2009 Ekim Anneleri

beryalim hoşgeldinn.... nasılsın canım....?

iyiyim tatlım
ben fazla giremiyorum ama aklım hep sizde .
ben hamile kalmadan 6 ay önce yumurtalık ameliyatı olduğum için hamilelik biraz zor geçiyo benim .
4 günümüz kaldı sezeryanla doğum yapacağım allah izin verirse pazartesi günü.

canım benim çok geçmiş olsun...
inşallah kolay ve sorunsuz şekilde bebişini kucağına alırsın.....opuyorumnanaktan:Saruboceq:

kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 elam o değil sayacak teskeremizde kalmayacak yakındakaydirigubbakcemile3

ayyy doğruu diyon :roflol: 9 ay 10 gün pazartesi doluyo, dr bana çarşambaa gün verdii:roflol: eksilere düşcez herhallsırnaşık şey

ben pek kasılma hissetmedim sürekli kasık ağrılarım oluyodu zaten benim ama şu son bir haftadır adet ağrısı gibi olmaya başladı belimle birlikte kasıklarım ağrıyo ağrı öyle yukarlarda değil sanırım açılmam dünden bugune oldu ondan önce yoktu nişanım geldi benim dün bugunde devam ediyor

tüü tüü maşallah bulcukum
darısı başımıza inşallah:Saruboceq:
sağol canmmm aminnnnnnnnnn

amin canım yaa darısı sizlere inşallah hepimiz kolay atlatalım doğum

cnm beni alttan uzman dr. kontrol etti, ben doğum belirtileri başlayınca çatıma bakcak sanıyodum ama bugün yönlendirdiler ona...
benim kız nts yi hiç sevmiyo:1no2: hep 2 kez bağlıyolar ona bağlanıncaa doru düzgün hareket etmiyomafoldumben
hakkımızda hayırlısı kuzum, bekleyip görcez artık başımıza gelcek naneyiikaydirigubbakcemile3

ayyy doğruu diyon :roflol: 9 ay 10 gün pazartesi doluyo, dr bana çarşambaa gün verdii:roflol: eksilere düşcez herhallsırnaşık şey

kaydirigubbakcemile3 evet canım...zaman doluyo ve bizde tık yok....akannehir
40 - 1 diye saymaya başlarız artık pazartesinden sonraaadelikafadulden

elam barışda nst de kuduruyo....kendi kalp seslerini duyunca mutlu oluyor sanırımmmsırnaşık şey

:Saruboceq:
bende okudum ve acaip üüzldüm..allah sabır versin çitosaaa:çok üzgünüm::çok üzgünüm:

amin kızlar sizlerin yazılarını okudumda hepinizin heyacan doruk ta allahım hepinize kolay doğumlar nasipetsin saglıkla bebişlerinizi kucagınıza almanız dileğimle

amin kızlar sizlerin yazılarını okudumda hepinizin heyacan doruk ta allahım hepinize kolay doğumlar nasipetsin saglıkla bebişlerinizi kucagınıza almanız dileğimle

amin canım....güzel dileklerin için saol....opuyorumnanaktan
ama inan içim acıdı ...çok zor gerçekten ...bebişinin gelmesini beklerken böyle bir son...sözün bittiği yer...:çok üzgünüm:

çitoş kim? kötü bişimi var?

bitanem doğumuna gün sayarken bebişini kaybetmiş çitos arkadaşımızz....ben tanışmıom ama gece okudum ve çok üzüldüm....:çok üzgünüm:
allah kimseye evlat acısı vermesinn:Saruboceq:

kaydirigubbakcemile3 aferin barışaa
bak anasını strese sokupta 2 kez bağlanmıyoo nstyezemuszemus

lalimm bugünlerdee bende o korkuyla yaşıyorum neden olmuş kısaca anlatırmısın, yada nerden okudunu sölermisin...

lalimm bugünlerdee bende o korkuyla yaşıyorum neden olmuş kısaca anlatırmısın, yada nerden okudunu sölermisin...
canım nedenini yazmamış arkadaş....acısıyla tatlısıyla topiğindeydi sanırım...çitos serdarını kaybetti diye bir başlıkdııı:çok üzgünüm:
elacım iyi düşünelim iyi olsun diyoruz ama başımıza nelerin geleceğini bilmeden yaşıyoruz...
allah herşeyin hayırlısını versinnn:Saruboceq:

benimki aksine daha çok hareketleniyoo...opuyorumnanaktan

inşallah cnmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…