2009 Ekim Anneleri

tahamcim herkes kendi vermeli karari ben sadece okudugumu paylasmak istedim

ben $ahsen düsünmüyorum insallahda fikir degistirmem allah hepimize yardimcisi olsun o an

amin cnm inş. benim ilk doğumda normal oldu açılma vardı sancı yoktu suni sancı ile yaptım
bunda epidural düşünüyorum ama karar veremedim hala....

selam .. herkes iyi inşallah.. ben sıkıyorum.gün yaklastıkca fenalasıyorum acaba ıyı bir anne olacakmıyım dıyorum. cok telaş var bende

zeyno ben mi geldim aklına kaydirigubbakcemile3 sen bidaakine doktora gitcene bize sor yafrum bis söleris sana nen war dolaşma boşa:)))
tahamm iişallah cnmmm

nurefsann ohhh ne güzel 10lu günlere düşmüşsün darısı başıma
günler geçmek bilmiyoo:çok üzgünüm:

zeyno gecmiş olsun... sonuc okadar hastane boşamı gitti?
nurefsan ellelrın nasıl oldu canım

kızlar dişlerim çok kanıyor. benım dişetlerım daha dogrusu agrıdan fırçayı degdiremıyorum:KK43:((
yokmu bunun çaresi yaaa

kıslar ben çıkıyorum annem gelecekmiş:asigim:
evimi toplayım pasaklı demesin sonra-tatlicadiarzu-

sagol canim bende cok sevindim fakat dogum zamani belli olmaz belki sen benden once dogurursun...
zaman bi yandan gecmiyor gibi gelsede aslinda cok cabuk geciyor...

nurefsann ohhh ne güzel 10lu günlere düşmüşsün darısı başıma
günler geçmek bilmiyoo:çok üzgünüm:

selam kızlarrr
zeynocan geçmiş olsun cnmm
dün doğuran olmamış mı yaw boş mu geçti gün kaydirigubbakcemile3

wrose dün kimse dourmadı ewet koca gün boşa geçti:)))

bis kızımnan ütü yapmaya gidorus.geliris yine...

galiba olmadi olduysada birkac gun sonra haber geldigide oluyor...
sende bi dogum belirtisi varmi canim?
galiba 2 .cocugun olacak..2.dogumlar daha erken ve daha kolay oluyormus belki senden haber gelir bu hafta:)

selam kızlarrr
zeynocan geçmiş olsun cnmm
dün doğuran olmamış mı yaw boş mu geçti gün kaydirigubbakcemile3

wrose dün kimse dourmadı ewet koca gün boşa geçti:)))

bis kızımnan ütü yapmaya gidorus.geliris yine...

benim tahminim ben doğurana kadar günde 1 kişiydi olsun günde 2 bir günde boş geçsin aynı hesap oluyor hehehe
yorma fazla kendini Şeniz

galiba olmadi olduysada birkac gun sonra haber geldigide oluyor...
sende bi dogum belirtisi varmi canim?
galiba 2 .cocugun olacak..2.dogumlar daha erken ve daha kolay oluyormus belki senden haber gelir bu hafta:)

canım ben bu cumaya kuvuşacağım meleğime :asigim: mecburi sezeryan olacağım ilki sezeryan olduğum için

kızlar merhabaaaa
biz kızımnan evimize geldik az önce,
size yoklama vereyim dedim..
çok rahat bir doğum oldu çok memnun kaldım, her işimi de yapıyorum çok şükür, kuzumun herşeyiyle ilgilenebiliyorum.. daha geleli 2 saat anca oldu, arada gelir yazarım size, şu an kayınvalidem falan var, akşam daha rahat konuşuruz, hepinizi öpüyorum geçmişe de bakamadım, bakıcam bi ara..

canım ben bu cumaya kuvuşacağım meleğime :asigim: mecburi sezeryan olacağım ilki sezeryan olduğum için
günlerimiz aynı bend ecuma olurum insaallahh..doktor neye göre karra evrdi cumaya canım? bebişin kılosuna göremı kılosu kac

Günaydin kizlar

ben az önce doktordan geldim , yarin bebegi alacaklar sunni sanci verecekler bebegimin suyu azalmis o nedenle yarin normal dogum icin sabah 7 -30 da hastaneye gidecem ellerim ayaklarim titriyor sunni sanciyla nasil normal dogum yapacam bilmiyorum doktor acilmam olmadigini söyledi üstelik belki carsambaya kadar sürer dedi sunni sanciyla carsambaya kadar dogum yapamazssam anca o zaman sezeryan yapariz dedi ben cok korkuyorummmmmm
mafoldumbenmafoldumbenmafoldumben

X