2009 Ekim Anneleri

evet iyki doğmuş benim canım babam
ilk aşkım herdaim dayanağım gözümün nuru kalbimin feri..
rabbim biz nefes aldıkça ona sağlık ve sıhhat versin ki o herdaim başımızda olsun bizi sarsın sarmalasın..

amiiiiiiin aybike herkesin ababı atası insallahhhhh ayyy sen öle güzel dualar edince babam geldi aklıma cook özledim bende evleneli birseneyi gecti babacım daha evime gelemedi...insallah torunumu görmeye gidecem diyormus....

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3yalnız canım senin dr.da çok paragözklava:haksız değil eşinnnyerimseniben
canım gönlüne göre olur inşallah doğumunnnn:Saruboceq:

ayy kıslar atv de bebek var endonezya da dogmus 8 kilo 700 gram :)))) bizde doguruyoz güyaaaa....analar ne tosunlar doguruyor:))))

gördüm dördümmmm resmen tosuncukkkkakannehir

offf benim de canım sıkılıyor cok suanda kuzenim evleniyor düğünü var antalyada herkes cosuyordur kesin bense burda pinekliyom kocişte yok evde derse gitti bez parası kazanmaya opuyorumnanaktan

amaan en fazla 10 gün daha soyar bizi sonra ben de bakama yüzüne insallah..ee artık cocuk doktoruna transfer olucaz:))))) tabi insallah hiç ihtiyac duymayız da...

kızlar size haber veriyim dedim çok kalamıycam..yarın sabah ameliyata giriyorum saat 8 de..çook dua edin bana kızım artık duramıycakmış içerde nstdede sancılar yükseldi bayağı...bide artık büyümüyor karnımda geçen haftadan daha bile az çıktı kilosu bi anlam veremedim..artık doğunca anlıycaz kilosunu...

selduşum benımoğluşumda da bana suı sanci verdıler çok kotu değıldı ama rahım açılmadı 4 saattan sonra sezaryee aldılar ama bana sorarsan her ıkısınıde yaşıyan bırı olarak kesınlıkle normal derım denemeyı deyer canım.

seldusum senin ailen nerde minikkuş sende benim gibi hasretliklerdensin kıyamam
ama benimki Türkiyeye geldikçe uğrar ayda bi burda zaten Bursada vapurla 70 dk çok fazla ayrı kalmıyoruz elh.
o tosuncuğu bende gördüm nasıl olmuş anlamış değilim ..
kocikte eve gelemdi ha cama gidip gelmekten yoruldum..

oyy Allah bağışlasınnn..yine sezeryan(((

bende lalim ya..

bugün babamın doğum günü nedense paylaşmak istedim..
Allah nice yaşlar nasip etsin yawrularıyla torunlarıyla cnm

sus kıss babamı özledim zati.. mafoldumbenhe ağlattın beni ii ettin aferim senağlama

anaaa çok heycan yaptım hadi hayırlısı tatlım haber et nolur bizeeŞeniz

bende hayacanlandım şimdı ıkınızde allaha emanet olun allahım senı ve bebişini korusun.guzel haber ve resımlerını beklıyoruza.s.

amanınnn senin berran benim berramdan önce gelioo abla olcak...yrn amazonla aynı saatlerde kawuşcaksınıss ne güsel..

ayyyyydelikafaduldendelikafaduldendelikafadulden
cnm hayırlısıyla kavuşacaksın bebeğine, Allah yardımcın olsun:Saruboceq:

herkese iyi akşamalr ınternettsızlık sizden uzak kalmamı sağlıyor çok özledım sizleri yawwwww..

zynep.zeynep cnm hayırlı dogumlar nasip etsğin rabbim sana ve amozona saglıkla k ucagızına alırsınız yavrularınızı inş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…