2009 Ekim Anneleri

amin canım hepimiz alalım kucağımıza yavrularımızı...hepimiz için bebeklerimiz cok değerli bambaşka bişeymiş bu duyguları yaşamak Allahım korusun meleklerimizi...

merhaba blueflower, felisimfelis, gizem1986, haziran66, hoho, nilaykemer, papatyalim, yediveren35, ZuZuu nasılsınız kızlar görüşmeyeli bugün hiç giremedim nete.varmı haberimiz olmadan doğuran.

kesinlikle öyle cnm bi sağlıkla alsak Allah' ın izniyle .....
ben kayıpta yaşadım ikizlerimi kaybettim 5.5 aylık erken doğumla tüp bebekti
yaşadığım kötü tecrübenin üzerine süpriz geldi bu yavrum
Allah' ım hepimizin yavrularını bağışlasın...
Amin.....................................

Hahaha ne bileyim kiz bunlar ters zaten bence de artik erken dogum riskimi kaldi su erken geliyormus bakteri varsa eger.Bu testin de bu haftalarda yapilmasi gerekiyormus once yapilmazmis bende dun doktora sordum neyseki hazirlikli gitmistim bir gun once agda yaptik annemle saolsun :))

merhaba kıslarr şimdi tamamen geldik kocişi yatırıp o uyanıkken bi ona bak bi topiğe kafam karışıyoda :))

merhaba kıslarr şimdi tamamen geldik kocişi yatırıp o uyanıkken bi ona bak bi topiğe kafam karışıyoda :))

Hosgeldin canim ne haber gun sayiyorsun en azindan ne guzel gunun belli olmus heyecan varmi heyecan lülülülülülü lülülülülülü

sibel, gizem hoşgeldiniz, bende biraz geçmişe baktım, doğuran var mı bilmiyorum, yalnız bulcuk'un doğum süreci başlamış, heran gelebilirmiş kuzusu.

hoşgeldin sibelcimmm

seldacımmmmm heyecan var mı sence olmaz mı kıss dört dönüyomm yaa öğlenden beri kuzumun bedenimde son 4 günü 5. günü kucağımda inş. allahın izniyle

sende hoşgeldin hazirancımm

gizem sen epiduralle spinali sormuştun, ben ilk doğumda epidural oldum, bir problem yaşamadım. epiduralle birlikte vücuda serumla yoğun bir sıvı yüklemesi yapılması gerekiyor, eğer sıvı yetersiz olursa sonradan başağrısı yapıyor diye biliyorum. ama yapan kişi çok önemli, uzman birinin yapması gerekiyor. spinal hakkında bir bilgim yok.

sibel, gizem hoşgeldiniz, bende biraz geçmişe baktım, doğuran var mı bilmiyorum, yalnız bulcuk'un doğum süreci başlamış, heran gelebilirmiş kuzusu.

bende sordum ama bugün doğuran yok galiba.bi bulcuk var dediğin gibi.
herkesler doğurdu biz biz kaldık zaten.bizimkilerde gelecek gibi değil.

canım ne zaman belli oldu doğum tarihin.sendemi sezercikli olcaksın.neden sezeryan bebek büyük olduğu içinmi.

bende sordum ama bugün doğuran yok galiba.bi bulcuk var dediğin gibi.
herkesler doğurdu biz biz kaldık zaten.bizimkilerde gelecek gibi değil.

offff sorma sibel, benim yarın dr kontrolum var kendimi öyle bir hazırladım ki, gidicem, dr açılma başlamış diycek, yarın akşam yatıracak hastaneye cuma sabahı da doğurucam... kendi yazdığım senaryoya da inandım bide, bugün ağdaya gittim, yarın da kadını çağırdım temizlik için, cidden cuma doğuracakmış gibi hazırlanıyorum delikafadulden
yarın dr dan kös kös dönmek de var.:çok üzgünüm:

hazirancım epidurall olcek galiba yaa bende bilmiyom fikrim yokki

sibelcim bugün belli oldu evet bebl büyk vee doğum pozisyonuna dönmemiş o nedenlesezercik olcam

Gizemcim gözün aydınn az kaldı artık yarın da benim tarihim belli olucak belki aynı gün olur :) Ben epidural anestezi yaptırıcam kararımı kesin verdim bide günü belli olsa artık iyice heycanlandım...

Gizemcim gözün aydınn az kaldı artık yarın da benim tarihim belli olucak belki aynı gün olur :) Ben epidural anestezi yaptırıcam kararımı kesin verdim bide günü belli olsa artık iyice heycanlandım...

hayırlısı olsun, senin neden sezeryan oluyodu cnm? kendin mi istedin?

zeytinim hayırlarla gel inş. belli olması güzel olacak valla inş. seninde yarın belli olurr

hazirancım epidurall olcek galiba yaa bende bilmiyom fikrim yokki

sibelcim bugün belli oldu evet bebl büyk vee doğum pozisyonuna dönmemiş o nedenlesezercik olcam

hayırlı olsun canım seninde belli oldu sonunda bi ben kaldım ya offfffffffffffffffffffff.

hazirancım Allah gönlüne göre versin.inşallah yazdığın senaryo gerçekleşir.bende hergün yazıyorum ama sadece hayalde kalıyo.gene aynı devam ediyoruz.inşallah seninki olur.

sibelcim sonuçtaa içinde kalmayacak yaa çıkacak yanii öle değilmi ama bu hafta ama haftaya ama normal ama sezeryala du bakalım paşan ne zman gelmek istiyo bak benimki gelmek istemişyo baştan dediii anne beni yorma seni kessinler biçsinler zahmetsiz beni çıkarsınlar kaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…