2009 Ekim Anneleri

canım bizde bitirdik 39 u ama bizimkinide gelmeye pek niyeti yok herhalde.
offf gelsede bitse artık yeter.dayanamıyorum.

bendee:kedi:

canım 29 mu 39 mu...29 sa bence daha erken zaten..ama yanlış yazdım sanırım...39sa eğer benım sancılar erken başlamış:)))) benım 38+2, o zaman ben iice korkmaya başladımmm......allahhıııımmmmm.....

yanlış yazmışım cnm 39hafta, yoksa burda ne işim var:hulya:

görüsürüz seymacım insallah baglanır en kısa zamanda öptüm....

koca pazar geçti bi doğuramamışsınıs he lülülülülülü çok cnm acıyo bugün..kasıklarım ağrıyo belime ağrı giriyo..karnım taş gibi..we ben çok gezdim sürünüyorummm...

canim benim kide bir gun pek hareket etmieyor bir gun kipir kipir olyor..
mesala bugun sirtini kaburgama dayadi kac saattir oyle duruyor aradi ufak kipirdaniyor .kaburgam nasil agriyor anlatamam..

tekrar geldım gitmeden eve bı bakayım dedım...benım minik bugun pek oynamadı ???

sanki sen dogurdunmu cicimkaydirigubbakcemile3
benimde cok canim aciyor kaburgalarim agriyor,belim agriyor,ve benimde karnim tas gibi:gitme:
Allahim hayirlisiyla en kisa zamanda bebeklerimizi kucagimiza almayi nasip et....

koca pazar geçti bi doğuramamışsınıs he lülülülülülü çok cnm acıyo bugün..kasıklarım ağrıyo belime ağrı giriyo..karnım taş gibi..we ben çok gezdim sürünüyorummm...

sanki sen dogurdunmu cicimkaydirigubbakcemile3
benimde cok canim aciyor kaburgalarim agriyor,belim agriyor,ve benimde karnim tas gibi:gitme:
Allahim hayirlisiyla en kisa zamanda bebeklerimizi kucagimiza almayi nasip et....

ay yok ben de beceremedim cicimm sırnaşık şey hani dedim belki bi beceren olmuştur kaydirigubbakcemile3
amiinn canımmm

herkese merhaba kaydirigubbakcemile2
anam 2 gundur acayip bel agrisi cekiorum.hareketlerim cok sinirlandi kimildayamiorum bile :sinifsinif:ne zamanki adam cati muayenesi yapti agri basladi.off haftaya ptesi yine yapacak :gitme:

anam 2 gundur acayip bel agrisi cekiorum.hareketlerim cok sinirlandi kimildayamiorum bile :sinifsinif:ne zamanki adam cati muayenesi yapti agri basladi.off haftaya ptesi yine yapacak :gitme:

hıı sen sonunda oldunmu çatı muayeneni cicimm hadi gözün aydınn..korkutmayın ay adamın gözünü..olan war olmayan war naniknanik

ben çatı falan bilmem yaparımd ersede yaptırmam sezarcik olucam ben..korkuyorum zaten ...
herkes nasıl ? doguran bır kişimi var. rabbim saglık uzun ömür versın meleklere

hıı sen sonunda oldunmu çatı muayeneni cicimm hadi gözün aydınn..korkutmayın ay adamın gözünü..olan war olmayan war naniknanik

sen daha olmadin mi kaydirigubbakcemile2
yok kis aman aman bi aci olmadi.yani dayanilmicak gibi deil en azindan benim icin oyleydi.adam elini sole bi gezdirdi :bbo:
simdilik normali beklios ama hatunun cikacagi yok :kızgın:

sen daha olmadin mi kaydirigubbakcemile2
yok kis aman aman bi aci olmadi.yani dayanilmicak gibi deil en azindan benim icin oyleydi.adam elini sole bi gezdirdi :bbo:
simdilik normali beklios ama hatunun cikacagi yok :kızgın:

olmadımm hiç te olasım yokk..olmasam olmasmıııı kaydirigubbakcemile2 şööle bi gezdirdi hı kaydirigubbakcemile3

kız buket çatı muaynesi bi kere yapılır. senin çatın belli sonuçta. doktor sana açılma varmı diye bakmış olmasın. çatı değişmez çünkü

kız buket çatı muaynesi bi kere yapılır. senin çatın belli sonuçta. doktor sana açılma varmı diye bakmış olmasın. çatı değişmez çünkü

bana daha once bakmamistiki cati icin.dun cati muayenesi yapti.acilma yok kanalada inmemis dedi.5 ekime kadar beklicez eger normal dogum olmazsa 5 ekimde acilma varmi die bakacakmis asagidan yine :gitme:

olmadımm hiç te olasım yokk..olmasam olmasmıııı kaydirigubbakcemile2 şööle bi gezdirdi hı kaydirigubbakcemile3

hayret seninki nie yapmadi daha :hulya: gec kalmis şakkıdı
walla dr senin bebis bu gidisle 3600 dogar kafasida buyuk zorlanirsin ama catin normal doguma uygun dedi.1 haftaya kadarda dogmazmis.ee 1 hafta sonrada 5 ekim oluo zaten.bana sezeryan yollari gorunuo yani akannehir

bana daha once bakmamistiki cati icin.dun cati muayenesi yapti.acilma yok kanalada inmemis dedi.5 ekime kadar beklicez eger normal dogum olmazsa 5 ekimde acilma varmi die bakacakmis asagidan yine :gitme:

e pitesi gene yapıcak demişsin ya. ilk yaptığından beri belim ağrıyo demişsin. p.tesi neden gene yapıyo demek istedim

X