2009 Ekim Anneleri

bizde hayatım burda aile gıbı olduk bırı eksık olunca olmuyo sen nasılsın bebiş nasıl ?

canım benim iyiyiz 3 gunde bır hastanedeyız...Bugun yine doplere girdik ıyı bebiş şükür 80 gr almış 1 haftada herşey normal hareketleri kontrol altında bakalım hayırlısı..

CANIM...ALLAH YAR VE YARDIMCIN OLSUN...DUALARIMIZ SENİNLE:Saruboceq::Saruboceq:

slm kızlar ben geldim benim kızın gaz sorunu çok var ya pazartesi doktora gidicez fgaz sorunlu dogdu hala devam ediyo sorunu üzülüyom onun agrısı oldugunda çok

oyyy bi zilli daha geliyor desene allah yardımcınız olsun kuzum insallah sagsalim kavusursunuz hbr et bize:)))) ayy heyecan yaptım yaa...valla burda herkesle beraber bende doguruyom haa kaydirigubbakcemile3

insallah benimki acılır...saol canım ben de normal istiyecem sonuna kadar insallah....zemuszemus

ya benimkiler niğde de buraya 10 saat ama gelemedi bi türlüiş güç işte..annem de kardeşimi bırakıp glemiyor dogumuma gelecek işte insallah 1 ay kalacam diyor ama sanmam keske kalsa mafoldumben

canım benim iyiyiz 3 gunde bır hastanedeyız...Bugun yine doplere girdik ıyı bebiş şükür 80 gr almış 1 haftada herşey normal hareketleri kontrol altında bakalım hayırlısı..

elh. çok sevındım zaten canım bu saattan sonra doğmaları da noral artık oyuzden sıkıntı yapmana gerek yok.

anaaa çok heycan yaptım hadi hayırlısı tatlım haber et nolur bizeeşeniz

bende hayacanlandım şimdı ıkınızde allaha emanet olun allahım senı ve bebişini korusun.guzel haber ve resımlerını beklıyoruza.s.

[ı]amanınnn senin berran benim berramdan önce gelioo abla olcak...yrn amazonla aynı saatlerde kawuşcaksınıss ne güsel..[/ı]

ayyyyydelikafaduldendelikafaduldendelikafadulden
cnm hayırlısıyla kavuşacaksın bebeğine, allah yardımcın olsun:saruboceq:

zynep.zeynep cnm hayırlı dogumlar nasip etsğin rabbim sana ve amozona saglıkla k ucagızına alırsınız yavrularınızı inş

[ı]saolun kızlar dr yarın alıyoruz artık diyince çok tuhaf oldum..ağlamaya başladım..aniden olunca korktum birden..şimdi daha iyiyim...

Zuzum geçtik seni ama belliydi benim kızın aceleci olduğu...

Hepinizden allah razı olsun...dualarınızı eksik etmeyin...spinal olucam inşallah...

Inşallah sizlere haber veririm diycem ama amazoncumla aynı anda giricez..akşamda konusu olmuştu...artık hastaneden çıkınca ben size haber gönderirim...
[/ı]

gaz ilaclarindan kullan iyi gelir. Alman marka SAB Simplex var, Nurse Harvey var bide bir marka daha vardi aklima gelmiyor suan.

Kendin emziriyorsan rezene cayi ic, ve yediklerine dikkat et. Ayaklarini sicak tut. Gazli bebekler icin özel bir tutus vardir ona bak internetden. Kollun üstüne yatiriyorsun, oda cok iyi geliyor gaza.

ooooo bizi gören bile yok

sen eleğini eledin astın duvara ondan :))))))

saka bi yana gaz olayı cok kötüymüş yaa insallah biran evvel atlatır kuzun ..bi de erkek bebeklerde daha cok olur diyorlardı..oyyy kuzum benim yazık biz bile dayanamıyoz gaz sancısına onlar napıyor..annesi emzirdikten sonra yarım saat dik tutacakmıssın hafifilemesi için öle demişlerdi hemen yatırma emzirince..

anladım kuzucum..üzülme sen..benimde annem gelemior okullu kardeşlerim var
haftaya gelicek doğumdan bikaç gün sonra benide götürcekler baba evine bursayakaydirigubbakcemile2

musyas kıyamam miniğe bu gaza çözüm yokmu acep
ben bile bu halimle dayanamıyorum gazım olunca
muskat cevizi rendeliordu annem kardeşimin gaz sorunu olunca denedin mi?

canım özelden no verım ıstersen bana haber ver.

kız gazını iki kere ıçkarıyom emdiktn sonra ama bu karın agrısı geçmiyo melegim kıvranıyo ayaklarını topluyo içine hep zaten minicikiki büklüm yapıyo kendini pazartesi doktor ne dicek bakim kilo aldımı hem kontrol olsun bi kuzum

rezene cok iimiş bana doktorum her gittiğimde hergün mutlaka 3 bardak resene iç deyip duruyor bebek için de ii demişti ben de ilk zamanlar cok içtim ama şimdi ne yalan söyleyeyim unutuyorum hep((((

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…