2009 Ekim Anneleri

amaan hiçbişey yok sancım hiiç cıkmadı en fazla 20:))))) bebek cok hareketli yani benim doguma daha cok var sanırım(((
salıya tekrar gidecem bakalım nolacak...

waaw hayırlı olsun darısı başıma inş.
bende keremime yetiştireym hemen

süper yaaa kac haftalıktı ki burcu ayyy maasallah kızına rabbim hayırlısıyla büyütmeyi nasip etsin...

hayırlı ugurlu olsun bir minik daha gelmiş katılmış aramıza allah uzun ömür bol saglık versin inşallahhh

hayırlı olsun..allah anneli babalı büyütsün...bebişede burcuyada maşallaahhhhhhh

amaan hiçbişey yok sancım hiiç cıkmadı en fazla 20:))))) bebek cok hareketli yani benim doguma daha cok var sanırım(((
salıya tekrar gidecem bakalım nolacak...

canım eninde sonunda gelicek oğluşun..sağlıkla gelsinde geç gelsin....opuyorumnanaktanama zaman yaklaştıkca sabırsızlanıyor insan ve hemen doğsun istiyorrr:1rolleyes:

yemek olayını halledeyim gece gelirim yine.

afiyet olsun şekerrrropuyorumnanaktan

oyy oyy maşallah kuzuyaa
hemen hemen hergün biri doğuruyo ne güzel:dance: acaba sezerciği kendimi istedi?

nihanım kuşumm seninde saatler kaldı kızına kavuşmana, bende çok heycan yapıyomzemuszemus

ben tırsmaya başladım elacım herkez sezeryanla doğum yapıo hiç normal doğum yapan yok...:çok üzgünüm:
allahım ne olur bana bebişimi sağlıklı sıhhatli bi şekilde normal doğumla doğurmayı nasip et.:Saruboceq:.tabi isteyen herkezedeee:Saruboceq:

kıslar şimdi size bişey soracam benim gördüğünüz gibi bebişim 37+5 ama ultrasyona göre 10 gün önde gelişimi sürekli öle cıkıyor..yani usg ye göre 39 haftalık falan ..doktorum dediki 10 gün daha bekliyelim yani ayın 5ine kadar daha gelmezse seni hastaneye yatırıp suni sancıyla dogurtacam dedi...normal olacak şimdilik hersey normal dedi..duyduguma göre de suni sancı cok kötüymüş..hadi çekeyim dicem ama ya acılma olmazsa sancı sırasında o kadar seyden sonra sezeryana alırsa....
acaba direk sezeryan mı istesem eğer 10 güne kadar gelmezse????

canım bence herşeyin normalii güzel...ama tabi sen bilirsinn....bence bunu dr.la görüşşş...ama ben herhangi bi terslik olmadığı sürece normal doğum yapmak istiyorummm....yerimseniben

aminn cnm amin:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:
bende yavaş yavaş tırsmaya başlıdım cnm bu sezercik çoğunluğundan :kedi:

canım bence herşeyin normalii güzel...ama tabi sen bilirsinn....bence bunu dr.la görüşşş...ama ben herhangi bi terslik olmadığı sürece normal doğum yapmak istiyorummm....yerimseniben

bende normal istiyorum zaten canım ama doktor gelmeye niyeti olmazsa napalım mecbur verecez suni sancıyı dedi bide nöbetine dek getirmeye calısıyor dogumuma o girecek insallah...zaten soydu bugün bizi yine klava: kocam da su usak bi dogsun sagsalim daha bu adamı tanımam diyor kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
ben de hediye alalım dicektim dedim az kalsın yolun ortasında...:mymeka::mymeka:
kısıyorum falan doktora paracı diye ama dogumada o girsin istiyorum dediğine göre hep normal diyor sonuna kadar gidecez diyor bakalım

ayy kıslar atv de bebek var endonezya da dogmus 8 kilo 700 gram :)))) bizde doguruyoz güyaaaa....analar ne tosunlar doguruyor:))))

ama hayatım çocukları bıktırmemek lazım daha çok kuçukler.allah yardımcımız olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…