2009 Ekim Anneleri

belim,kutum,karnim her tarafim agriyorr Allahim 3 hafta daha boyle mi olacak?
ayy bugun hic keyfim yok kizlar ..

valla ben magnezyum kullandığım için ağrım varsa da anlamıyorumdur canım. sadece bugün içmeyi unuttum biraz geç içtim hafif kasıklarımda ağrılar oldu...

off ekim geldi demi...
belim,kutum,karnim her tarafim agriyorr Allahim 3 hafta daha boyle mi olacak?
ayy bugun hic keyfim yok kizlar ..

ewet cücümm 3 hafta daha bööle olcak.. kaydirigubbakcemile2

yaaa kızlar 3600gırama dr. çokmu diyoakannehir benim kız 2 hafta önce 37+1de 3300grdı.
son haftalarda bebek daha çok alırmış, siz çıkaramassanız ben nasıı çıkarcamakannehir halada doğmaya niyetli değil gibi:kedi:

öffff bee bu sayfalar çok kötü her sayfa ilerleyişinde yeni mesaja inmek sinir bozucu:umursamaz: göbiş topini hiç sölemiyom her sayfada benim 9 aylık göbişim varrkaydirigubbakcemile3

bizde nası bi potansiyel gördün nan siz çıkaramassanız diosun kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 çığıra çığıra çıkırtcann

bizde nası bi potansiyel gördün nan siz çıkaramassanız diosun kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 çığıra çığıra çıkırtcann

kıss buketin doktoru bu bebik 3600 doğar kafasıda büyük zorlanırsın demişyaa ondan dedimdi:hulya: bide nurefsanın listesindee şölee bi baktımda haftasına göre benim kızın kilosu sizinkilere göre biraz çok gibi zemuszemus

öffff bee bu sayfalar çok kötü her sayfa ilerleyişinde yeni mesaja inmek sinir bozucu:umursamaz: göbiş topini hiç sölemiyom her sayfada benim 9 aylık göbişim varrkaydirigubbakcemile3

kaydirigubbakcemile3 hersayfada gobişin var elam :))) ilk gordugumde sasırmıstım

bahair magnezyuma devam etmeni sana doktor mu soyledi??
magnezymun rahim sancilarini azaltici etkisi var bu sebepten erken dogum riski olanlar ozellikle kullandiriyorlar ama sende artik 37.haftadasin dogumu geciktirebilir bence...
bende kullaniyordum kramplarim icin Turkiyeden babama postayla yollattirdim:) ama bikac gundur icmiyorum..zaten hollandadaki doktorlar hic yazmiyor sadece kabizlik durumunda veriyorlarmis...

valla ben magnezyum kullandığım için ağrım varsa da anlamıyorumdur canım. sadece bugün içmeyi unuttum biraz geç içtim hafif kasıklarımda ağrılar oldu...

gobegini gormek guzel oluyorda su anjelicin mesajini gormek sinir bozucu her sayfada liste bu ne yaa:bbo:

ŞenizŞenizŞeniz

Hymary hoşgeldin cnmmm nasılsınŞeniz
kızların nasıl? maşallah çok tatlılar

nası yediysen artık laelaelaelaelae yok kuzum maşallah ne güsel tombik tombik yanaklı olur elaamm..

anamm hymary gelmiişş..kzumm ne güsel meleklerinn maşallahh..nasılsınıss

nası yediysen artık laelaelaelaelae yok kuzum maşallah ne güsel tombik tombik yanaklı olur elaamm..

anamm hymary gelmiişş..kzumm ne güsel meleklerinn maşallahh..nasılsınıss

ayyy sormaa işten ayrılırken diyodum kilom sabitlendi kilo almıyom diyodum, boyumun ölçüsünü aldım 1 ayda 5 kilo aldımmafoldumben

slm kıslar nbr??? ben ishal olmusum zararlı mı sizce yaaa....

herkese koskoca selamlar,tek tek öpücükleerrr Şeniz Şeniz Şeniz.........

konuştuğum ,hatta hastanede görüştüğpüm kıymetli arkadaşlarımı ayrıca öpüyorummŞeniz..

herşey çok güzel kızlarr hamdolsun bugünleri gösterene,duygularım çok yoğun,herşeye ağlıyorum,şuan da tabiii :kedi: mafoldumben
kısaca yazıyım canlar,
herşeyim çok güzel geçti,spinl anestezi ile doğum yaptım,bebeklerimi karşıladım,çıplacıkken sarıldım ,yine ağlarım mafoldumben kaydirigubbakcemile3
herşey çok güzeldi,hiçbirşeyi sıkıntı yapıp kendinize zehir etmeyin,
ben harika bir hamilelik geçirdim hamdolsun Rabbime,her an çok zevkliydi,siz de keyfinize bakın ahanda yine ağlarım mafoldumben :kedi:

bu ağlamalar bitmez.....

bugün ise bebeklerim Hale ve Sare 4 günlük oldular,
ilk sütüm çok geldi,sonra kesildi,iki gün sonra artarak geri geldi hamdolsun,
Halem,büyük bebeğim deli gibi emiyorr,o emdikçe sütüm artıyor,çok feci bir bebek,çok güzellll,çok dikkat çekici,
Sarem ise daha küçük,tıpkı kaynanama inanılmaz benziyor kaydirigubbakcemile3,mememi ağzına alıyor fakat 3-4 kez emip kaçırıyor,o daha küçük Haleme göre,bu yüzden sonra sonra alışıcak inşallah..
inşalllah güzel tesimlerini sizinle birgün pylaşmaya fırsatım olur,
Kızlarımzın nüfus cüzdanları da çıktı teyzeleri opuyorumnanaktan

anlatacak çok şey var fakat,şimdilik müsade...
duanızı eksik etmeyinn,keyfinize bakınn,eşinizi bol bol öpünn,çocuklarınızı hayal edin,çünkü böyle aile olmak bambaşkaa opuyorumnanaktan a.s.

ayyy sormaa işten ayrılırken diyodum kilom sabitlendi kilo almıyom diyodum, boyumun ölçüsünü aldım 1 ayda 5 kilo aldımmafoldumben

werirsin kuzumm da ben göbekler noolcak onu düşünüyorum..bugün bi arkadaşımla konuştum haziran başı doğumyaptı..göbüklüyüm dedi..((

slm kıslar nbr??? ben ishal olmusum zararlı mı sizce yaaa....

sanmam

offf ya sen anlatırken ben ağladım yaaaaa :)))) cok güzel canım rabbim saglıklı sıhhatli büyütmeyi nasip etsin insallah cok sevindim ii olmanıza...kızlarını öp kokla benim için noollllluuurrr mafoldumben

ilgilenmiş fotoğraflarımızı paylaşmıssınız zuzumm :kedi:
teşekkür ederiizzz a.s.
sen nasılsın yaaaww,
yarın doğurmuyon mu seeeennn hihihihi kaydirigubbakcemile3

bu arada doğum yapan var mıııı?

zuzum insallah bişey olmaz yaa amaaan bi debu cıktı biayarını tutturamadım şeyimin zaten....kafamçokkarıştı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…