2009 Ekim Anneleri

etmemmi kuşum hepinize ediyorum...

Şeniz

Merhaba Fıstık anneler biz geldik opuyorumnanaktan

Az önce eltim epiduralden felç olan kadını söyledi bana ben bilmiyordum işin içeriğini bilen var mı?CADIARZU

kız nerdesin sen göremiyince bayya ümitlendim valla doğurdu bu kız diyeee...
maşallah zilli kızınakanala girmiş mi peki kızın...

kızlarrr 3cm açılmam vee muhteşem sancılarımla karşınızdayımm:lepi:
kendi doktorum ameilyattaymış eşine muayne oldum
aşşadan baktı parmaklandım yani :1shok:
nst ye soktu açılmam ve sancılar çıktı
zaten sancıları baya baya hissediyorumm artık yürümekte zorlanıyorum
doktor yarın akşam gel suni sancıyla alalım dedi kendi doktorumda görcek oda onaylarsa yarın akşam normal doğuruyorum kızlarrdelikafadulden

anaa ne zaman 3 cm açıldınn sen kesin yarına doğurursunn..hadi hayırlısı cnm.. ayy heyecan bastı banaa opuyorumnanaktan

Canım hayırlı olsun ne güzel yarın bebişine kavuşacaksın hem de normal normal ne güzelkaydirigubbakcemile5
Allah yardımcın olsun kolaycacık alıver bebişini inşallah dua ederiz sana:Saruboceq:

bulcuk adım adım doğuma gidion gözümüzün önünde hay maşallah..
strawberry ogün deşifrede çıktı o kadın yani pazartesi günü..
pazartesi öğlen dr muayenimiz vardı belimle ilgili sorun yüzünden sezeryanı önerdi dr.bel fıtığı riski çok yüksk çünkü bende..
hiç mi hiç sezeryan düşünmemiştim bugüne dek moralim sıfırlanmıştı ağladım hatta baya bi..
sonra aynı gün o programda epidurali yanlış vurdukları için felç olan kadını gösterdiler
bununla birlikte kesin kararmı verdim sezeryana..

anaa ne zaman 3 cm açıldınn sen kesin yarına doğurursunn..hadi hayırlısı cnm.. ayy heyecan bastı banaa opuyorumnanaktan

he kız ne bilem açılmışım vallakaydirigubbakcemile3
banada bastı valla heyecan korku hepsi bastı

Canım hayırlı olsun ne güzel yarın bebişine kavuşacaksın hem de normal normal ne güzelkaydirigubbakcemile5
Allah yardımcın olsun kolaycacık alıver bebişini inşallah dua ederiz sana:Saruboceq:

sağol canım
inşallah çaraçbuk çıkıveriri
dularınızı eksik etmeiyn bende hepiniz için edicem o anda:Saruboceq:

he valla ya canım :CüvCüv:

Aramızda 4 gün var canım sana hangi tarihi verdi dr.un ?
Ben de korkuyorum sezeryandanakannehir bayılmaktan ve de epiuralden de bebeğim biraz kilolu naapcam bilmiyorum. Dr.um sınır koydu 3800 görürsem alırım dedi sezeryanla ama bilmiyorum nolcak bişey belli olmadığı için stresliyim. Herkes olacaksan g.a sezeryan ol diyor öffffffffff kafam iice allak bullak oldulaelaelaelaelae

Bulcukcum bende kasılma oluyor ve 1-2 gündür arttı sanki belimde ağrı oluyor arada ama akıntı artması, kasık ağrısı falan yok nstye de pazartesi çağırdı dr.um sence açılma olmuş mudur sen neler yaşadın?

temizliği ben yapmıoyom da... genew de nilin işleri, rotüşler derken yoruldum vallaa...
elacık öğlen seni topikte göremeyince doğuma gittin diye çok heveslenmiştik ama gitmemişsin

ayy anam bizde kocişlee bayaa heveslendiydik ama fos çıktızemuszemus

etmemmi kuşum hepinize ediyorum...

Şeniz

Şeniz

kız nerdesin sen göremiyince bayya ümitlendim valla doğurdu bu kız diyeee...
maşallah zilli kızınakanala girmiş mi peki kızın...

kaydirigubbakcemile3 ahhh nerdee keşke doğursaydımzemuszemus
sağol cnmmŞeniz
ayy cnm walla aklıma gelmedi hiç sormak, drda bişi demedi ama herşey normal gözüküyor dedi peki heran olabilirmi dedim, olabilir dedizemuszemus

bulcuk canım gözünaydın.....opuyorumnanaktandesene bizden önce doğuracasınnnn
sıranı bekle dedik ama dinleyen kimmm-tatlicadiarzu-
canım inşallah kolay bi şekilde doğurur ve bebişini kucaklarsınnn:Saruboceq:

canım hayırlı olsun seninde günün belli olmuşşşşopuyorumnanaktan

merhaba bizde doktordan geldik teyzeler
sezeryan günümüz belirlendi kısmetse 10.10.2009 Alya Dua mıza kavuşuyoruzopuyorumnanaktan

aybikem sende gün kopartıp gelenlerdensin süper.......tarihde çok güzel....opuyorumnanaktan

elam maşallah zilli kızına...seni göremeyince doğurdumu acaba demiştim...:1rolleyes:
hadi hayırlısı olsun bakalım inşallah prensesin kendi cabasıyla gelirrrr:Saruboceq:..

allah hepimize kolay hayırlı doğumlar nasip eder inşallahhhhh:Saruboceq:

tüü tüü maşallah bulcukum
darısı başımıza inşallah:Saruboceq:

lalimm sağol bitanemmŞeniz
sen, ben, güli, zuzu beklemeye devam gel teskere gelllllllllllllllllopuyorumnanaktan

lalimm sağol bitanemmŞeniz
sen, ben, güli, zuzu beklemeye devam gel teskere gelllllllllllllllllopuyorumnanaktan

kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 elam o değil sayacak teskeremizde kalmayacak yakındakaydirigubbakcemile3

bulcuk Allah bi avazda kurtarsın cnm korkma meleğine kucağına alıcan onu düşün. dualrımız seninle. güzel haberlerini bekliyoruz yarınn..

elam beni bu sefer altdan kontrol etmedi belirtilerede göre kanala girmemiş gibi...nts sonuçlarında yine sancı çıktı kalp atışları iyi dedi. şimdilik kan şekerimi evde ölçüyorum bakalım beklemedeyiz yanii....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…