2009 Ekim Anneleri

wrosecim hayırlısıyla bebişini kucağına alırsın inşallah...az kamışşşş ne güzel...sezeryan olmak bu yönden çok ii en azından nezaman geleceğini biliosun bebişinin......

dısarımı cıksam ne yapsam bugunle ilgili karar veremedım dogrusu :) ben evi turlayıp gelıyorum. evin içind egezıneyım bakayım

bacılar net koptu baplanamadım kusura bakmayın cevaplayamadım.
Ağrım hala devam ediyo bugün yedinci gnü hala geçmedi magnezyum içmeye başladım kafamdan napiim..
Annem de aşağıda beni bekliyo sağlık ocağına gtcez bi de mafoldumben
(yok anacım biz akıllanmayız)kaydirigubbakcemile3

büyük hastanede gördklerim, adın doğum hasanesinde yasadıklarım, hepisi yanıma kar kaldı laelaelaelaelae
diyeceğim o ki gününüz yakınken sakın acile gitmeyin :)))))))
Az daha doğurtup yolluyolardı..
kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

Bu arada Amazon gözn aydın şekerim bi sorun olmadığına sevindim.
ılkay sana da kolayıklar diliyrum tatlım. Korkma suni sancı olayı hemn bitiriveriyormuş uzun zaman sancı çekmene gerek kalmyck inş.

Öpüyorum kızlar hepinizi ben bugün de yeni bir maceraya doğru yola çıkıyorum.
Bi de sağlık ocağına bakalım ne varmış ne yokmuş delikafadulden

cok cok tesekkür ederim hepinize ALLAH im hepimizin yar ve yardimcisi olsun , hem korkuyorum hem heyecanliyim , hem babannem aklima geliyor tirsma sen kimin torunusun kadin yolda tek basina dogum yapmis diyorum hehe aman bir tuaf oldum yarin nasil olacak

hoşgeldiniz evinizedelikafadulden41 kere maşallah canımdarısı başımıza inşallah:Saruboceq::Saruboceq:

Şeniz amin canım allahım hepinizi kurtarsın sağlıkla inşallah..

wrosecim hayırlısıyla bebişini kucağına alırsın inşallah...az kamışşşş ne güzel...sezeryan olmak bu yönden çok ii en azından nezaman geleceğini biliosun bebişinin......

saol canımmm Şeniz sezeryanda öyle ama daha bi stressli sanki bilmek :bbo:

kızlar iananmıom ya gümüşhanaye kar yağmış..kafamçokkarıştı
bebişlerimiz soğuklarda geliooooo...
ilk bi kaç ayı bebişler hasta olmadan atlatırız inşallahhhh:Saruboceq:

ayy canımmm o heyecan beni doğuma girerken öldürdü bitirdi bilmemmi...
az kaldı sağlıkla sıhhatler gelecek oğluşun sana annesi..

inşallah amazoncum..opuyorumnanaktan.bir bebişimi sağlıklı sıhhatli kucağıma alsam dünyalar benim olacak.....:asigim:.

saol canımmm Şeniz sezeryanda öyle ama daha bi stressli sanki bilmek :bbo:

canım normalide streslii..son bi kaç gündür belki bugün gelir oğluşum diorum...ama ses var görüntü yokk:1no2:

kızlaarr dokuzuncu ayıma girmişim hehehhihoyyyt

:lepi::lepi::lepi::lepi:

benim oglusum zamanında gelirse cogunuzun melegi kollarında olcak inşallah :))

benim oğluşum uyanmadan ben kaçıyorum mutfakta işlerimi haledeyim yerimseniben
doğuma girecek arkadaşlarımız varsa hayırlı doğumlar olur inşş bi avazda kurtulsunlarr , görüşürüz

doğuma girecek arkadaşlarımız varsa hayırlı doğumlar olur inşş bi avazda kurtulsunlarr , görüşürüz

opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

llallciğim sağlıkla gelsin oğluşun erkek çocuk böyle yapar derlerr hep Şeniz

gözün aydın tatlımzemuszemus

sagol canımmmŞeniz

llallcım bebişlerimizi hasta yapmadan kışı atlatırız inş. ilk aylar cok onemli degilmi ben komur sobası kurdum simdiden Bizim burası baya sıcak hala bebişim gelene kadar hava ılık olur herhalde

amazoncumakşam özdecini uyut da müsait olunca bize şu spinal sezeeyanı anlat be gülüm olmaz mı? kesildiğini hissettin mi?kızını hemen kucağına verdiler mi,sütün hemen geldi mi vs...ben ilkinde genel sezeryan olmuştum,bu sefer spinal istiyorum..aydınlat da stresimiz azalsın canım ya:bbo:bazıları kesildiğini hissediyomuş ya..

kolay gelsin cnm opuyorumnanaktan
green olive bugun doguma girecekti hayırlısı ile inşallah

llallciğim sağlıkla gelsin oğluşun erkek çocuk böyle yapar derlerr hep Şeniz

amin canımm......evet canım ölemiş....yerimsenibenyalnız beklemek çok sıkıcıııı:1closedeyes:

canım küçükken hastalanmaları hiç hoş olmuoo...düşünki biz hasta olunca nsl zorlanıos..onlar o minicik bünyeleriyle nasıl atlatsınlar hastalık dönemini....:çok üzgünüm:
iyi yapmışsın canım...üşümesin paşan...:asigim:

selam kızlar biz geldikkk.... nasılsınız
bi geçmişi okimmm
amazoncum gözünaydın Allah analı babalı büyütsün.
ee başka doğuran oldu muu???

kizlar topigin birinde su yazi yaziyor:doğum kanalına girince doğum başlıyo zaten ama yavaş yürüyememeye başlıyorsun.bide eğer çok uzun boylu değilsen yere oturup bir ayağını öbürünün üstüne atmaya çalış yani bi ayağının topuğu diğrinin parmaklarının üstüne kanala girince yapamazmışın bu hareketi

ben denedim ve cok kolay yaptim bir de siz deneyin bakalim...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…