2009 Ekim Anneleri

hosgeldın canım darısı biizm basımıza.. uamırm bend eher işimi yapabılırım..

insaalah açılırda bir cırpıda kurtulursun :Saruboceq:

opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

oy masallah hosgeldin canim , ALLAH im anne babasiyla saglikli büyümeyi nasip etsin heyecan verdin banada yarin bende minigime kavucagim insallah

canım ben bu cumaya kuvuşacağım meleğime :asigim: mecburi sezeryan olacağım ilki sezeryan olduğum için
wroseçum kolay doğumlar diliyorum canım, sorunsuz bir şekilde kavuşursun meleğine inşallah kuşum

ilkaycım allah yardımcın olsun canım, bir avazda kurtul inşallah..

hosgeldın canım darısı biizm basımıza.. uamırm bend eher işimi yapabılırım..

çok sağol bebişim.. Şeniz

günlerimiz aynı bend ecuma olurum insaallahh..doktor neye göre karra evrdi cumaya canım? bebişin kılosuna göremı kılosu kac

kilosuna göre karar verdi cnmm 3 kilo olmuş artık alabiliriz dedi ve bende beklemek istemedim daha fazla :kedi:

allah yardım edecektir cnmm korkma herşeyin hayırlısı inşş kolay hemencecik açılır doğumun rahat geçer ilkinde nasıl olmuştu ?

canımmmmmmm ne guzelll kolay olmuş dogumun Allahım bagıslasın ozdeni Analı babalı buyutsun inş. ne guzel hemen kalkmıssın ayaga bende kalkarım inş. oyyy

gunaydin canim..Allah kolaylik versin canim ...
yasamadigim pek duymadigim icin suni sanci ile ilgili birsey diyemeyecegim ama insallah rahimin hemencik acilir fazla sanci cekmezsin dualarim seninle...

kilosuna göre karar verdi cnmm 3 kilo olmuş artık alabiliriz dedi ve bende beklemek istemedim daha fazla :kedi:
oh oh cok iyi cok sevındım. benımkı ıkı hafta önce 2900 dü :) insaalah benım doktorda senin gibi olur :)hayırlı ve kolay dogum olsun insaalah canım.. belkı benımkıde cuma der :) kaydirigubbakcemile kaydirigubbakcemile5:sm_cool:

saol canımm inşş herşey sorunsuz geçer opuyorumnanaktan özdeyi benim içinde koklaa

:1shok:sagolun kizlar ALLAH razi olsun sanirim bagira cagira doguracam ben

rose ilkinde de normal dogum olmustu ama ilki kucuktu 6 aylikti onda da suyum geldi zaten hastanedeydim o zamanlari , 6 saat sanci cektim , acilmam vardi

ama bunda acilmam falanda yok ustelik sunni sanci ALLAH im insallah kolaylik verir bana dua edin yarin bu sekilde tek doguran ben olacam galiba kizlar ekim annelerinin icinde

ilkayım korkma hayırlısı inşallah hakkınızda saglıkla al melegini kucagınaa canım benimm yaa Şeniz

hoşgeldiniz evinizedelikafadulden41 kere maşallah canımdarısı başımıza inşallah:Saruboceq::Saruboceq:

inşş cnmm sağlıklı alalımda bebişlerimizi kucağımıza, çok az kaldıı düşününce bilem heyecan basıyorr :lepi:

canım hayırlı olsun...opuyorumnanaktan
prensesinede sanada kocaman maşallahhhh
rahat bir doğum geçirmene ve şuan iyi olmana çok sevindim...:lepi:
darıısı bizim başımıza...:Saruboceq:
zaten şuan heyecanım doruklardaaa....offf gel oğluşum hadiii:asigim:

ilkaycım hayırlısı olsun...
kolay bi doğum olur ve en kısa zamanda sağlıkla oğluşuna kavuşursun inşallah:Saruboceq:

ayyyyyyyyy maşallah canım kuzuyo öp bızım yerımızı.

oy masallah hosgeldin canim , ALLAH im anne babasiyla saglikli büyümeyi nasip etsin heyecan verdin banada yarin bende minigime kavucagim insallah

hadi bakalım inşallah hayırlısıyla atlatırsın kuşum hepiniz için dua ettim..

canımmmmmmm ne guzelll kolay olmuş dogumun Allahım bagıslasın ozdeni Analı babalı buyutsun inş. ne guzel hemen kalkmıssın ayaga bende kalkarım inş. oyyy

aminn canım çok teşekkürler güzel dileklerin için..kalkarsın korkma, spinal sezaryen oldum ben ve çok memnun kaldım, anlamadım bile yarım saatte oldu bitti ..

saol canımm inşş herşey sorunsuz geçer opuyorumnanaktan özdeyi benim içinde koklaa

koklarımmmmm .... Şeniz

allahım kolaylığını verecektir cnmm :Saruboceq: dualarım seninle , bir tane daha eylül bebeği gelecek hayırlısıyla inşş opuyorumnanaktan

canım Allah yardımcın olsun...hiç üzülme normal olcak diye..keşke ben de normal doğurabilsem,ben de sezeryan olacağım için üzülüyorum:çok üzgünüm:doktorun açılman olmazsa sezeryana alabilir zaten...tek avazda inşallah kurtulursun canım...dua edicem senin için:Saruboceq::Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…