2009 Ekim Anneleri

iki isim istiyoruz sünnetmiş..ve ben cokmseviyorum iki ismi zorluk olayına gelince benim öğrencilerimin hepsinin iki ismi vardı ve zorluk ceken de yoktu aralarında..bakalım daha karar veremedik babası da aslında tek yusuf olsun istiyor ama son gün belli olur....

kızlar alakasız ama size bişey danısacam ben olusuma iki isim vermeye karar verdim yusuf eymen nasıl sizce..biliyorum bu senen eymenler cok ama anlamı cok hosuma gidiyor..sizce nasıl ya da baska ne olabilir yusuf yanına???

Yusuf Mir nasil?

amaaan foruma bi haller oldu kac gündü her girişimde bişey deişiyor..şimdi de bu liste cıkmıs...diğer topiklerde de öle sinir bozucu yaaa...

zuzum ben inşallah normal doğuracam zamanını beklersem. ama o zamanda senin işine yaramaz sen çoktan miniğini kollarınas almış olursun:)))))))

ben doğurabilirim doktor her an gelebilir dedi:lepi:

ayyyyyyyy sekerim ciddimisin ? gerci hepimiz heran dogurabilirizde :)))))))) acilman falan mi varmis ? ne dedi doktorun ?

yarin sabah 8-15 de benimde randevum var insallah rahim acilmasi olmustur azcikta olsa :)

Benimde oğluşş YUSUF BORA olacak
Yusuf Çınar da güzel bence :))
yusuf eymen uymamış bence

benim pa$amin ismide Yusuf olucak ben yanina baska isim düsünemiyorum selduscum yusuf saten kendine has mükemmel bir isim

yerleşmişmi kanala..ayy süperr...

ayyyyyyyy sekerim ciddimisin ? gerci hepimiz heran dogurabilirizde :)))))))) acilman falan mi varmis ? ne dedi doktorun ?

yarin sabah 8-15 de benimde randevum var insallah rahim acilmasi olmustur azcikta olsa :)

çatı muaynesi yapmadı kanala girmiş artık bebek her an gelebilir dedi zemuszemus
haftaya c.tesi kontrolum var o zamana kadar gelmesse açılmaya falan bakar sanırım o gün

benim ismim suzan kizimin sezen babamizin yalcin oglumun yusuf

suzan sezen

yalcin yusuf ne ho$ demi :))))

X