2009 Ekim Anneleri

hymaryy ağlatma yafrum beni...oyy negüsel..
kaynanana çokmu benzio kıss kaydirigubbakcemile3

mafoldumbenmafoldumben oyy oyy canim kizlarina hayirli saglikli mutlu uzun omurler dilerim..insallah bu gunleri bizde goruruz su an o kadar uzak geliyor ki :gitme:

canım benim 35+3 de kanamam gelmişti ya ve st de sancım çıkmıştı doktor o zaman vermişti. niilimiz biraz küçüktü sanırım erken doğu olmasın diye verdi. kutuyu bitirene kadar içecem.. zaten 3 tane mi ne kaldı 3 gün daha içer sonrada bırakırımmm

reca ederim ne demekk çaldım senin öteki topicten kaydirigubbakcemile3 çaalrken de söledim amam suçumu hafifletmek için:)))
bugün sancılandım durdum yrn doğururum herhal kaydirigubbakcemile3 yok annem tutmıcak kanımca senin tarihkaydirigubbakcemile3

canım öncelikle allah analı babalı sağlıkla büyütmeyi nasip etsin. bunlar çok gzüel duygular allah bizlerede yaşamayı nasip etsin. dualrımız seninle sen de bizler için dua et şekerimm... hale sare ni de benim için bol bol kokla

ahhh cnmm yaaaa çok amaa çok duygulandımmsenağlama
Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin:Saruboceq:
Darısı bize inşallah:Saruboceq:

werirsin kuzumm da ben göbekler noolcak onu düşünüyorum..bugün bi arkadaşımla konuştum haziran başı doğumyaptı..göbüklüyüm dedi..((

sanmam

ayhh bide doğum sonrası göbik var demii:kedi:
şimdii göbişimizin ne kadar şiştiğini göstertmek istiyoz, doğumdan sonrada ne kadar indiğini:kedi:

aman sen tembelsin zuzum. belki ben doğururum...:)))))))) bırakayım bari şu magnezyumu yoksa içsemmi 3 gün daha. doktora bitireyim dimi dedim. evet dedi.
laelaelaelaelae accık ıkınıym sıkınıym da doğuruym bari bian önce kaydirigubbakcemile3

meraba kızlar cok sık giremiyorum cennet kokulumla ilgileniyorum 2 kilo 250 gram oldu teyzeleri emmeyede basladı ama 1 kilo daha alması lazım buyuyor mini mini kızım size tavsiyem karnınızdayken konusun oyle guzel duyuyorki kızım anne sesisini de oyle guzel dinliyorki melegim tekmelerinin keyfini cıkarın ben tam yasayamadım olsun simdi saglıklı ya 1 aylık oluyor yarın sizlere hayırlı dogumlar diliyorum hic korkmayın ruya gibi gelip geiyor

oyy ne güzel maasallah meleğine annesiii..yaaa ama siz böle anlattıkca benim kanım cekiliyor ben de istiyorum artık yavrumu yaaaaaaa

cnm maşallah bebeğinee

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…