirse

allahın izniyle desene dora bebek ve dorukbebek aynı gün geleceklerr allahım yardımm etsin bize tatlımm opuyorumnanaktan

ben genel oldum dah önce epiduralla ayak ameliyatı oldum çok şiddetrli baş agrısı bel agrısı çektim
dogumum genel anestezi oldu çok iyi geldi agrım azdı şükürki

evet canım aynı gün aynı saatlerde aynı duyguları yaşayacağız ne güzel.
allah sağlıkla kurtarsın bizi ve bebişlerimizi

gizemcim spinalde kateder yerlestırmıyorlar igneyle oluyor .epiduralde katederle agrı kesıcıye basıyorsun kateder o bölgene agrı kesıcı gönderıyor .dogumdan sonra..ilac falan almıyorsund ıye biliyorum ben ama ..emınım baska birseylerde vardır

hoşgeldin gizem bizede 10 ekime verdi tarihi ben spinal düşünüyorum belden aşşağısı uyuşuyor sadece
herkes onu tavsiye ediyor toparlanma süreci daha hızlı oluyor ve bebişini görüyorsun daha ne ossunnopuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…