2009 Ekim Anneleri

offff offff tanımıyorum amaa inanki çok üzüldümmafoldumben
Allah sabrını versin inşallah:Saruboceq:

başı sağolsun çok zor gerçekten ..
bizimkinin kalbi tekledi diye biz kafayı yedik 4 gün ağlamaktan deli oldum
tanımsakta koklamamış olsakta bizim canımızdan öte oldu bile..

Acayip moralim bozuldu :1no2:senağlamasenağlamasenağlama

Kendinize ve bebişlere iyi bakın öpüyorum hepinizi kızlar iyi akşamlar:çok üzgünüm:

kızlar merhaba.. herkes iyidir inşallah..yeni girdim,bakamadım bugün gelen bebişlerimize opuyorumnanaktan

gizem' den haber getirdim size. bugun doktora gidecekti, biliyorsunuzdur... güzel haberler almış, evde değilmiş size de haber vermemi istedi..

5 ekim pazartesi saat 9' da dora kuzusu sezaryenle dünyaya gelecekmiş inşallah :asigim:.. 53 cm. / 3420 gr. olmuş paşamız ... dönmemiş hala, ters duruyor o yüzden sezaryen olacak, inşallah sağlıkla kavuşacak ana oğul birbirine.. sırayla herbirimiz de tabii :Saruboceq:

öpüyorum hepinizi..

selam kızlar bizde bugün gittik doktora hayat bebek 37+1 de 2950 gr.olmuş nts çekildi sancım çıkmadı bebişimin suyu gayet iyiydi..
haftaya bugün kontrole çağırdı çatı muayenesi yapacakmış kanaman olur .. suyunda gelebilir hazırlık ol dedi bizden şimdilik bu kadar..

benim de canım çok sıkıldı..ağlamamak için zor duruyorum:çok üzgünüm:Allah ım kimseyi evlat acısıyla sınamasın:Saruboceq::Saruboceq:

yaşayan bilir kimbilir o kızcağız ne haldedir şimdi,Allah sabır versin,dayanma gücü versin:Saruboceq::Saruboceq:

Kızlar doğum hikayemi yazdım okuyabilirsiniz..sürekli böyle cee yapar gibi geliyorum ama yemek yememem lazım..malum sütümüz azalmasın...hepinize byyy

gizoş ,elif maşallah bebişlerinizee
cashmir opuyorumnanaktan

Son düzenleme:
selam kizlar size birsey soracagim simdi dogum listesi yapiyorum yaa diyorum ki eylul ayinda dogum yapanlarla ekim ayinda dogum yapanlarin listesi ayri olsun yani alta devam etmeyeyim ekim1 den liste baslasin SIZCE NASIL OLUR?

lalciğim gizoş' un bebeği dora' dan bahsettim ben. yanlış anlaşılma olmasın... teşekkürler yine de..

maşallahh elam zilline..pelviiine de maşallahh kaydirigubbakcemile3

merhaba bizde doktordan geldik teyzeler
sezeryan günümüz belirlendi kısmetse 10.10.2009 Alya Dua mıza kavuşuyoruzopuyorumnanaktan
opuyorumnanaktan
amanınnn bulcuk doğuruyo ciddi ciddi.. delikafadulden

maşalah doraya..ayy onun da azkaldııı
maşallah candyim bebike...

Son düzenleme:
selam kizlar size birsey soracagim simdi dogum listesi yapiyorum yaa diyorum ki eylul ayinda dogum yapanlarla ekim ayinda dogum yapanlarin listesi ayri olsun yani alta devam etmeyeyim ekim1 den liste baslasin SIZCE NASIL OLUR?

canım bence karışır öle
eylülde doğum yapanları yaz alta da ekime devam etsen daha iyi olur
tabi bu benim fikrim vereliniortak

canlarım bizlere beraber ekim annesi olacak bir arkadaşımız vardı çitos diye 38 haftada bebeğini kaybetti.
doğuma 1 hafta kala
çok üzüldüm yaaaa mafoldumben
neden olduğu henüz beli değilmiş

canlarım bizlere beraber ekim annesi olacak bir arkadaşımız vardı çitos diye 38 haftada bebeğini kaybetti.
doğuma 1 hafta kala

beryalcim okudum ve içim parçalandı...:çok üzgünüm:.allah sabırlar versin çitosaa..senağlama.

lalimm kızım aşşaya inmeye başlamışşş... :teytey: başı aşşaya yerleşmiş dedi..çok şükür ya doğru hissetmişim demekki...yrn da olabilir bikaç gün sonrada bihafta sonrada bişiy diyemem heran herşey olabilir dedi..sancım da çıktı açıklığın pek yok dedi o da nedemekse :))) ööle işte..3640 gr olmuş kuzumm.cmts nst için gitcem haftaya çrş da kontrole..suyum azalmış biraz..bi de b12 ciddi düşük çıktı witamin yazdı ihmal edersen iğne wurulcaksın dedi..bide et ye dedi proteinim azmışş..ööle...

doğuma 1 hafta kala

off Allah korusun ya..çok üzüldümmmmafoldumben

maşallahhh zuzum prensesine....
canım b12 yi ihmal etme sakın....
bebişin demekki aşağı inmiş...bari sen doğur zuzum bizde tık yokkk:1rolleyes:
suyun son günlerde azalması normalmiş ama bol bol su iç bebişim yinedeeeyerimseniben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…