2009 Ekim Anneleri

merhaba bizde doktordan geldik teyzeler
sezeryan günümüz belirlendi kısmetse 10.10.2009 Alya Dua mıza kavuşuyoruzopuyorumnanaktan

canım allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin,ben de ayın 6sında (babasının doğumgününde) dünyaya getircem insallah prensesimi. allah hepimizin yardımcısı olsun

hayır kendi isteğimle sayılmaz mecburi benimki bel fıtığı riski taşıdığım için sezeryan oluyorum hiç istememiştim halbuki..amazon spinalle beni biraz olsun rahatlattı aslında,sağolsun..
evet tarih güzel oldu :)

merhaba bizde doktordan geldik teyzeler
sezeryan günümüz belirlendi kısmetse 10.10.2009 Alya Dua mıza kavuşuyoruzopuyorumnanaktan

hayırlı olsun aybikim, doğum tarihini bilmek çok güzeldir eminim, belirsizlik kötü:umursamaz:

:lepi: ooo eloşşummmm çok sveindim yafrummm bu güzel haberlerin her birine.. maşallah kuzumuza da annesine de, kendiliğinden gelir kuzucuğumuz inşallah hadi bakalım az kaldı az .. delikafadulden

cnmm nihanım sağol kuşummmopuyorumnanaktan
inşallah cnm kendiliğinden gelir zilloş kızım, dua et bizezemuszemus

slm kısslar ben geldimm ayyy cok yoruldum ama değdi:)))) doktor haftaya kadar sürekli yürü hiç durma dogumun kolay olsun dedi..ee surda 6 gün kaldı bebeişime kavusmama insallah..... burdan bi hbr var mı yeni doguran falan???

saolun kıslar evet güzel bişey belli olması ama sabırsızlık hat safada oda var şimdi o gün gelmek bilmez..
seldusum maşallah bitmiş senin bugünü sayma 5 güncük :)

aybikim senin de mi gün belli oldu süpeer:)))) benimki de dün belli oldu doktor artık beklemeyelim dedi...ayın 6sında sabah saat 8 de yatıracak suni sancı verecek insallah acılmam cabuk olur...dediğin gibi gün gecmiyor cok heyecanlıyım beşiğine bakıp bakıp aglıyorum..babamıs da acaip heyecan yaptı...bu sabah haftaya busabah olusum kollarımda olacak insallah deyip gitti işe gözleri doldu :asigim:

aybikecim hadi tarihin hayırlı olsun...
elacım senin kız tembel galiba biraz... hiçö sancın ağrın aşşağı çekilme hissin faln hiçbişey yokmu?
mehaycım demekki seni 21 ekime kadar bekleyeceklerse benimkini de beklerler.. bizim tarihlerimiz aynıydı...
bu arada benim sabhatan beri canım çıktı evdeki temizlik hala bitmedi. ama nilimin ütülerini bitirdik kardeşimlee... odasının perdelerini de yıkadım nevresimini de yıkadım ütüledim yerleştirdim... odası akşama kadar yerleşmiş olur herhalde

aybikim senin de mi gün belli oldu süpeer:)))) benimki de dün belli oldu doktor artık beklemeyelim dedi...ayın 6sında sabah saat 8 de yatıracak suni sancı verecek insallah acılmam cabuk olur...dediğin gibi gün gecmiyor cok heyecanlıyım beşiğine bakıp bakıp aglıyorum..babamıs da acaip heyecan yaptı...bu sabah haftaya busabah olusum kollarımda olacak insallah deyip gitti işe gözleri doldu :asigim:

canım şimdiden hayırlı olsun senin de, allah kolaylıkla kurtarsın insallah, seninle aynı gün saat 8.30da sezeryana alıyorlar beni de, insallah sağlıcakla alırız bebişlerimizi kucağımızaa

aybikecim hadi tarihin hayırlı olsun...
elacım senin kız tembel galiba biraz... hiçö sancın ağrın aşşağı çekilme hissin faln hiçbişey yokmu?
mehaycım demekki seni 21 ekime kadar bekleyeceklerse benimkini de beklerler.. bizim tarihlerimiz aynıydı...
bu arada benim sabhatan beri canım çıktı evdeki temizlik hala bitmedi. ama nilimin ütülerini bitirdik kardeşimlee... odasının perdelerini de yıkadım nevresimini de yıkadım ütüledim yerleştirdim... odası akşama kadar yerleşmiş olur herhalde

yavas yavas yap canim yorulma cok...

ya sz böyle konuşunca ben acayip heves ve heyecan yapıyorum....

mehaycım lokal istiyorum pazartesi günü detaylı konuşucaz dr .
ben ille çıkış anını yıkanmadan önceki halini görmek istiorum bebeğimin:sinifsinif:

benim su an normal dogum deniliyor ama eger sezeryan olursam bende lokal istiyorum bende ilk anda gormek istiyorum bebisimi...:asigim:

canım şimdiden hayırlı olsun senin de, allah kolaylıkla kurtarsın insallah, seninle aynı gün saat 8.30da sezeryana alıyorlar beni de, insallah sağlıcakla alırız bebişlerimizi kucağımızaa

yaa insallah sağlıklı sıhhatli alırız bebelerimizi kucagımıza Rabbim kolaylık versin...
opuyorumnanaktan
ya sz böyle konuşunca ben acayip heves ve heyecan yapıyorum....

opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanŞeniz

slm kızlar ben de bugun kontrole gittim kızım 100 gr ancak almış 2800 olmuş. çatımıza da bakıldı hiç öyle korkulacak bişi diilmiş muayene çok rahattı. ve dr sen dogurursun dedi. normal olacak inşallah bi aksilik olmazsa.

nesse ben kactım kıslar dinleneyim biraz öptüm hepinizi..

X