2009 Ekim Anneleri

5 ekim benim normal tarihimmzemuszemus inşallah sezercik değilde o tarihte normal kavuşursun oğluşuna, hakkında hayırlısızemuszemus

insallah canim bakalim ruyalarin tersi cikar derler doktorumda normal dogum diyor zaten insallah normal ve kolay bir dogum olur..sen epidural anestezi yaptiricakmisin??

insallah canim bakalim ruyalarin tersi cikar derler doktorumda normal dogum diyor zaten insallah normal ve kolay bir dogum olur..sen epidural anestezi yaptiricakmisin??

yok cnm yaptırmıcam, herşeyi son damlasına kadar yaşayıp boyumun ölçüsünü almak istiyomsırnaşık şey

kac gundur aklim onlarda canim yaa mafoldumben
sirf merakimdan sabahin korunde kalktim..yaa insaallah sag saglim bulunurlar..
doguma girecek arkdaslar dua etsin lutfen..dogum yapanin duasi kabul olurmus...

Ufff niye bütün zararlar insana tanıdıklarından geliyor?? Şimdiye kadar Müge'de o kadar olay ele alındı, sonunda ya akraba ya komşu ya tanıdık!!! Ne pis ne ahlaksız oldu bu toplum yaa!! Eskiden insanlar kapısı açık yatarmış da birşey olmazmış, şimdi özel güvenlikli sitelerle kale kapıları arkasında yine de içimizde bir korkuyla uyuyoruz. Şimdi bu programda da bir müteahhitten bahsediliyor şüpheli olarak, yine tanıdık yine tanıdık... Bu haberleri izledikçe, Elif doğunca ne yaparım diyorum. Manyak bir anne olacağım galiba, çocuğuna yapışık yaşayan, evden çıkartmayan, okula kendi götürüp, gün boyunca orada bekleyip, sonra da alıp gelen... Etrafta bu kadar hasta ruhlu varken, nasıl normal ve serinkanlı kalacağız ki karşılarında??? :1no2:

felisimcim aynen öyle anne olmamiz lazim ben gerci öyleyim hepde öyle kalirim

takvim gazetesini okudunuzmu? kadin epidurla yaptirmis felc kalmis iyi düsünün tasinin öyle karar verin arkadaslar yinede riskli

felisimcim aynen öyle anne olmamiz lazim ben gerci öyleyim hepde öyle kalirim

takvim gazetesini okudunuzmu? kadin epidurla yaptirmis felc kalmis iyi düsünün tasinin öyle karar verin arkadaslar yinede riskli

demekki isinin ehli bir uzman degilmis o doktor..burda herkes epidural anestezi uygulatiyor normal dogumlarda ve cevremde hic sakat kalan yok...turkiyede cok yaygin olmadigi icin her doktora guvenmemek lazim..isinin ehli olmasi lazim deneyimli olmali doktor...

slm kızlar nasılsınız?
akşam eşimle konuşuyorduk epidurali hiç razı değil(
bende böyle bi imkan var kullanmak istiyorum diyorum ne yaparsan yap diyoo
karar veremedim hala
SZN_58 felç kalmış diyince tırstım doğrusu((

ya bide rüyamda birileri doğum yaptı ya elalı yada zuzuydu:)))
iki gün giremedim bugün heyecanla açtım belki biri yapmıştır diye yine tık yok onlardalaelaelaelaelae

tahamcim herkes kendi vermeli karari ben sadece okudugumu paylasmak istedim

ben $ahsen düsünmüyorum insallahda fikir degistirmem allah hepimize yardimcisi olsun o an

kizlar atv yi izleyen varsa ben su kadinin eski esinden suphelendim icime kurt dustu..adam agliyor ne yaptigimi bilmiyorum falan dedi iyi degilm diyor bilmiyorum ama supheli geldi bana sizde de boyle bir his olustu mu?

Selam canlarım nabersiniz bakalım..
dün akşamdan beri geçmşi okuyorum iki gündür pek fazla giremedim de...
Hastanelerde geziyorus, hiç sormayın halimi mafoldumben

Kuyruk sokummda ağrı vardı ve zerine basamıyodmya hani...
Onemli bişi olabilir diye hastaneye gitmeye karar verdim cumartesi gunu.
Toparlandik, doğru acile
Anam acildeki nöbetçi doktorlar beni muayeneye almasınlar mı :bbo:
Bildiğiniz muayene canım işte ne muayenesi olucak delikafadulden
Senin gnün gelmiş artık çoktan dedi ve Çatıdan başladı... Dediim kii bakın benim ne sancım var ne başka bişi sadece bağım ağrıyo dye geldim etmen eylemen...
Doktor dedi yok, sen 38 haftanı doldurmuş gelmişin biz seni muayene etmek zorundayız...
:mymeka:
ılk muayenemizi de olmuş bulunduk aklıma Zuzu geldi hep korkuyodukya :uhm:
:)
Sonra nst, ultrason derken dedi ki senin sancın yok :roflol:
Dedim "yaaa, biz ne dedik..." :1rolleyes: Ama ödüm de kopmadı değil gizli sancı falan olur da yatırırlar die muhahahaha-tatlicadiarzu-
Sonra caancaazlarrım, ban dedi ki orandaki ağrı başka, gebelikle poponun n alaası var, sen bi buyuk hastaneye git.

Ordan çıktık tee etlikten sincana geçtik devlet hastanesine. Acile.
Allahımmmm nrden gittik... Uzuuun bi sure sira bekedik. Beklerken sahit olduğumuz seyleri gormenizi hayatta istemem. Kolunu bacagini kesen, kaza geciren... Allah acile dusurmesin dedim :Saruboceq:

Hasılı kelam bisürü bekledik (allahtan acil) sıra bize geldi ve doktor beni kadın doğuma yollamaya kalktı kafamçokkarıştı
Ben ne bileyim niye ağrır dedi...
Ya dedim bis saten kadın doğum hastanesinden geliyos kocamana, size yolladilar, yapmayın... yok...

Benim tek istediğim bir tavsiyeydi aslında. Uzerine bas ya da sakın basma, yat demelerini bekledim. Ya da sıcak tut falan ne bileyim.. Doktorlara kaldıysa... ooooo... bizim topik topluca daha doktoruz walla... En azından birbirimizi yönlendirios :enbuyukkk:
Gece 10a kadar hastanelerde boşuna gezdik durduk.
Acillerde karşılaştığım manzaralardan çok Kadın Doğum hastanesinin acili beni fena yaptı..
Sancılanıp gelen kadınlar, benim başıma gelenler falan... klava:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…