2009 Ekim Anneleri

hymaryy ağlatma yafrum beni...oyy negüsel..
kaynanana çokmu benzio kıss kaydirigubbakcemile3

mafoldumbenmafoldumben oyy oyy canim kizlarina hayirli saglikli mutlu uzun omurler dilerim..insallah bu gunleri bizde goruruz su an o kadar uzak geliyor ki :gitme:

herkese koskoca selamlar,tek tek öpücükleerrr Şeniz Şeniz Şeniz.........

konuştuğum ,hatta hastanede görüştüğpüm kıymetli arkadaşlarımı ayrıca öpüyorummŞeniz..

herşey çok güzel kızlarr hamdolsun bugünleri gösterene,duygularım çok yoğun,herşeye ağlıyorum,şuan da tabiii :kedi: mafoldumben
kısaca yazıyım canlar,
herşeyim çok güzel geçti,spinl anestezi ile doğum yaptım,bebeklerimi karşıladım,çıplacıkken sarıldım ,yine ağlarım mafoldumben kaydirigubbakcemile3
herşey çok güzeldi,hiçbirşeyi sıkıntı yapıp kendinize zehir etmeyin,
ben harika bir hamilelik geçirdim hamdolsun Rabbime,her an çok zevkliydi,siz de keyfinize bakın ahanda yine ağlarım mafoldumben :kedi:

bu ağlamalar bitmez.....

bugün ise bebeklerim Hale ve Sare 4 günlük oldular,
ilk sütüm çok geldi,sonra kesildi,iki gün sonra artarak geri geldi hamdolsun,
Halem,büyük bebeğim deli gibi emiyorr,o emdikçe sütüm artıyor,çok feci bir bebek,çok güzellll,çok dikkat çekici,
Sarem ise daha küçük,tıpkı kaynanama inanılmaz benziyor :nazar: kaydirigubbakcemile3,mememi ağzına alıyor fakat 3-4 kez emip kaçırıyor,o daha küçük Haleme göre,bu yüzden sonra sonra alışıcak inşallah..
inşalllah güzel tesimlerini sizinle birgün pylaşmaya fırsatım olur,
Kızlarımzın nüfus cüzdanları da çıktı teyzeleri opuyorumnanaktan

anlatacak çok şey var fakat,şimdilik müsade...
duanızı eksik etmeyinn,keyfinize bakınn,eşinizi bol bol öpünn,çocuklarınızı hayal edin,çünkü böyle aile olmak bambaşkaa opuyorumnanaktan a.s.

bahair magnezyuma devam etmeni sana doktor mu soyledi??
magnezymun rahim sancilarini azaltici etkisi var bu sebepten erken dogum riski olanlar ozellikle kullandiriyorlar ama sende artik 37.haftadasin dogumu geciktirebilir bence...
bende kullaniyordum kramplarim icin Turkiyeden babama postayla yollattirdim:) ama bikac gundur icmiyorum..zaten hollandadaki doktorlar hic yazmiyor sadece kabizlik durumunda veriyorlarmis...

gobegini gormek guzel oluyorda su anjelicin mesajini gormek sinir bozucu her sayfada liste bu ne yaa:bbo:

canım benim 35+3 de kanamam gelmişti ya ve st de sancım çıkmıştı doktor o zaman vermişti. niilimiz biraz küçüktü sanırım erken doğu olmasın diye verdi. kutuyu bitirene kadar içecem.. zaten 3 tane mi ne kaldı 3 gün daha içer sonrada bırakırımmm

ilgilenmiş fotoğraflarımızı paylaşmıssınız zuzumm :kedi:
teşekkür ederiizzz a.s.
sen nasılsın yaaaww,
yarın doğurmuyon mu seeeennn hihihihi kaydirigubbakcemile3

bu arada doğum yapan var mıııı?

reca ederim ne demekk çaldım senin öteki topicten kaydirigubbakcemile3 çaalrken de söledim amam suçumu hafifletmek için:)))
bugün sancılandım durdum yrn doğururum herhal kaydirigubbakcemile3 yok annem tutmıcak kanımca senin tarihkaydirigubbakcemile3

konuştuğum ,hatta hastanede görüştüğpüm kıymetli arkadaşlarımı ayrıca öpüyorummŞeniz..

herşey çok güzel kızlarr hamdolsun bugünleri gösterene,duygularım çok yoğun,herşeye ağlıyorum,şuan da tabiii :kedi: mafoldumben
kısaca yazıyım canlar,
herşeyim çok güzel geçti,spinl anestezi ile doğum yaptım,bebeklerimi karşıladım,çıplacıkken sarıldım ,yine ağlarım mafoldumben kaydirigubbakcemile3
ben harika bir hamilelik geçirdim hamdolsun Rabbime,her an çok zevkliydi,siz de keyfinize bakın ahanda yine ağlarım mafoldumben :kedi:

bu ağlamalar bitmez.....

Halem,büyük bebeğim deli gibi emiyorr,o emdikçe sütüm artıyor,çok feci bir bebek,çok güzellll,çok dikkat çekici,
Sarem ise daha küçük,tıpkı kaynanama inanılmaz benziyor :nazar: kaydirigubbakcemile3,mememi ağzına alıyor fakat 3-4 kez emip kaçırıyor,o daha küçük Haleme göre,bu yüzden sonra sonra alışıcak inşallah..

duanızı eksik etmeyinn,keyfinize bakınn,eşinizi bol bol öpünn,çocuklarınızı hayal edin,çünkü böyle aile olmak bambaşkaa opuyorumnanaktan a.s.
canım öncelikle allah analı babalı sağlıkla büyütmeyi nasip etsin. bunlar çok gzüel duygular allah bizlerede yaşamayı nasip etsin. dualrımız seninle sen de bizler için dua et şekerimm... hale sare ni de benim için bol bol kokla

kısaca yazıyım canlar,

bu ağlamalar bitmez.....

ahhh cnmm yaaaa çok amaa çok duygulandımmsenağlama
Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin:Saruboceq:
Darısı bize inşallah:Saruboceq:

werirsin kuzumm da ben göbekler noolcak onu düşünüyorum..bugün bi arkadaşımla konuştum haziran başı doğumyaptı..göbüklüyüm dedi..:KK43:((

sanmam

ayhh bide doğum sonrası göbik var demii:kedi:
şimdii göbişimizin ne kadar şiştiğini göstertmek istiyoz, doğumdan sonrada ne kadar indiğini:kedi:

aman sen tembelsin zuzum. belki ben doğururum...:)))))))) bırakayım bari şu magnezyumu yoksa içsemmi 3 gün daha. doktora bitireyim dimi dedim. evet dedi.
laelaelaelaelae accık ıkınıym sıkınıym da doğuruym bari bian önce kaydirigubbakcemile3

meraba kızlar cok sık giremiyorum cennet kokulumla ilgileniyorum 2 kilo 250 gram oldu teyzeleri:nazar: emmeyede basladı ama 1 kilo daha alması lazım buyuyor mini mini kızım size tavsiyem karnınızdayken konusun oyle guzel duyuyorki kızım anne sesisini de oyle guzel dinliyorki melegim tekmelerinin keyfini cıkarın ben tam yasayamadım olsun simdi saglıklı ya 1 aylık oluyor yarın sizlere hayırlı dogumlar diliyorum hic korkmayın ruya gibi gelip geiyor

meraba kızlar cok sık giremiyorum cennet kokulumla ilgileniyorum 2 kilo 250 gram oldu teyzeleri:nazar: emmeyede basladı ama 1 kilo daha alması lazım buyuyor mini mini kızım size tavsiyem karnınızdayken konusun oyle guzel duyuyorki kızım anne sesisini de oyle guzel dinliyorki melegim tekmelerinin keyfini cıkarın ben tam yasayamadım olsun simdi saglıklı ya 1 aylık oluyor yarın sizlere hayırlı dogumlar diliyorum hic korkmayın ruya gibi gelip geiyor

oyy ne güzel maasallah meleğine annesiii..yaaa ama siz böle anlattıkca benim kanım cekiliyor ben de istiyorum artık yavrumu yaaaaaaa :emir_bebek:

cnm maşallah bebeğinee :nazar::nazar::emir_bebek:

X