2009 Ekim Anneleri

aynen aybike yaa aburcubur istiyor canım şimdi de ama yemememlazım yememem lazım

seldus canım bugün tatlı krizim tuttu resmen ama iki parça çikolata yedim ve hala yemek istiyorummm.....offffffff...yesem bi dert yemesem bi derttt:KK43:((((((((((888

canım çok sevindim ne güzel miniğine kavuşacaksın ....sağlıkla gelsin prensesin...hayırlı doğumlar diliyorum canım...bebişini yarın sağlıkla prensesini kucağına alırsın inşallahhh:Saruboceq:heyecan yaptım inankiiiiiidelikafadulden

:çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm:

canım çok geçmiş olsun...zinco nun gaz ilacı var ve çok işe yarıyor....ama önce dr.la görüş dr.la görüşmeden ilaç alıp verme....yerimseniben

kız doktorumuz onu vermiş evde var zinco ama içiliyomu yazmamış salak eczane kaç kere alıncagını yazmış eşime sadece içireyimmi

seldus canım bugün tatlı krizim tuttu resmen ama iki parça çikolata yedim ve hala yemek istiyorummm.....offffffff...yesem bi dert yemesem bi derttt:KK43:((((((((((888

amaaaaan ben yiyorum yaaaa napayım can bu yiyecem işte surda az kaldı zaten kilo alırsam da alayım veririm herhalde :nazar:

kız doktorumuz onu vermiş evde var zinco ama içiliyomu yazmamış salak eczane kaç kere alıncagını yazmış eşime sadece içireyimmi
bitanem zinconun gaz giderici damlası....dr.ara sor ve alıp bence ..ama bildiğim kadarıyla günde 3 kez 1 damla......
zinco_gaz_giderici_damla_7668_1.jpg

Son düzenleme:
iyi aksamlar kızlar

belim ayrılıyor resmen yaa off
yarın yeni meleklerimiz geliyormuş hayırlısı saglıkla gelsinler inş.

been cıkıyodum en son demi ?kaydirigubbakcemile3
kociş gelene kadar takılmaya karar verdim:))))

kızlar dua edin bır isim bulayım.. off ya.. yoksa doğa olacak adı. ben ıstemıyorum ısınamadım pek:KK43:((((((((( belım heryerım agrıdı haala arıyorum isim eşim dalga gecıyor adı belli arama dıye offfff

benimde dehşet ağrıyo belim
arada gidip plates topumla rahatlıyorum ama oda kalıcı değil öf
nisasum kız ismi arıyorsunuz değilmi?
lina ismi listemde vardı belki beğenirsin.. sevmli demek hemde arapça yani kuranda geçiyor
sevimli hurma fidesi diye bi ayette..

kızlar dua edin bır isim bulayım.. off ya.. yoksa doğa olacak adı. ben ıstemıyorum ısınamadım pek:KK43:((((((((( belım heryerım agrıdı haala arıyorum isim eşim dalga gecıyor adı belli arama dıye offfff

doğa aslında hoş ama ne biliimmm daha güzel olabilirrryerimseniben

lina ismi listemde vardı belki beğenirsin.. sevmli demek hemde arapça yani kuranda geçiyor

hım....lina değişik ama güzelllvereliniortak

platesmıııı gel ben sana bı dert anlatım platese gerek kalmaz unutrsunun ağrı mağrı

dertle ne alaka minnoşum benim derdim bana yeter
ben 14 yaşımdan beri yapıyorum yapmak zorundayım..leğen kemiğim yamuk çok ciddi bel problemim var
hamilelikte iyce coştu

lina benımde var aklımda ama.bina der gıbı dedıler. livza da var mesela :KK43:(((((((((((((((( tesekkur ederim canım..senınkının adı ne _?

X