2009 Ekim Anneleri

canım...allah yar ve yardımcın olsun...dualarımız seninle:saruboceq::saruboceq:

[ı]canlarım saolun..hepinizi öpüyorum..ben gelene kadar doğurmayın dermişimmmm...iyi akşamlar hepinize...[/ı]

offf yaaa gözümün önüne geldi de şimdi oyyyy yerim onu ben kıs arastırsana bi netten ..kocik gecenelrde uzman tv de izliyordu gaz sancısıyla ilgili bişeyler bana da gel izle dedi bende sen öğren gazını sen cıkaracaksın demiştim:)kaydirigubbakcemile3
bakbakalım belki baska bişeyler bulursun pazartesiye kadar

canım çok sevindim ne güzel miniğine kavuşacaksın ....sağlıkla gelsin prensesin...hayırlı doğumlar diliyorum canım...bebişini yarın sağlıkla prensesini kucağına alırsın inşallahhh:Saruboceq:heyecan yaptım inankiiiiiidelikafadulden

bende lalim ya..

:çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm:

slm kızlar ben geldim benim kızın gaz sorunu çok var ya pazartesi doktora gidicez fgaz sorunlu dogdu hala devam ediyo sorunu üzülüyom onun agrısı oldugunda çok
canım çok geçmiş olsun...zinco nun gaz ilacı var ve çok işe yarıyor....ama önce dr.la görüş dr.la görüşmeden ilaç alıp verme....yerimseniben

ayyy ben yine acıktım yaaaaa mafoldumben 2 saat önce yedim bu aralar doymuyorum bi türlü doymuyoruuuuuuumm :kedi:

of doymak deme benim karnım doysa gözüm doymuyor
eroinman gibi evi araştırıyorum daha ne ysem diye..
şimdide markete gitsem mi diye düşünüorum valla öf

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…