2009 Ekim Anneleri

ncinar maaşallah canım sana ve bebişine.... sen böle kokulu mokulu anlattıkça ben in anılmaz çok özeniyorum yaaaaaa

göbeğim kimsenin hafızasından silinmicekksırnaşık şeysırnaşık şey
ŞenizŞeniz evettt cnmm masallah gobişini meleginee

ayy cok duygulandım kızlar Allah analı babalı buyutsun guzel bir omur yasatsın :Saruboceq:. :Saruboceq: darısı bizim basımıza saglıkla inş.

maşallah yawruya.. opuyorumnanaktan

yürüyorum ama..bi de merdiwen şeyediym bari..ay o da çok fena bişiy ya...

valla ben evin içinde habire bi bahaneyle üst kata çıkıp iniyorum belki faydası olur diye... havalar biraz serinlediği için havuza giremiyorum çünkü

merhaba kıslarr biz geldik oğluşumla günlerin acısını çıkartıpp bugün gezmeye gittik ve çok yrulduk :))

kızlar alakasız ama size bişey danısacam ben olusuma iki isim vermeye karar verdim yusuf eymen nasıl sizce..biliyorum bu senen eymenler cok ama anlamı cok hosuma gidiyor..sizce nasıl ya da baska ne olabilir yusuf yanına???

merhaba kıslarr biz geldik oğluşumla günlerin acısını çıkartıpp bugün gezmeye gittik ve çok yrulduk :))
ohh gözün aydın nihayett kaydirigubbakcemile2
kızlar alakasız ama size bişey danısacam ben olusuma iki isim vermeye karar verdim yusuf eymen nasıl sizce..biliyorum bu senen eymenler cok ama anlamı cok hosuma gidiyor..sizce nasıl ya da baska ne olabilir yusuf yanına???

eymen çok yaygın ewet ama bence güzel isim..2 isimde kararlıysan hoş olmuşş

kızlar kimse doğurmadı dimi
bende bugun gezdim kocişlee oğlumuza ana kucağıda aldırdık babannesine :)))

çok ağladım sabah zuzumm oda dayanamadı çıkardı ama ona pahallıya patladıı sıkı bi alışveriş yaptık hahahahhhhhhhhhhhhhh :jeyyar:

iyi aksamlar kizlar bende geldim :)

biraz gezmeye cikalim dedik esimle onuda annemlere gittik yürüme firsatim olmadi bugun annemlerde bol bol pizza yedim sistim simdi catlayacak gibi hissediyorum kendimi ((

seldus tatlim yerinde olsam iki isim düsünmezdim çünkü yusuf ismi çok güzel ve anlamli o ismin yanina yakisir bir isim daha düsünemiyorum tek olsa yusuf daha güzel olur tabi karar sen ve esinin kaydirigubbakcemile5

hala normal doğumumuz yok demi..ilk kim dourcak acaba..gelip anlatsa bize..

valla ben evin içinde habire bi bahaneyle üst kata çıkıp iniyorum belki faydası olur diye... havalar biraz serinlediği için havuza giremiyorum çünkü

dur bende inip cikayimmmmm >:))))))))))) iyi fikir sancim gelirse yazarim hemen girer iceri hehehe

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…