2009 Ekim Anneleri

dertle ne alaka minnoşum benim derdim bana yeter
ben 14 yaşımdan beri yapıyorum yapmak zorundayım..leğen kemiğim yamuk çok ciddi bel problemim var
hamilelikte iyce coştu

canım gecmıs olsun. allah yardımcın olsun..
keremimim insaaalah dertlerın en kısa zamanda yokolur

oyy oyy maşallah kuzuyaa
hemen hemen hergün biri doğuruyo ne güzel:dance: acaba sezerciği kendimi istedi?

nihanım kuşumm seninde saatler kaldı kızına kavuşmana, bende çok heycan yapıyomzemuszemus

ben de ben de

zynep.zeynep cnm hayırlı dogumlar nasip etsğin rabbim sana ve amozona saglıkla k ucagızına alırsınız yavrularınızı inş
çok teşekkür ederim musyasçım güzel dileklerin için..

piştt amazon hatunuu..heycan nası heycannn.. delikafadulden

kuzum neye benziyor nasıl bişey diye çok merak ediyorum, ona heyecan yapıyorum, baştan sezaryen korkutuyodu uykularıı kaçırıyodu ama dua ede ede allahım o korkuyu aldı üstümden çok şükür.. şimdi sadece kuzucuuumu düşünüyorum nasıl bişey diye.. bu gece kuzumla tek bedende son gecemiz.. kopmak da istemiyorum, kavuşmak da istiyorum karışık duygular...

kıss nihan duygulandırma beni zaten gözpınarlarım dolu:kedi:

aa sende kulp bulcak olursan herşeye bulursun..
benimki alya dua..
al ya ver ya diyen de oldu dilim dönmüo ben ayla desem diyen de ben sallamıyorum hiiiç

ne güzel biri bir laf edince bende bebegımle dalga gececekler okulda falan dıye vazgecıyorum ama haklısın her isme birsey bulunur.ben duruyuda sevıyorum klişe dıyorlar dıye vazgectım

ooyy yawrum yaa kıyamam..zırlatcen kıs bizi..ne tuhaftır..ben de düşündükçe garip oluyorum..içinde ayrı güzel dışında ayrı bu minnoşlar..saatler kaldı kawuşmana..inşallahh

amazoncum hayırlısıyla sağlıkla kavuşursun inşallah prensesineeee

selam anneler,ekimi beklemeden döküldü bizim kıslar :)) hymarry ve burcu8 için cok sevindim Allah analı babalı buyutmeyi nasip etsin sağlıklı ve hayırlı olsunlar inşallah...pc surekli açıktı bugun ama ben pek başında değildim demin okudum zeynepde doğuruyormuş yarın amazonla onlarda kolayca kurtulurlar inşallah ve kavuşurlar meleklerine zemuszemus artık sıra banada gelsin istiyorum hayırlısı olsun...opuyorumnanaktan

ne güzel biri bir laf edince bende bebegımle dalga gececekler okulda falan dıye vazgecıyorum ama haklısın her isme birsey bulunur.ben duruyuda sevıyorum klişe dıyorlar dıye vazgectım

kiçkimseye bakma
bütün isimleri gözden geçir bulursun kulp takıcak bişey
bak benim adım aybike..
aypikeeee
aa bike ingilizcede bisiklet demek
ayakkaplık
daha bir sürü absürt şeler duydum
salla

zuzumm benimde yarım saat önce karnımın tamamı çok sertleşti ve sonra düzeldi, 3-4 kez arka arkaya oldu çok tırstım...

kıss nihan duygulandırma beni zaten gözpınarlarım dolu:kedi:

ooyy yawrum yaa kıyamam..zırlatcen kıs bizi..ne tuhaftır..ben de düşündükçe garip oluyorum..içinde ayrı güzel dışında ayrı bu minnoşlar..saatler kaldı kawuşmana..inşallahh

kesecikleri, kalp pıtpıtları, ilk hareketleri, hıçkırıkları, kıpırtıları derken bu günlere geldik hepimiz çok şükür, yarın sabah da inşallah nasıl bir mucize bahşedildi bana onu görücem, daha ne ister ki insan kızlar.. ayhhh ayhhhh....

ayy sağlıcakla kavuşun kızlar ne güzel
bende görecekmiyi o günleri geçmiyo zamn hele son 1 hafta hiç geçmez heralde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…