2009 Ekim Anneleri

gizemcim maşallah dora bebeğe...:nazar:hemde gözüaydın az kalmış oğluşuna kavuşmana yerimseniben
canım bulcuk un 3cm açılması varmış bugün yarın gelir demiş dr.....

kızlar dogum hikayesi okuyacagıma tuttum bebişini kaybedenlerı okudum. cok kötü oldum. aglamaktan.off allah sabır versin

slm kızlarrrr

nasılsınız ?? gecmışı okuyamadım ne haber dunden berı ..bızde malum hazırlıklar yarına heyecan var

beklemedeyim hala kızlarr :hulya:
haber vereyim dedim sağlamken :)))
şimdi kaçtım kayınvalidemde bende iki naz yapam :eek:

slm nisancım....bulcuk online doğuruyor canım...doğuma bizimle adım adım gidiyor şuannnnnnhihoyyyt

kızlar yarın benim kontrolum var cok merak ediom doğum kanalına girmişmi...bugun hiç hareket etmedi daha oğluşum kendim hırpalayınca azcık kımıldadı o kadar nedenki ya :KK43:( gittikçe korku sarıyor beni sanki kavuşamıyacakmışım gibi kötü şeyler olacakmış gibi of of :çok üzgünüm:

kızlar yarın benim kontrolum var cok merak ediom doğum kanalına girmişmi...bugun hiç hareket etmedi daha oğluşum kendim hırpalayınca azcık kımıldadı o kadar nedenki ya :KK43:( gittikçe korku sarıyor beni sanki kavuşamıyacakmışım gibi kötü şeyler olacakmış gibi of of :çok üzgünüm:

aaaaaaaaa saçlama canım...:mymeka:nedemek kavuşamayacakmış gibi hissediyorummm...herşey güzel olacak ve sağlıkla bebişini kucağına alacaksın......:Saruboceq:

kızlar üzücü şeyleri okumayı yasaklıom kendime ve size....acaip etkileniyor ve herşeyin en kötüüsnü düşünüyoruz...doğum yapana kadar üzücü konuları okumayalım bencee

merhaba kızlar, ay bayaa haberle var galiba, gizem, aybike, bulcuk haydi hayırlısı, günün belli olması ne güzel yaaa her an tetikte beklemek çok zor.
şu bebeği kaybeden arkadaşa çok üzüldüm hem merak ediyorum nasıl olduğunu hem de etkilenirim diye okumaya korkuyorum yawww...:çok üzgünüm:

Canim benim aklina kotu seyler getirme tabiki de hersey yolunda sadece yerleri daraldigi icin hareket edemiyorlar hem sonlara yaklastikca boyle korkularin olmasi normal haklisin ama hep olumlu dusun.Yarin kontrolden sonra bildir guzel haberler ver bize.Ben de dun gittim kontrole erken dogum tehlikesine karsi diye bir test yaptilar kulak pamuguna akinti ornegi aldi bu son ay yapilan bir testmis bakteri falan varsa bebegi etkilemesin diye belki sana da yaparlar hersey yolunda aciklik varmi yokmu diye bakmadi ama artik haftada bir kontrol olacakmis haftaya soyler belki.

Gizosum bulcuk canim , aybikecim Allah kurtarsin hayirlisiyla kucaginiza almak nasip olsun yavrularinizi.

Canim benim aklina kotu seyler getirme tabiki de hersey yolunda sadece yerleri daraldigi icin hareket edemiyorlar hem sonlara yaklastikca boyle korkularin olmasi normal haklisin ama hep olumlu dusun.Yarin kontrolden sonra bildir guzel haberler ver bize.Ben de dun gittim kontrole erken dogum tehlikesine karsi diye bir test yaptilar kulak pamuguna akinti ornegi aldi bu son ay yapilan bir testmis bakteri falan varsa bebegi etkilemesin diye belki sana da yaparlar hersey yolunda aciklik varmi yokmu diye bakmadi ama artik haftada bir kontrol olacakmis haftaya soyler belki.

ilk defa boyle cok sessiz hareketsiz kaldı korkuyorum inanki mafoldumben inşallah bişey yoktur ara ara kasılmalarımda oluyor eskisinden daha uzun sürüyor ama daha düzenli değil...o anlattığın testi hiç duymadım ama erken doğum riski 36cı haftadan sonra bitiyo bildiğim kadarıyla niye şimdi yaptılarki ilğinç valla...yarın yazarım haberleri canım bi doğrusaydık kavuşsaydık sağ salim yavrulara başka bişi istemiom

papatyalım bende aynen senin gibiyim bugün doğru düzgün oynamadı az az hafif harektler oysaki yerinde durmuyordu 1 saat durmadan oynadığını biliyorum moralim bozuluyor sanki yarım kalıcak diye :KK43: çok korkuyorum çok bişey olmasından...... Hepimiz için kuzucuklarımız farklı ama ben kolay bulmadım ve tüp bebek kaybından sonra geldi
Allah' ım ne olur sağ salim kavuşmamızı nasip et

X