2009 Ekim Anneleri

canım...allah yar ve yardımcın olsun...dualarımız seninle:saruboceq::saruboceq:

oyyy bi zilli daha geliyor desene allah yardımcınız olsun kuzum insallah sagsalim kavusursunuz hbr et bize:)))) ayy heyecan yaptım yaa...valla burda herkesle beraber bende doguruyom haa kaydirigubbakcemile3

insallah benimki acılır...saol canım ben de normal istiyecem sonuna kadar insallah....zemuszemus

ya benimkiler niğde de buraya 10 saat ama gelemedi bi türlüiş güç işte..annem de kardeşimi bırakıp glemiyor dogumuma gelecek işte insallah 1 ay kalacam diyor ama sanmam keske kalsa mafoldumben

[ı]canlarım saolun..hepinizi öpüyorum..ben gelene kadar doğurmayın dermişimmmm...iyi akşamlar hepinize...[/ı]

kız gazını iki kere ıçkarıyom emdiktn sonra ama bu karın agrısı geçmiyo melegim kıvranıyo ayaklarını topluyo içine hep zaten minicikiki büklüm yapıyo kendini pazartesi doktor ne dicek bakim kilo aldımı hem kontrol olsun bi kuzum

offf yaaa gözümün önüne geldi de şimdi oyyyy yerim onu ben kıs arastırsana bi netten ..kocik gecenelrde uzman tv de izliyordu gaz sancısıyla ilgili bişeyler bana da gel izle dedi bende sen öğren gazını sen cıkaracaksın demiştim:)kaydirigubbakcemile3
bakbakalım belki baska bişeyler bulursun pazartesiye kadar

kızlar size haber veriyim dedim çok kalamıycam..yarın sabah ameliyata giriyorum saat 8 de..çook dua edin bana kızım artık duramıycakmış içerde nstdede sancılar yükseldi bayağı...bide artık büyümüyor karnımda geçen haftadan daha bile az çıktı kilosu bi anlam veremedim..artık doğunca anlıycaz kilosunu...

canım çok sevindim ne güzel miniğine kavuşacaksın ....sağlıkla gelsin prensesin...hayırlı doğumlar diliyorum canım...bebişini yarın sağlıkla prensesini kucağına alırsın inşallahhh:Saruboceq:heyecan yaptım inankiiiiiidelikafadulden

bende lalim ya..

:çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm:

slm kızlar ben geldim benim kızın gaz sorunu çok var ya pazartesi doktora gidicez fgaz sorunlu dogdu hala devam ediyo sorunu üzülüyom onun agrısı oldugunda çok :KK43:
canım çok geçmiş olsun...zinco nun gaz ilacı var ve çok işe yarıyor....ama önce dr.la görüş dr.la görüşmeden ilaç alıp verme....yerimseniben

ayyy ben yine acıktım yaaaaa mafoldumben 2 saat önce yedim bu aralar doymuyorum bi türlü doymuyoruuuuuuumm :kedi:

X